bugün

turknet iletişimin sağladığı internet hizmetidir. diğer şirketlere göre daha ucuz hizmet verdiğinden ötürü tercih edilmektedir.
cayır cayır indiren süper güç. akıyo aga.
berbat bir şirkettir. biri ye geçtim rahatım.
bu firma ttnet alt yapısını kullanır. insanlarda psikolojik olacak ki" turknet' e geçtim hızım arttı" gibi aptalca söylemler olabilir. ulan aynı kablo aynı sinyal gücü.
bir de unutmadan turktelekom kıyafetleri ile kapınıza gelip sizi de dolandırabilirler.
2 günde 7 kez arayarak beni rahatsız eden firma.

Bir gidin başımdan sizden internet alacağıma dumanla haberleşme kurarım.
arkadaş ttnet-üniv. paketide bitiyor.. elemanlar tekrar 2 yıllık sözleşme yapalım 60tl den diyorlar. Şimdi bunlara geçiş yapsammı yapmasammı diye düşünüyorum.. Ulan az da değilki boru değil 2 yıl sözleşme imzalatacaksın. Sonra memnun kalmassan iptal etsen başını ağrıtacaklar.. Daha önceki deneyimlerim neticesinde.
1 saat konuşmayı geçince dakikak tl olarak fatura ediyorlar. fransada 1 saati geçince telefon kapanıyor tekrar arıyorsun.

Sayın Karbonat erol,

Internet ve sabit ev telefonu kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan, içeriği dopdolu, üstelik TAAHHÜTSÜZ “Özgür iletişim” yaklaşımıyla tüm müşterilerimizi buluşturmaya devam ediyoruz.

Ayda 59,99 TL’ye,
16 mbps’ye kadar yüksek hızlı,
150 GB AKN’li sınırsız internet ve
Evden Her Yöne 1.000 dk* telefon görüşmesi ile
Taahhütsüz Özgür iletişim TurkNet’te

Taahhüdü biten müşterilerimizi, taahhüt süresi sonunda, hiçbir talep beklemeksizin ve hiçbir fiyat farkı yansıtmadan, çok daha zengin içerikli taahhütsüz Özgür iletişim Paketi’ne terfi ettiriyoruz. Sadece TurkNet’e özel bu uygulamayla, sektörümüzde bir ilki daha gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.

Taahhüdünüzün bitmesine daha uzun süre varsa üzülmeyin. Özgür iletişim’e geçiş talebinizi 0 850 288 80 80 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden veya https://turk.net/online-islemler/ Online işlem Merkezi’nden bize ilettiğiniz takdirde, Özgür iletişim’den taahhüt süresi içinde hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bugüne kadar siz bizden güveninizi eksik etmediniz. TurkNet ailesi olarak biz de size güveniyoruz ve artık sizden taaahhüt istemiyoruz aksine, size her zaman en uygun fiyata, içeriği en güçlü paketi sunmayı biz taahhüt ediyoruz. Yeni Özgür iletişim yaklaşımında, TurkNet ailesinin siz değerli üyelerini her zaman en iyi koşullardan yararlandırmak önceliğimiz olacak.

Sürekli en yeni teknolojiyi kullanarak, kendi ARGE sini yaparak size en iyi şekilde hizmet vermekle mutlu olduğumuz, bu konuda yaptıklarımız ve yapacaklarımıza güvendiğimiz için, sunduğumuz hizmetle sizi memnun edeceğimize ve memnun olduğunuz sürece Turknetli olarak aramızda olacağınıza inanıyoruz.

Çünkü TurkNet’te herşey olması gerektiği gibi!
*Şehir içi, şehirlerarası, Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit hatlar, STH, 444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları ile yapılan tüm konuşmaları içermektedir.
Kısa bir tecrübem olmuştu bu illet internetle, sakın kullanmayın derim.
şuan müşteri hizmetlerine ulaşamadığım dandik kurumun dandik olayı. fatura işlemleri tuşlaması sonrası da bir amca ingilizce bir şeyler söyledi ve telefon suratıma kapandı. aboneliğimi iptal ettirmeme rağmen yakayı bir türlü kurtaramadım.
150 GB AKN’li internet altyapının verdiği maksimum hızla ve her yöne 1000 dakika konuşma 59.99 tl olduğu söyleniyor ne kadar güvenilir acaba?
kullanıyorum akk'yi kaldırdılar fiyat aynı hiç bir sorun yaşamadım öneririm.
sanırım bugün kafası karışmış bir internet sağlayıcısı. 16mbit tarifemde 150gb aştıktan sonra 25mbite "düşeceğini" söylüyorlar. Öyle düşmeye can kurban... görsel
istanbul gaziosmanpaşa'da oturup türknet 16mbps internet kullanan yazarlar yeşillendirirse çok sevinirim.
bence türkiye de faaliyet gösteren en iyi iss. AKN yok hız gayet yeterli. fiber vdsl kullanıyorum ve 60tl. daha ne olsun?
iyi mi yemin ederim şu amk firmasına iyi diyen bi sizi gördüm.

