1. 1.
  championship manager, football manager fanatiklerinin sitesi. resmiyeti olmadığı için crack pach vb dosyayı bulundururlar. ama bu illegal işler yaptıkları manasına gelmiyor. şimdi ciddi bir atak yapıp fourfourtwo'da yer aldılar, siagames' interaktif butonunda bu siteye de yer verdi...

  fm fanatikleri için gerçekten güzel site.
  ... xargn
 2. 2.
  (bkz: turksportal)
  1 ... jamal sellami
 3. 3.
  rezillik abidesi olan site hiç bir şekilde söz söleme hakkına sahip değilsiniz bir baş kaldırış bir itaatsizlik sizi anında banlamarına neden olur.bide kariyer açmak için 500 mesaj sayısı koymuş denyolar.sırf kendi vip üyelikleri satılsın diye 500 mesaj yaklaşan tüm üyeleride banlıyor zahtı muhteremler. aman diyim uzak durun siz siz olun bu siteye üye olmayın.
  2 ... jaledejale
 4. 4.
  türkiye'nin en iyi fm sitesidir. yöneticiyle aynı takımı tutmuyorsanız da her türlü görüşünüzü kurallar çerçevesinde düzgün bir üslupla söyleme hakkınız vardır. fmgraphics'i de bu siteden ayrılanlar kurmuştur. her anlamda kaliteli bir platformdur. kariyer açabilmek için 500 mesaj mesaj sınırı koymalarının nedeni de kariyer bölümünün çöplüğe dönmesini istememeleridir. 500 mesaja ulaşmak için mal mal post kasanlar da banlanır elbet.
  -1 ... blackley
 5. 5.
  an itibariyle "içeriği görmek için mesaj yazın" uygulamasının kaldırılması için öneriler bölümüne düzgün bir üslupla mesaj yazıp banlandığım sitedir.
  -1 ... defans oynayan mahalle kaptani
 6. 6.
  rezil ki ne rezil. öyle böyle değil. adamlar fm 2012 demo indir diye konu açmışlar. merak edip girdim. normalde demo henüz çıkmadı. mesaj yazmayanlar da içeriği göremiyor. neyse mesajımı yazdım içeriği görmek için 1.sayfaya tekrar geldim. içerikte aynen şu yazıyor;

  --spoiler--
  fm 2012 demo yayinlandiği an buradan paylaşilacaktir!
  --spoiler--

  50-60 sayfalık teşekkür mesajları var. bu kullanıcılar da benim gibi çok küfür etmişlerdir.
  1 ... suker
 7. 7.
  Değil link mesajı görmek için bile mesaj yazmak zorunda olduğumuz sitedir! Beyefendiler sonra da çıkıp en çok aktif kullanıcısı olan FM forumu biziz diyecekler ya! Turksportal'ın yanına dahi yaklaşamazlar, önce adam olmak lazım zira!
  2 ... dellytecus