bugün

(bkz: tunç soyar)
izmir'e hizmet etmesi gerekirken izmir'e hizmet eden adam gibi adam...

en son icraatı halk bakkalları açmaktı. türkiye'de yer alan yerli üretim 300 kooperatifin ürünlerini izmir'de topladı. yemez koçlar yemez. istanbul'u bok çukuruna çevirdiğiniz için şimdi ekrem başkan'a, mansur başkan'a yükleneceğiniz yerler var. lakin izmir'e şimdiye kadar dokunamadığınız için en yüksek hızda hizmetlerine devam etmektedir...

başkan'a söyleyin, yediği barbekünün kemiğinden size de ayırsın...
Valla karantina günlerinde herkes mali çıkmazdayken onun da Mansur yavaş gibi bir şeyler yapmasını bekliyoruz hepimiz ancak henüz bir hareket yok. Hayırlısı.
(bkz: otu çek köküne bak)
Telefon acip istegimizi sormustur. Bende Coronadan ölen hastalarinin hangi IL, ilçeden olduğunu ogrenmek istediğimi söyledim.
2 senedir izmir büyükşehir belediyesi cv bankasını her gün uyanır uyanmaz kontrol ediyorum, sonuç yok. kadrolaşma inanılmaz derecede fazla belediyede tunç soyer'de buna göz yumuyor. hayatım bitti sayılır artık, ne deneyim var ne kariyer yaş 30'ları geçti. bundan sonra kafama sıksam daha hayırlı olur herhalde, bi 30 yıllık masrafdan kurtuluruz.

tunç başkan üzerimde emeğin var, işsiz güçsüz beni bu yaşta intiharı düşünen bir insan yaptığın için.
Bisikletini siktiğimin keli.
Soyersa soyar. Size ne? *
maskematik adını verdiği otomatlar sayesinde izmirliye izmirimkart ile ücretsiz maske ve dezenfektan dağıtan başkan. merkezi hükümet en son dağıtmayı beceremeyip tekrar satışına izin verdi. başka diyeceğim yok.
Söylenenler konuşulanlara rağmen işine bakıyor. Evet.
CHP tarihinin en başarılı belediye başkanı.

En azından işine gidiyor.
babasını tanıyanlar için sürpriz olmayan davranışların sahibi kişi.
görsel
Bayram bayram güldürmüş belediye başkanı. Evet.
(bkz: You had one job)

görsel
Bir de tunç dayıya çalışmıyor diyorlardı.

Adam fake hesapları bile kendi yönetiyormuş, şu yoğunluğa bak.

Yalnız kendisine personelin istifa sunmasını marifet gibi lanse etmesini hiç yakıştıramadım.

Her sikime istifa blöfüne de iyi alıştı bizim toplum.

Bırakın lan bu embesil japon ayaklarını. Alt tarafı komik bir olay... Gül geç! Ne diye istifa goygoyu dönüyor ki?

Ha eğer istifa gerçekse bak o daha fena! Ayıptır...
Samimiyetsizler ordusu 3. Kolordu komutanı.
mason dur kendileri. dürüst olsa benim için sakıncalı tarafı yok.
Akıllara Mehmet özhaseki’yi getiren kişidir.
görsel
Aynı liseden mezun olduğumuz izmir'in belediye başkanı.
allah kimseyi 2 milyonluk son model mercedes'e binene biat edip, bisiklete bineni eleştirecek kadar sebze beyinli yapmasın dediğim belediye başkanıdır.

eleştirecek çok yönü vardır ama bisiklete bindi diye eleştirilmesi, tam da ortadoğu kafasını yansıtan durumdur.

ekleme: ahahaha. 2 milyonluk mercedese tapan, 500 binlik çanta alanlara tapan ama sorsan kuzu pirzola alamayan sığır sürüleri eksi yağmuruna tutmuş. eksi atmadan önce, kokan ağzınızı temizlese idiniz keşke.
Habertürkte , izmir için izmir parası ve izmir bayrağı demeci tartışılıyor ne kadar doğru ne kadar yanlış ? Bilemem.
bisiklete binsin canım, binebilir kendi zevki ama şu bok kokusunu bi çözeydi...
Bir adet baloncuk.
üniter devlet yapısı türkiye için en uygun olan sistemdir. türkiye eskiden prenslikler falan olan bir coğrafya değildi. 600 hatta 800 yıldır bu topraklar merkezi sistem ile yönetiliyor. saçmalamanın anlamı yok.

tunç soyer saçmaladı. eğer halk tv ve fatih karısınıdövenkal izlerseniz onlardan da benzer cümleleri duyabilirsiniz.

hep diyorum. chp bu ülkenin en büyük vatan hainidir. hdp en azından karşında düşman olduğunu biliyorsun.