1. 1.
    11. Nesil sözlük yazarı. Hoş gelmiş. Hoş yazsın.
    1 -5 ... xyclonb
  2. 2.
    yeni yazar olmuş ama kafası örümcek beyinli yeni yetme troll yazar. ablacım senin söylediğin kemoş zihniyet dinsizlik artık yemiyor insanlar ahireti düşünüyor sen ne yapıyorsun gece kulübü rakı bira gezme yeme içme sıçma başka bildiğiniz var mı bu ülkeye ne faydanız oldu da kadir gecesine laf atıyosun zavallı ezik. evet...
    4 -4 ... ersoy ulubey
  3. 3.
    ortama dikkat etmesini istediğim yazarımsı malum platform sıkıntılı tiplerle dolu allah muhafaza birileri bacaklarını omuza atabilir. evet...
    2 -1 ... ersoy ulubey
  4. 4.
    Dağılın çomaruslar.
    3 -2 ... tulayeskici
  5. 5.
    (bkz: #39689451)

yüz vermiş olsa saçlarına methiyeler düzecek adamların nickaltı girdiği yazar.

olur öyle arada...
    1 ... zenn lavian
  6. 6.
    (bkz: ilgi çekmek için açık eksileyen kız)

kaşınmaya devam ediyor. narin bedenini hırpalamama az kaldı, istiyor o da.
    1 -3 ... the heartkiller
  7. 7.
    (bkz: #39728213)
    hükümetimizi aratmayan yazar. seni takip etmesiyle ne ilgisi var? aradaki ilişkiyi kuran nöronlar nöron mudur?
    ... aspirine
  8. 8.
    https://m.uludagsozluk.com/e/39730087/

Akraba evliliği sanırım.

Neyse allah akıl fikir beyan etsin.

Edit: kendisini son defa kullandığı ifadeler konusunda uyarmak isterim. Yok öyle bana hakaret ettiler diye ağlayıp aynısını dilinden düşürmemek.

Kibritle oynayan ya kendini yakar ya evini...
    4 -2 ... flat head
  9. 9.
    ironi aşığı bir yazar. tanımam etmem onun haricinde. gene sözlüğün seviyesini baz alırsak ortalamanın üstünde diyebiliriz.

ama benim anlamadığım ne çeşit bir yazar nickini kendi ismiyle alır gibi düşüncelere sevkeden bir yazar. tabii eğer kendi ismiyse. öyleyse bu amatörlükten dönmesini salık veriyorum.

edit: ironinin bokunu çıkarmak gibi bişey. zeki görünmeye çalışıyor da olabilir ama fazla ironi sıkıcı olabiliyür.
    2 -2 ... melikbaybars
  10. 10.
    "Takipçim zall" nedir abla ya? Ne kadar itici bir tabir bu?
    6 -1 ... narcissistic