Hakkındaki fikrimi sürekli pozitif ve negatif yönde değiştirip beni çalkantılara sokan firma. iyi yönleri pazarlama taktikleri ve kampanyaları, mesela şu aralar trafik, kota, database, sub-domain gibi özellikler malesef kısa bir süre için sınırsız bu iyi bir özellik tabi kampanya olmasa herzaman böyle olsa sanki fakir kalacaklar... neyse. bir tane daha iyi yönü var tabi firma ile tanıştığım günlere kıyasla çok çok iyi hale gelmiş bir özellik diyebilirim: kesintiler. artık kesintiler çok daha az yaşanıyor, hani hepsi der ya %99.9 uptime diye, bu kadar olmasa da %99 un üstüne çıkmayı başardı sanırım son zamanlarda. ama o kadar kusur kadı kızında da olur diyorum, hoş görmek gerekir sanırım. 2008 - 2009 ve 2010 performanslarından bir türlü hoşnut olamıyordum fakat 2011 de biraz daha düzelttiler kendilerini diye düşünüyorum. yani şu turhost ile geçirdiğim senelere bakarsak bana madalya falan takmaları lazım çünkü adamlara inandım, müşterileri ile olan iletişimi ve profesyonellikleri beni kendilerinde kalmama razı etti ama kesintilerde hayal kırıklığı tadında üzüntüler yaşadım, hem onlar için hem de kendim için üzüldüm.

birde düzeltmeseler biz anlamayacak mıyız bu kadar açık verilen bir hizmeti? yani onlar bizden çok daha iyi biliyor demek istiyorum kendi hizmetlerinin kalitesini ve eminim nasıl düzelteceklerini de biliyorlardır. aslında farkında olmadıkları birşey olduysa da 2010 a kadar geçirdiğimiz yıllarda, o da bu işe yaptığın yatırım kadar karşılık alırsın. ben inanmaya devam etmek istiyorum ve turhost a son mesajımı iletiyorum : bir gün verdiğiniz hizmetin kalitesi ve cömertliği önceki günden yüksek olmadıkça daha fazla taktir kazanmayı beklemeyin.
zamanında birçok webmaster sitesine reklam verip piyasada ne kadar müşteri varsa toplamış şirkettir.
Hosting aldığım ve şu an küfrettiğim firma. bir türlü çözemedikleri problemler nedeniyle neredeyse hep "down" modundayız. Yakında şöyle bir ilan verseler şaşırmam "%99 down server'lar sadece turhost'ta!"
Domain ve hosting hizmetini daha önce aldığım ve bir sorun yaşamadığım firma. Benden sonra çok şey değiştimi bilmiyorum.
Dünyanın en dandik hostingi olmasına rağmen fiyatları dünyanın en iyi on hostinginden (http://www.top10bestwebsi...Ozmg6D_nK4CFYsntAodEjM5MA) bile daha pahalıdır. Reklamla tutunan uyduruk bir hosting firmasıdır. Az ziyaretçisi olan bloglara hitap ettiği ve onlarla doğal olarak hız ve trafik sorunu yaşamadığı için varlığını sürdürüyor. Blog tarzı işler yapan kendi kendine ziyaret edilen siteler için problem yok. Geleni gideni olan iyi siteler için "olay yerine girmek telikeli ve yasaktır!".
Plesk panel kullanılmasına rağmen ek ftp hesabı açmanıza izin vermeyen hosting firmasıdır. Teknik desteğin yarısı bunun bir hata olduğunu düşünüp düzeltmeye çalışırken, diğer yarısı "dosya paylaşımı yapılmasına" karşı bir önlem olduğunu savunuyor. Artık hangisine denk gelirseniz, çözümsüzlüğe o yoldan ulaşıyorsunuz.
11de hostu yükseltme işlemi yapmama rağmen şu an itibariyle( 17:32) halen siteye giriş yapılamıyor..Paralels plesk bilmem ne sayfası açılıyor...6 saatlik kesinti ve devam etmesi muhtemel...onca email de attım cevap yok...telefonla da ulaşamıyorum...sitesiz kaldım
Natroyu satın alan yabancı bir firma olan Teamblue ya satılan hosting firması.