Bildiğin çöp çöp bıktırdılar beni
https://youtu.be/OCRbqbFUuIA
100 mbps sınırsız (gerçek sınırsız AKN'siz yani) internet sağlayan servis. D-smart internetinden bıktım. Turknet'in AKN'yi kaldırmaları cazip gelmiyor değil hani. Sırf bunun için Turknet'e geçmeyi düşünüyorum. Bu arada 100 mbps internet altyapı olanklarına göre veriliyor. Ülkemizde internet altyapısı rezalet olduğu için 35 mbps'den internet sağlanıyor. 35 mbps bile çok iyi. internetteki videoları rahat rahat hiç takılmadan 1080p kalitede izleyebilirsiniz. 800 mb'lık bir filmi 3,5 dakikada indirebilirsiniz veya 15 gb en baba oyunu ortalama 1 saatte indirirsiniz demek oluyor. D-smart biraz daha sabır zorlarsa Turknet'e geçebilirim.
Adil kullanım kotası yok diyorlar. Yeni başvurdum, kullanıp göreceğiz. Kullanım deneyimlerimi daha sonra buraya yazarım.
1 ay bedava kampanyasından yararlanmak isteyenler için: https://turk.net/p/EEX28TH88OHY/
diğer iss'lerin açgözlü agresif paragöz satış politikaları nedeniyle deyim yerindeyse abdurrahman çelebi hürmeti gören servis sağlayıcıdır. bulunduğunuz bölgedeki altyapı durumuna göre 100mbps hıza ulaşabilen interneti ve 1.000 dakika telefon görüşmesini 59,90 liraya sağlaması ilaç gibi gelmiştir. ilave olarak hem arkadaşını getirene hem de yeni abone olana bir ay ücretsiz kampanyası ile gönüllerde taht kurmuştur. neticede hiçbiri babamızın oğlu değil kim taahhüt istemeden daha iyi fiyat ve daha yüksek bant genişliği sunarsa haliyle onu kullanırız.

bu arada kampanya gerçekten işleme alınıyor, kasım faturasını es geçmişler dileyenler bana verilen spoiler metninde yazılı referans kodunu tepe tepe kullanabilir böylece karşılıklı olarak bir ay fatura ödememiş oluruz.

(resim:#1)

--spoiler--
Merhaba,
TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür iletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 59.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.
Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.
Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.
Taahhüt Sayar: http://www.turk.net/taahh...px?PromoCode=IQC89JD74UDG
Ne yapman gerekiyor?
Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:
Davet kodu: IQC89JD74UDG
Bağlantı: https://turk.net/p/IQC89JD74UDG
Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.
Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. indirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.
--spoiler--
neden "uzak durulacağı" söylenmemiş, hakkında yapıcı eleştirilerin yapılmasını düşündüğüm internet sağlayıcısı.

daha önceleri sırasıyla; kablonet 10yıl - tt net 1 yıl - superonline fiber 1,5 yıl kullandım.

hali hazırda 3 aydır "yüksek hız" bölgesi turknet kullanıcısıyım. 35mb.

türk.net'in artılarına ve eksilerine bakalım.

sırasıyla; taahhüt yok - akn yok (sınırsız internet) + 1000dk yurt dışı dahil her yöne görüşme
eksileri; alt yapı hizmeti yeterli değil, fiber kullanım imkanı yok - hız çok iyi değil- teknik ekip fiziki olarak bir kere geliyor bir daha ölseniz umurlarında değilsiniz -

yorum; türk.neti seçmemdeki en büyük etken şüphesiz taahhüt olmaması. bu zamanda bütün sağlayıcılar sizi zorunlu olarak taahhüte zorluyorlar. bu çok kötü bir durum. bazen taşınmak, bazende memnuniyetsizlik oluyor ve ayrıldığınız takdirde taahhüttünüz olduğu için sizi cezalı faturalara mahkum ediyorlar. bu durum başlı başına turknete geçmek için bence yeterli. akn sınırsız olması da günümüz de olması gereken bir durum. kötüye kullanımı önlemek için başka yol bulmalılar. bir fiber kablo kadar iyi değil ama rahatsız edici bir durumda söz konusu değil. yani 1080p filmi internetten izleyemiyorsunuz. 720p izleyebilirsiniz. anladığım kadarıyla ttnet in teknik ekibini kullanıyorlar bu yüzden gelen ekip özenli ve yardımcı değil. sorununuz olduğunda bir daha gelmiyorlar.

sonuç olarak verilen hizmete karşın alınan para zamanımıza göre hakkını veriyor. bence ilerleyen zamanlarda diğer firmalarda turk.nete misilleme yapmak için rekabeti artıracaklar.

bir aylık ücretsiz hizmeti kullanmak isterseniz aşağıdaki referans bağlantısını kullanabilirsiniz. eyyorlamam bu kadar.
https://turk.net/p/MVJ54TD91HTL/
aklı olan kullanmasın. babam ucuz diye yıllardır bize iteliyor bunu. 3 kuruş daha az vericez diye csgo oynarken bile pingten geberiyoruz. AKK kaldırdılar güya. siz kendinizi kandırırsınız anca.
AKN’siz, Taahhütsüz, 100 Mbps’e Kadar, Gerçek Sınırsız internet! 65 lira imiş. önceden 60 liraydı fakat zam oldu. 100 mbps'e kadar bölümündeki "kadar" kısmına dikkat edin. (bulunduğum bölgeye 35 megabit veriyorlar. akn olmadığı için gayet ideal geliyor. ttnet taahhütü bitmişken buna geçelim dedik.

aydınlatma, bilgilendirme maksadıyla gelişmeleri editleyerek yazacağım.

04.04.2018 --> başvuru için belgeler oluşturulup tarafıma mail atıldı.

edit : vazgeçtik.
kurulum aşamasında biraz sorun yaşatan, çağrı merkezi olmayan servis sağlayıcı. kendi adıma oldukça memnunum. hafif cırlayınca gününe gün arıza taleplerinize karşılık veriyorlar. zaten çok bir arızası da olmadı 4 aydır. akn filan olmamasından dolayı gönül rahatlığıyla tv izliyorum. film izleyip, şarkı indiriyorum. bence gayet başarılı.
dileyen buradan üye olup turk.net bir ay bedava üyelik kazanabilir.* ben de uludan üye olmuştum.