bugün

entry'ler (41)

türk insanının çocuk yetiştirme özürlü olması

üzülerek söylüyorum ki bu durum gerçek ve rezil bir hal almakta. bu çocuğun o kızın ve bu videoyu izleyip, psikolojisi bozulacak insanları hayal bile edemiyorum. nasıl bir rezilliktir bu ya?

turkcell superonline

kullandığım günden beri bir gün olsun sorun yaşamadım, yepyeni fiber altyapısıyla hızı hiç yavaşlamayan, adil kullanım kotası dolmadan tarife hızınızın düşmeyeceğini vaat eden internet, kesinlikle ttnet gibi değil.

solculardan nefret etme nedenleri

komik gelebilir ama bunlar milli takımı bile eleştiriyor gel de nefret etme. Hayatımda bu kadar negatif insanla karşılaşmadım. Solcular çok fena enerji yayıyor, içim daralıyor.

solcuların vatan haini olduğu gerçeği

Doğru bir tanımdır. Vatan haini alayı. Ak Parti seçmenleri için söyledikleri her kötü şeyi kendileri yaptılar. Kendilerinden biliyorlarmış meğer ülke nasıl satılır falan iyi planlamışlar. Seçimlerde teröristlere oy attılar bu gerçek zaten daha sonrası belli. Her türlü mecrada ülkeyi kötülüyorlar. Madem böyle yaşamasınlar ülkede ? Başka ülkeye gitsinler

kronik solcu

Abi onu söylediniz bunu söylediniz alt yapı yok o yok bu yok, bunu yapmadan buna geçiyoruz gibi söylemleri olur genelde solcu arkadaşların. Madem bu kadar işi iyi biliyorlar bu adamları siyasi alanda görmek isteriz değil mi ? yada eleştirdikleri projeleri kendileri yapmaları gerekir en azından bir el atarlar. Ama yok adam eleştiriyor. Solcu işte bilip bilmeden atlar konuya

yerli savunma sanayi

Dalga geçen falan oluyor da nerede bu devlet demeyi iyi biliyorlar. Devlet var sen neredesin yurttaş. Bilgisayar başından vatan mı kurtaracaksın ? Ülkemizin mis gibi projelerini konuşuyoruz tartışıyoruz adam yerden yere vuruyor. Sanarsın uçak mekaniğinden anlıyor yazık gerçekten. Bakalım yerli savaş uçağı için ne diyecekler.

halkların demokratik partisi

Bayrağımıza marşımıza ırkçı diyen adamları çok tuttuk buralarda. Ülkeden gitme vakitleri geldi diye düşünüyorum. Başka ülkelerde aynı şeyi yapamazlar güme giderler. Özgür oldukları halde hala özgürlük diyorlar

chp seçmeninin iq seviyesi

olmayan şeyi tartışıyoruz. chp seçmeni beynindeki son yağı da haziranda teröriste oy atarak bitirdi şimdi git gide kuruyor o beyinleri

muhalefetin başarısız olma nedenleri

projesiz olmaları. Devşirme projelerle ülkenin başına geçeceklerini sanıyorlar. Ak Parti proje yaparken 100 yıl sonrasını düşünüyor sen gelip geçmişteki hatalarını düzeltmeye çalışıyorsun. Onları Ak Parti düzeltti zaten. Millete kakalayacak proje arıyor muhalefet

devlet bahçeli

o eski devlet bahçeli değildir. Bilmiyorum belki de hep aynı kişiydi ama gerçekten böyle siyaset nerede var. Çocuk mu yetiştiriyoruz mecliste anlamadım ben beyler. Bu insanlar para almak için mi çıkıyor oraya. Ülke zor bir duruma düşmüş senden yardım isteniyor elini çekiyorsun hemen. Sözde milliyetçiydi bir de devlet bahçeli.

öğretmenler asgari ücret alsın

Hayatında ilk adımını öğretmenle atan, doğruları onlardan öğrenen ve öğretmenler tarafından eğitilip bu günlere getirilen birinin böyle bir önermede bulunması saçmalık. Bu kadar emeğe karşı daha fazlasını hak ettikleri gerçektir.

Edit: Düzeltme.

güneşin kızları

Kiralık aşk gibi ergen ötesi dizinin yanında başarılı sayılan, izlenebilecek türden dizi.

yurdum erkeğinin penis boyu 9 santimdir

Erkeklerin sinirlenip entryler savurması güldürmüştür. Eh yarası olan gocunurmuş demek düşer bize de.

sevilmeyen yazarlar

(bkz: babet giymeyen kiz)
Egosundan karakterini göremediğim kızlardan biri. Boşsun boş.

kuran okurken yakalanan ateist

Ya ateistin nickaltina artık yazmasanıza kiskaniyorum yeter.

starbucksun ucuz olması

Ucuz olduğunu fark ettiler herhalde, iyice kaliteyi düşürdüler. En son gidişimde severek içtiğim frappuccino'dan soğuttular beni ama yine de haftada bir kere içmeden yapamıyor insan.

yazarların bulundukları konumdaki hava durumu

26 derece ne güneşli ne yağmurlu boğuk bir o kadar da iç karartıcı hava durumudur.

thinking out loud

Bu şarkıda sevgilimle dans etmeden ölürsem gözlerim açık gider..

bir kızın bakire olmadığı bakınca nasıl anlaşılır

Yüzleri daha bir kadınsı, vücut hatları tamamen oturmuş oluyor genelde.

ışid in ankara da 128 kişiyi öldürmesi

Iki gündür kafamı kurcalayan tek soru: "bu derece merkezde olan bir yerde nasıl önlem alınamaz?"