bugün

bugun sabahtan beri suren arizanin ne zaman giderilecegini sordugunuzda "yapildiginda gelecek" cevabi veren sahane sirket.
ülkemizde en kaliteli alt yapıya sahip internet şebekesi, 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum. hizmet olarak daha iyi bir müşteri hizmetleri 10 yıldan fazladır kullandığım internet şebekelerinde hiçbirinde bu kadar kalitelisini görmedim. verdikleri ücretsiz modem bile acayip randımanlı ve çekim gücü çok geniş bir alana sahip.
çok uygun fiyatlarla diğer firmalardan çok daha iyi interneti sunmakta, bundan 2 yıl öncesinde önümde 2 seçenek vardı ya 2mbps hızında sınırsız internete 49 lira ödeyecektim ya da 25mbps hızında sınırsız internete 52 lira ödeyecektim, ilk başta aklımdan geçirsemde kesin bunda bir şey var bu kadar ucuz olamaz bu kadar hızlı internet diye sonradan kavradım ki amaç zaten kaliteli ucuz hizmetmiş.
süperonline'a geçtiğimden beri neden o kadar zaman ttnetin kalitesiz internetini kullandım diye pişmanlık duyuyorum. üstelik ttnetteki gibi a.k.k. dolmadan internet hızında düşmüyor, düşse bile diğerlerinden hızlı üstelik.
3 senedir kullanıyorum çok şükür hiç bir sıkıntı yok hızı mükemmel ttnet gibi dandik değil.
türkiyenin alanında en iyisi. ttnet fiber internet kullanirken 4 saatte indirdigim şeyi 1.5 saatte indirdim. ttnet kullanirken ev tasirsaniz internetinizi 1 hafta boyunca kullanamiyorsunuz. turkcellde ise ertesi gün gelip bağladılar. kendilerine şükranlarimi sunuyorum. allah avea, ttnet ve turk telekom üçlüsünü ıslah etsin.
Benim de kullandığım internet servisidir. Müşteri hizmetleri dışında gerçekten iyiler.
4.5 yıl önce abone olmak için attığım taklalar yüzünden ertesi gün gelip interneti bağlayacaklarının garantisini veremem ama çatır çutur indirmektedir ve yüklemektedir efenim. Gerçi o zaman Tellcom Superonline idi, şimdi ise Turkcell Superonline... *
müşteri hizmetleri bok gibi denilen internet servis sağlayıcısı.

ttnet o bakımdan bence iyi.
Ping girip duruyor amk.
kullandığım günden beri bir gün olsun sorun yaşamadım, yepyeni fiber altyapısıyla hızı hiç yavaşlamayan, adil kullanım kotası dolmadan tarife hızınızın düşmeyeceğini vaat eden internet, kesinlikle ttnet gibi değil.
2 faturayı ödemedik diye hızı 128 kbps ye indirmişlerdir.ulan paramız olsa ödemez miyiz.fotoğraf bile 5 dakikada açılıyor.Interneti kesseler bu kadar koymazdı.bi de 2 sene daha uzatmak ister misiniz diye aradılar

Nah taahhüt size nah.

