bugün

twiterdan hiç çıkmayan kişilere denir.
nostalji:
dershanede bir arkadaş vardı. şimarık diye sevmezdi. slyvester'ın bir gün onu yakalayacağına inanırdı.
yaşlandığını gördüğümde çok üzüldüğüm, sabah neşemi alıp götüren çizg film kahramanı.
--spoiler--
bi kedi gördüm sanki
--spoiler--
erkekmiş. demek ki büyüyünce horoz olacak. gerçi kafeste olduğuna göre civciv değil o zaman sanırım kanarya.
erkek olduğunu öğrenince şaşırdığım çizgi film kahramanı
(bkz: bir kedi gördüm sanki)
erkek olduğunu öğrenince şaşırdığım çizgi film karakteri kanarya.
bu yaşıma geldim ilk defa sözlük sayesinde daha önce cinsiyeti hakkında hiç düşünmediğimi anladığım çizgi film karakteri. sahi erkek mi dişi mi bu biri aydınlatsın lütfen.

not: ayrıca küçükken de şimdi de sevmem ben bunu sylvester a bi butunu bile vermedi şerefsiz kanarya.
'bir kedi gördüm sanki' deyip zıp zıp kaçınca kız zannettiğim ama sözlük vasıtasıyla erkek olduğunu öğrendiğim, erkek çocukların eşyalarına silvestr kızlarınkine de tweety konulmamasının ne kadar yanlış olduğununda altını çizmek istediğim zavallı çizgi film kahramanı.
kuşun erkek olduğunu öğrendiğimde "bu nasıl bi cinsiyet karmaşası nasıl bi nonoşluk" diye düşündüğüm, izlerken daima kedi silvestırın (bu böyle yazılmıyodu) tarafını tuttuğum çizgi filmdir.
zamana yenik düşen çizgi film karakteri. üzüldüm lan böyle görünce;

görsel
erkek olduğunu duyunca çok şaşırdığım çizgi film karekteri.
Erkek oldugunu ogrenen herkesin hayal kirikligina ugradigi cizgi film kahramani. Disi olaydi eyiydi.
görsel
görsel
görsel
görsel
Biseksüel olması yüksektir.
Tweety aslında erkektir.
şimdi ben bunun galerideki bir fotosunu paylaşsam retweety mi olmuş olacak?
güncel Önemli Başlıklar