bugün

izmir büyükşehir belediye başkanıdır. geçen günlerde oynadığı oyunlarla gündeme gelmiştir.
bu izmirlilerin chpli belediye başkanlarından çektikleri nedir yahu? başka adam mı yokta vasıfsız ne kadar boş beleş adam varsa aday gösteriyor.
çok güzel çaça, rumba, salsa, twist oynar.
Çalmak zimmet gibi vasıfları olmayınca adayın akp lilerin gözünde vasıfsız olunuyor. .
"iyi dans bilirim, kibar fakat çok sertim, o biçim ısrar ederim" şeklinde geziniyor izmirde.
Dışarıdan çok sempatik duruyor.Benim için hdpli chpli fark etmez.işini layığıyla yapsın yeter.Ankara ve istanbuldakiler baya faal ama izmirin pek sesi soluğu çıkmıyor basında.

Edit: koyunlar eksiliyebilir ama ben hdp veya terorist yanlışı hdpyi desteklemiyorum bilesiniz.
mal varlığı şöyle:

Karaburun Çatalkaya'da 100 bin TL değerinde bina (Üçte bir hisseli)
Üçkuyular'da 300 bin TL değerinde bina
Karantina'da 150 bin TL değerinde bina
Ulamış imamderesi'nde 100 bin TL değerinde arazi
Konak'ta 86 bin TL değerinde bina
SS Denizevleri K. Yapı Kooperati’nde 32 bin TL’lik hisse (Seferihisar)
2010 model olan 55 bin TL değerinde Volkswagen binek araç
61 bin euro'luk banka hesabı.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
seçimden önce bütün düzenlemeleri yapmıştır, sputnik'in haberinde ki her şey normal varlıklı insanların sahip oldukları şeyler.

https://seferihisar.com/t...elini-kime-ve-niye-satti/

--spoiler--

Soyer ailesine ait olan Akkum’daki otelin belediyeye ait olan arsası, Seferihisar Belediye Meclisi’nde alınan karar sonrasında açık arttırma ile 14 milyon liradan ihaleye çıkarıldı. iki firmanın katıldığı ihale sonunda arazi 17 milyon liraya satıldı. Maliyete KDV ilave edersek arazi talipli firmaya 19 milyon liraya mal oldu.

--spoiler--
o malları o değerlerde satsın.
30 bin, 50 bin, vs bu rakamlar onun takım elbise , ayakkabı , bisikletinin falan fiyatıdır. bina arazi demişler çok ilginç.... bide izmirde )).
gayet izmiri seven sayan, başarılı bir belediye başkanı.
boşuna bok atmayın memnuniyetsiz kerkenezler.
bay karizma.
28 yıllık izmirli olarak hala herhangi bir icraatini göremediği başkan. samimi söylüyorum oyumu da kendisine verdim. sırf tarımla ilgili projeleri var diye. he sempatik, güler üyzlü de bir adam. aziz gibi değil. ama şimdi işe bisikletle gidiyormuş. bana ne neyle gidiyorsa gitsin, bana faydalı olacak projelerle gelsin. birkaç projesi var ulaşımla alakalı. proje çok çok uzun vadeli projeler. 10 yıl sonrası için. bize değişim, gelişim, refah hemen lazım. icraat hemen lazım. 10 yıl seni mi bekleyeceğiz kim öle kim kala.
gerçekler sorunlardan ziyade gösteriş sorunları ile ilgilenen bir belediye başkanıdır. Belediyecilik ayrıdır particilik ayrıdır. izmirin gerçekten ciddi problemleri varken onlarla bu zamana kadar ilgilenilmemesi gerçekten insanları hayretler içerisinde bırakabilir.

PS: Oy attığım partiyi yeri geldiği zaman eleştirebilmeliyim.
(bkz: Çalışmıyor ama işe bisikletle gidiyor)
çok mu kısa diye merak ediyorum, fotoğraflarda aşırı kısa.
izmir'in belediye başkanı. Kendisine oy verdiğim için pişman ve üzgünüm.
izmirlilere ve kemalistlere en büyük hizmeti çaça, rumba ve salsa yaparak göstermiştir.

Fazlasına gerek yok.
izmire kabus gibi çökmüş mason.
kendisine oy verdim, gerçekten başkan değil. proje namına hiçbir şey yok. işe bisikletle gitmesinin, izban'a binmesinin, sabah alsancak'ta kordon boyu koşmasının bana gram faydası yok. izmirliye gram faydası yok.
Beklenen verimi sağlayamadı bana göre. Fayton yasağından daha büyük bir icraatte bulunduğunu görmedim.
ekrem imamoğlunun değişik versiyonu olan izmir belediye başkanı adamın tek yaptığı icraat kokteyllerde dans etmek alooo suyumuz yok suyumuz.
3 buyuksehir icinde en eli ayagi duzgun belediye baskani keske istanbuldan aday olsaydi sandiga giderdim... chpliler bir cumhurbaskani sectirmek istiyorsa tunc soyer gibi bir adami one surmeli, disini sikarak konusan tartismayi beceremeyen ankaraliyla, her haliyle bayagi yapmacik duran imamogludan samimiyetiyle cok daha iyidir...

son on senede iki kez akp bir kez mhp'ye oy vermis bircok secimdede oy kullanmamis biri olarak chpde benden oy koparacak yegane kisidir... bence chpliler imamoglu gibi balonlari sisirmek yerine ellerindeki nimete iyi baksinlar...
Kendisine oy vermiş biri olarak hiç memnun değilim. Keşke mansur yavaş olsaydı izmir'de başkan.
izmire hizmet etmesi gerekirken barbekü partileri ve kokteyllerde dans eden başkan.