bugün

aslan parcasi.

12 yasinda olup galatasarayli olmak kolay degildir. fenerbahce'nin ustun oldugu yillarda buyuyup sari kirmiziyi tercih etmek, arkadaslarin sana takildiginda hala galatasaray diyebilmek kolay degildir.

guzel gonluyle galatasaray'i sevmistir. biz de onu cok sevdik, dayan kardesim be.

dualarimiz seninle.
malesef bu gece tunahan kardeşimizi kaybettik, mekanı cennet olsun. başta ailesi olmak üzere tüm galatasaray taraftarlarının, tunahan'ın yanında olanların başı sağolsun.

acının rengi olmaz!

güle güle koca adam
https://pbs.twimg.com/med...BDVo6uTCAAAKwe0.jpg:large
vefat etmiş allah rahmet eylesin.
ne yazık ki kaybettiğimiz kardeşimiz. mekanı cennet olsun, allah ailesine sabır versin.
--spoiler--
uyanin canimizdan cok sizi seviyoruz.
--spoiler--
Allah rahmet eğlesin, tüm Galatasaray ve futbol taraftarlarının başı sağolsun.
yakınında, etrafında bu hastalığa yakalanmış olanlar durumu elbette daha iyi bilirler... çekilen ızdırabı anlamanın mümkün olmadığını söylerler... bizimkisi günün bir vaktinde ekranımıza düşen bir acı hikayeyi okuyup, göz yaşartmaktan ibaret maalesef... söylenecek söz yok... Allah şefaatini nasip etsin, mekanı cennet olsun... Son günlerinde ziyaretine gidip o acılar içindeki çocuğu birkaç dakikalığına da olsa sevindiren, yüzünü güldüren tüm fubolcuların da ayaklarını öpüyorum... Allah onlardan da bu ziyareti tertip edip sebep olanlardan da razı olsun...
vefat etmeden önceki son dileğinin yerine getirilmesi insanı biraz sevindirse de kardeşimizin vefat etmesine üzülmemek elde değil. geride kalanlara Allah sabır versin.
çocuk ölmüş lan. bir çocuk daha yaşamın ne olduğunu öğrenemeden ölmüş. hala kalkıp büyüyünce ibne olucaktı yazacak kadar aciz insanlar barındırıyor bu amına kodum memleketi. galatasarayı beşiktaşı feneri ne kadar takım varsa hepsini ayrı ayrı sikeyim. böyle taraftarlık mı olur? böyle fanatizm mi olur? büyüyünce orospu çocuğu olanları görmeden göçtüğün için belkide şanslısın tunahan. allah geride kalanlarına sabır versin.

http://galeri.uludagsozlu...om/r/tunahan-uğur-396049/

senin ben sülaleni sikeyim görkem kabapçı kere
mekanın cennet olsun tunahan. senin sevgin her şeyden çok sevdiğin galatasaraydan büyüktü. allah rahmet eylesin.
mekanın cennet olsun aslanım. bu taraftar senide kolay unutmaz.
mekanın cennet olsun. sen gerçek bir aslansın.