Edit:kotası dolunca da hız düşmekte.şimdi size gönderdiği mesajları ss olarak atardım ama telden ss alamıyorum ne yazık ki.
şükür ttnet kadar rezil müşteri hizmetleri yok...
pingin ... na koyan firma.
oyun oynarken internetin yavaşlığı sadece oyun oynayanların anlayabileceği bir sinir seviyesi yaratır kullanıcıda. bu sinir seviyesini ttnette düzenli olarak her oyunda aşan bir insan olarak, bir arkadaşımın tavsiyesiyle süperonline a geçtim, oyundan keyif almanın ne demek olduğunu yıllar sonra keşfettim.
bu kadar kolay olduğunu bilseydim aylar öncesinden başvururdum, başvurduğun gün içinde veyahut ertesi gününde hattını bağlıyorlar, yapman gereken sadece kimliğinde gidip başvuru yapmak, gerisini onlar hallediyor, ttnet kullanmaya karar verdiğimde başvuru yaptıktan tamı tamına 1 hafta sonra gelip internet bağlamışlardı. kullanımıysa inanılmaz kolay.
kullanmadığım ama geçmeyi düşündüğüm hizmet sağlayıcısıdır. Gerçi turkcelli günahım kadar sevmiyorum fuckat yorumlar olumlu.
15 yıllık internet kullanım hayatımda tanıştığım en iyi internet sağlayıcısı. acayip hızlı ve mükemmel bir müşteri hizmetleri var, ttnet kullanırken bir sorun yaşadığımda devlet kurumlarındaki eski tip bürokrasi gibi haftalarca çözüm ararken sorunlarıma, süperonline'da müşteri hizmetlerini aradığın gün mümkünse gün içinde değilse, ertesi güne kesin çözüme ulaştırılıyor sorunun.
şu an kullandığım internettir hızı ve kalitesi çok güzel.
olum dota oynarken çok iyi ya, ttnette sürekli oyundan düşüyordum, ping sorunum oluyordu internetin yavaşlığından dolayı hele adil kullanım kotası dolduğunda hiç oynanmıyordu. resmen kanser olmaktan kurtardı beni superonline.
geçenlerde yaşadığım sorundan sonra ttnetten geçmeyi düşündüğüm internet sunucusu. üstelik kolayca da kullanmaya başlayabiliyormuşsun 1-2 gün içerisinde. 1 hafta boyunca resmen 1mbps altında hız kullandım ttnette, sorun olmadığını iddia ettiler, 1 hafta boyunca arıza kaydı bırakmam sonrasında 8. gün evime teknik ekip geldi, internetin hızının olması gerekenin çok çok çok altında olduğunu tespit ettiler ancak sorunun neyden kaynaklandığını bulamayıp bilgisayarınızdan yazılımsal kaynaklı virüs vs olabilir dediler. bilgisayara yanlarında format attım aynı şekilde hızı görünce apartmandaki hatta bu seferde bahane buldular, ancak sorun mahalledeki telefon kutusunda çıktı. bana 2 hafta bu rezilliği yaşattılar.
abonelikten ayrıldığınız zaman sadece beylikdüzü ndeki olan bir bayiisine kadar gidip modemi teslim etmeniz gereken şirket. size yakın bir yere teslim edemiyorsunuz.
ben evde internet kullanırken modeme benden başkasının bağlanması interneti acayip bir şekilde yavaşlatırdı, oyun oynarken bile zaman zaman acayip delay oluyordu, geçen gün arkadaşıma gittiğimde gel lan bir el oyun atalım dedi, bende olum kasar internet ben eve geçeyim öyle atarız dedim, ancak saçma sapan konuşma olum ttnet mi kullanıyorum kassın deyince, ya bırak sanki başkasının çok farkı var diyerekten cevap verdim. hayatımda oynadığım en keyifli oyun deneyimiydi, hem yan yana tam bir takım çalışması yapabiliyorsunuz, hemde en ufak bir ping sorunu olmadan oyun oynayabiliyorsunuz, bende evimdeki interneti değiştirmeyi düşünüyorum bu deneyim sayesinde.
ttnetten superonline'a geçince internet gören masum köylü gibi sevindiren internet, eski evimin bulunduğu yerde altyapı olmaması sebebiyle kullanamam yeni taşındığım evde kullanmaya başlama heyecanına neden oldu, aradaki ttnet kullandığım lanet zamanı çıkartırsak kesintisiz bir şekilde kaldığımız yerden devam ediyoruz, kesintisiz dedim dikkat, çünkü ttnet gibi zırt pırt internet kesilmiyor, ttnette kesilmesi demek müşteri hizmetlerinde iki saat telesohbet demek, ama amaçsız bir sohbet sonuç olarak size yardımcı olamıyorlar 1 yılda bunu öğrenebildim.
ailemin yaşadığı şehirde kendi evimde kullandığım canım internetim, bir gün bile beni yarı yolda bırakmadı; üniversite için geldiğim şehirde beni ttnetin yaban elinden alacak başka bir internet şebekesi yok, o kadar rezil bir internet ki ttnet tek cümle ile özetleyeceğim size;

arkadaşlarla toplanıp film izleyelim dedik filmin süresi 1 saat 58 dakika. filmi izlediğimiz süre 2 saat 40 dakika. yükleme esnasında bekleme nedir bilmezdik biz superonline sayesinde.