bugün

gavatların insan yüzüne düşündüğünü konuşamama özelliği vardır.
rizikosuz her alanda aklına gelen aptalca düşünceyi yazmak yine bunlara özeldir.
Sıkar o biraz.
Afedersin g* kan alırlar kan.
Senin ne haddine Türk bayrağının isminden be adam, zaten islamın sancağıda bu bayraktır, Türk bayrağıda bu bayraktır, ve koca bir imparatorluğun mirasının ve mazimizi yansıtan Osmanlı ceddininde temsili olan bu bayraktır, onun için Kürtçülük yapıp, Türk milleti ile adeta özleşleşmiş bir değeri olan bayrağımızın adını değiştirmek seni aşar koçum, hadi sen git işine bak, bu kürtçülerinde götü kalktı amına koyayım.
Bu bayrak Osmanlı mirasıdır bu miras değişmez.
(bkz: osmanlıdan beri varlığını sürdüren antitürk lobi)nin şu andaki en güçlü temsikcisi vahhabilerle pkklılar.. Buna hiç şüphe yok.
aklından geçirenlere diyorum ki ; siktir lan !
Direğini dene, belki daha çok seversin
Bu başlık silinsin , ya da kaldırılsın .
savcılarımızın sabrını sınayan başlıktır.
(bkz: açken sen sen değilsin al bi eşek sik)
Bunu herhangi bir milliyetçilik zihniyeti ile söylemiyorum, sanatsal bir düşünce iradesinde söylüyorum, kendine has karizmatik bir aurası olan bir bayraktar Türk bayrağı, al kırmızısı ile her yerde dikkat çeker , hem estetik duran, hemen hemen heryerde kendini belli eden, yüksek auralı bir duruşu vardır, bunun dışında Türk bayrağı kadar karizmatik ve ayrı bir duruş fonetipi olan ikinci bayrak ise kesinlikle Estonya bayrağıdır diyorum, oda çok karizmatik bir bayraktır mesela.
Arapça yazılı bayrak yapın herkes mutmain olsun % 70 karşı çıkmaz.
Vatan haini puşt beyanı.
(bkz: neden kürtleri asimile etmeliyiz)
Böyle düşünen bir parti ile seçime giren partiye oy verenler Allah müstehakınızı versin. Bir de CHP ile uğraşıyorsunuz hiç utanmadan.
ortağı olduğu ittifaktaki über milliyetçi partiden ses yok.
Hesap 298-299 bandındayken kıymeti harbiyeleri vardı da, şimdi babacan falan da el atınca hükümet 350’yi geçebileceğini fark etti.. bence çok ses çıkarmasalar iyi ederler, zira hükümet hdp-hüdapar eleştirisini tek taraflı hale getirebilmek için bunları beş dakikada plan dışı bırakabilir. Çünkü görüldü ki, bu seçimin geçer akçesi muhafazakar-milliyetçilik..
Bunlar da iyice havaya girdi ha.
Seçimden sonra şunların dokunulmazlığını kaldırıp içeri atmayacak hükümeti s2m.
Gereksiz bir istek. Bayrağımız yüz yıldır aynıdır, değişemez.
Hüdapar bir miktar yalova kaymakamı olduğunun henüz farkında değil, sanırım.
HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: “Türk bayrağının ismi bana problemli geliyor. Neden Türkiye bayrağı değil de Türk bayrağı. Birileri ısrarla Kürt'e 'bu senin bayrağın değil' diyor. Niçin buna Türk bayrağı diyorsunuz? Tartışılması gereken zemin bu değil mi?”

Seçimden sonra yeni bir anayasaya ihtiyaç olduğunu belirten Yapıcıoğlu; devletin şekli, Cumhuriyet'in niteliği, devletin bütünlüğü, resmi dili, bayrağı, milli marşı ve başkentini ortaya koyan ilk dört maddenin değiştirilemez olmasına karşı çıktı. Yapıcıoğlu, "Yeni anayasada değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddeler olmamalıdır diyoruz" ifadelerini kullandı.
yok artık anasının amı..
andimiz gibi faşist bir uygulama ile şehit kanıyla yoğrulmuş al bayrağı bir tutan ahmak ironisi.
bi siktirin gidin lütfen.
"bayrağı rahat bırakalım da direğini alın götürün istediğiniz bi yerinize sokun" diye cevap verilmesi gereken önerme.