bugün

entry'ler (57)

ekşisözlük

Üyeliğin onaylanması için yıllarca bekleten sözlük bozuntusu.

trabzonspor un sekizinci şampiyonluğu

Anadolu takımı Tirabzonun 38 yılda bir şampiyon olduğunu hesaplarsak 2097 yılında gerçekleşecek olaydır.

suriyeliler

akepeyle beraber yallah arabistana

bir insanın adının eric olması

yabancıdır kesin yani Türk olsa kütür kütür.

natro turhostu satın aldı

Rekabet kurulunda gördüğüm konu. Natroyu satın alan yabancı bir firma olan teamblue tarafından turhostta satın alındı. Her ne kadar natro satın aldı haberlerini yalanlasalarda ikiside aynı sonuçta. Çizgi telekom satın aldı gözüküyor. Çizgi natro demek. Natronun biliyorsunuz satıldıktan sonra çok kötü oldu. Tahminen turhost ta buna dahil olacaktır. Ben paketlerimi taşımaya başladım. En güzeli kurtulmak.

turhost

Natroyu satın alan yabancı bir firma olan Teamblue ya satılan hosting firması.

aşık olduğunuz ünlüler

Hazal Filiz Küçükköse bitiriyor beni.

fetöcü olabilir ama futbolu güzel

gayselilerin uydurduğu yalan

moradam

Sahibi Seçkin'in birşey bildiğini sanan aslında kendisinin cacığın hammaddesi olduğu , ego patlamasıyla piyasayı çatır çatır dolandırdığı seo ajansı görünümlü üç kağıt firması.

gece 04 00 da elektrik süpürgesi çalıştıran komşu

bunları apartmana almak değil dağ başında bir başına yaşatıcaksın.

deniz satar

TRT'nin vizyonuna fazla gelen spiker.

cumhurbaşkanına hakaret etmek

ülkenin %50 sinin içinden hard core olarak yaptığı eylem.

ekremin 1 yılda istanbula çaktığı tek çivi

cumhurbaşkanı olacak kişinin dönemin yandaşlarına yaranmasının zor olacağı durumdur. Ama eninde sonunda cumhurbaşkanı olacaktır.

cebinde para yokken ayasofya konuşan millet

görende vakit namazlarında diğer camileri doldurduk , tek ayasofya kaldı. Açın kardeşim açıcaksanız bu kadar tatavaya gerek yok.

odeaweb

güvenilir olmayan hosting firması. Alan adıma el koydukları gibi hosting hesabımıda sildiler. Telefonla saatlerdir arıyorum ulaşamıyorum. Hesabımıda kapattılar. Hosting alıcaklar dikkatli olsun.

halil umut meler

Feneri doğram doğram doğrayacak olan hakem. Soyadı fener için korkutucu olması lazım.

beşiktaş

Takımın kötü olması hakemler tarafından doğranmasını gerekmediğini biri şu yazara anlatsın. O zaman ligin başında iyi kadro kurana şampiyonluğu versinler ?
Ligde en çok hangi takım penaltı kullanmış ? Videolarla kanıtlı hakem hataları artık gına getirdi ! Taraflı olmanızı kimse istemiyor , adaletli olun yeter.

mackolik

uygulamasını reklamdan kullanamadığımız sitedir.

arkadaşlar ben bu kıza aşık oldum

kardeşim bunun kocası çok sana sıra gelmez.

plajda seks yaparken yakalanan rus çift

şişeyi sokaymış direk.