bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    -çocukların 2 yaşlarında almaya başladıkları,anneler tarafından verilen,"bebek bezsiz yaşama" seminerleridir.
    -bu seminerler en iyimser bir zamanlama olarak 3 ay sürer.
    -artık poposunda bezi olmayan çocuğun,yere düştüğünde poposu acıyacaktır.
    -alt ıslatma olayları had safhaya çıkar.
    -her gece "anneeeğğğ çişim vaaaaa" diyen kulak tırmalayıcı bir ses duyulur.
    -bebek bezinin sıcaklığına alışmış çocuğun poposu oturduğu klozette üşür.
    -çocuk sifon çekildiğinde yaptığı boşaltım ürününün nereye gittiğini sorar.
    -sabırlı anneler bu eğitimi çocuklarına kazandırdıklarında,ödül olarak pis kokulu bir klozet alırlar.
    -bebek bezine verilen parayla aile daha eli bol bir hayat yaşar.*
    2 ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    vay anasını kedi ve köpeklerin öğrenmesi daha kısa sürüyormuş dedirten başlık.
    3 ... say
  3. 3.
    çok basittir.
    çişimizi yaparız,çişimiz yaparız,popomuz kuyu kalıyyyyy...
    1 -1 ... karga
  4. 4.
    eğer bir köpeciğiniz varsa ya da sahip olmak istiyorsanız, tecrübeli bir köpek sahibi olaraktan şunu belirteyim ki sabretmek lazım. köpeciklerimizin işediği veya daha çok efor sarfedilmesi gereken marifetlerini alırsınız ya da üzerine edilen şeyi feda edersiniz, köpeciğinizin sizin istediğiniz yere kaka, çiş vs. yapması için yerleştirirsiniz. işte tam bu noktada ya sabır ya sabır demek gereklidir. çünkü ortaya yayılan kokuya istenen sonuca ulaşılması için sabredilmesi gerekir. başarılar dilerim.

for further information
    scarlet
    ... scarlet
  5. 5.
    askere gidenlerden öğrenilen hikayelerden çoğuna konu olan olgu. özellikle türkiye'nin az gelişmiş yörelerinden gelen acemilerin askerde gördükleri eğitim. (bkz: oxford vardı da biz mi okumadık)
    ... aflterxosruanrgise
  6. 6.
    askerlik çağına gelip de bu eğitimden geçmemiş olan ergen bireyerimizin olduğunu düşündükçe utanıyorum ülkemizin bu cehaletinden.
    ... leggare
  7. 7.
    alaturka ve alafranga tuvalete göre çocuklarda değişkenlik gösterebilir.
    ... elmalicilek
  8. 8.
    ülkemizde özellikle umumi tuvaletlerin haline bakınca şiddetle üzerinde durulması gereken bir konu olduğunu söyleyebiliriz.
    ... zehiri alınmış kobra
  9. 9.
    kedilerle eş zamanlı uygulandığında başarısı yüzde yüz olabilecek bir eğitim.
    ... silonay
  10. 10.
    sanıldığı kadar uzun sürmez. tabi ki eğitimde bireysel farklar vardır lakin bir hafta içinde öğrenmiş olur çocuk.
    ... megaloman agustos bocegi