1. 1.
  Football Manager in türkiye resmi sitesi.*7.ci yılına giren sağlam bir sitedir.Türkçe Fm konusunda aşmıştır.biz fm severleri türkçe fm den mahrum bırakmamışlardır.

  ... kurabiyecanavari
 2. 2.
  eskiden beri takip ettiğim, cm dönemindeyken de aktif olan fakat her ne hikmetse cm kadorsunun fm kadrosuna geçmesi ile site olarak daha da aktif olan ve güncellik açısından takip edilmesi uygun hale gelen, türkiye'nin leziz internet sitelerinden biridir. sitede fm hakkında her şeyi bulabilirsiniz. yamaların orjinal cdlere uygun olduğunu belirten ve orjinal oyun alınması için fm fanlarına telkinlerde bulanan moderatörlere sahip sitedir. kutlarım bu davranışlarından dolayı.
  ... bir yaz gunu mersinde
 3. 3.
  resmi bir fm sitesidir. bu özelliğiyle türkiye'de tektir... ilktir...
  üye olunmadan dosya alımı yapılamamaktadır...
  ... wtasyh
 4. 4.
  futbol. turksportal.net isimli futbol köşesinde spor yazarlığı yaptığım sitedir.*
  ... euphrates
 5. 5.
  (bkz: türker tozar)
  1 ... krmyrdsn
 6. 6.
  (bkz: wesley sneijder) *
  ... a kare kok uc bolu dort
 7. 7.
  fm 2008 için yaptığı %99.7 lik türkçe çevirisi ile biz bizden alan sitedir. niye %100 diye hemen çemkirmeyin, %100 olmamasının sebebi tamamen teknik detaylarmış. onların açıklaması bu şekilde.
  ... coolgoose
 8. 8.
  fm 2009 için turksportal masaüstü v.1'i beta olarak yayımlamıştır. fm'cilerin gözü aydın.  hocam turksportal üyeliğimiz yok, üye olmak da zor geliyor diyenler için alın size rapid linki.

  http://rapidshare.com/fil...964429/29012_tm2009v1.rar
  1 ... eagle is free
 9. 9.
  muadili cmfmfan'ın resmi olanı.
  crack ekstra pach falan onlar için artık olmayacak işler olduğu için bu işi üstlenen cmfmfan bu boşluğu hemen doldurup kullanılabilirlik seviyesinde turksportal'ı yakalamıştır.
  ... xargn
 10. 10.
  eğer football manager tutkunuysanız muhakkak en az bir kere ziyaret etmiş olmanız muhtemel sitedir. türkçe çalışmaları ile her zaman saygıyı hak etmiş ancak her defasında yamaları çalınarak baştan yapılmış gibi gösterilmiş ve zeytinyağı gibi üste çıkılmıştır. ancak bu kez turksportal'ın yaptığı herkesin aklını kıçına kaçırmıştır. fm 2010 için 10.000 orijinal satış rakamına ulaşılırsa türkçe oyuna eklenecektir. başarılırsa adı fm tarihine altın harflerle yazılacak sitedir ayrıca. ayrıntıları merak eden arkadaşlar için  (bkz: mustafa budak)
  -2 ... jamal sellami