bugün

hoş gelmiş 11. nesil yazar.
andam, balam.

kök-tengri--koruyacaktır seni!
oğuz-han--tanrı dağı'ndan sana bakan.
gök-tanrı--gören gözüyle ışır;
amaç,
gök-böri'nin gösterdiği yoldadır.
(bkz: hele bir soluklan yiğenim)

Ateşini harlamış ta gelmiş ..
Vatan millet Sakarya ne varsa kuşanmış, +18 sözlük te vatan kurtarmaya gelmiş civanmert yazar..

Gök tengrisi onu kutsasin amen..
Hoşgelmiş 11. Nesil türkçü yazar. Allah yolundan ayırmasın kandaşımı.
sonra da dövlet bize bahmiir derler ya tam derken ağzına pompalıyı sokup ateşleyeceksin ...al baktık ne güzel işte sen sustun bende sustum ...
Harbi harbi azılı faşist la bu ..

gir içeri sende gel ,senden çok var burda..
bir sen eksiktin...

Tanım : nasyonalist trışka yazar ...
faşist olmaktan iftihar ederiz klavye koministi yazar.
hoş gelmiş yazar. ay tatlım benim. nasıl yazıyor öyle.
insanlara sarkıntılık yapmaktan iyi şeyler yapıyorum mantıksız yazar.
Klavye faşisti ben komünist değilim ki *
Oldu olacak moskof uşağı de..

Faşist olmaktan iftihar eden ,kendine yazık eden ,beyni yakmış ,conta yakmış yazar..
on birinci nesil, üç takipçili yazarcık.
hoş gelmiş.
arkasından 40 köpek havlamayan Kurt ,Kurt değildir.
gereksiz fasistlik ile ilgi toplamaya calisan yazarcik.
bu yazdıklarının şahsıma taciz olduklarını ve bunu yasal olarak kullanabileğimin farkında olmayan tacize devam ettikleri taktirde yasal süreç başlatacağımdan emin olması gereken yazarlar .
Faşizmin ve ırkçılıgin da anayasal ve evrensel bir suç olduğunu bilmesi gereken yazar..

Tamam haklısın taciz edildiğin için ki öyle düşünüyor san dava aç ,yerden göğe kadar haklısın ama birinin ağzına pompalı dayiyip sıkmak istemenin de suç hemde daha büyük bir toplumsal nefret suçu olduğunu bil..

Dikkatine sayın yazar ırkçılık bir insanlık suçudur. .

Zorunlu edit : beni taciz ediyorlar derken kast ettiği ben değilim mübarekler * .

Allah korusun işimiz olmaz öyle şeyler ile..
sözlüğe hoşgelmiş türkçü yazar.
terbiyesizlikle ırkçılığı karıştırmanın lüzumu olduğunu sanmıyorum söz konusu şahıs haddini aşan yorumlar yaptığı için kullanılmış bir benzetmedir kastettiğiniz insanlığınızı yapabilirsiniz o sizi ilgilendirir ama kimseye onu taciz edecek mesaj ve yorum yapamazsınız bununla ilgili ciddi yaptırımlar var ki haddinizi bilemiyorsanız hukuki olarak bildirilir sayın yazarlar.
yeni bir yazarımız. Hoşgelmiş.
harbi harbi yaşının küçük olduğunu dusunuyorum. nick olayina hiç girmiyorum zaten.

yazdiklari olsun,diğer yazarlarla ikili diyalogları filan ablam senin yaşın kaç ya.

arkasından 40 köpek havlamayan kurt, kurt değildir.

he he.

türkçü yazarmis bide...

edit : gote geldik amk şikayet edecekmiş beni. napiyon ablam sen param yokki benim avukatta tutamam, fakirim ben fakir..
nick dediğiniz şey benim ismim ve soyadım .sizler gibi sahte kimliğe ihtiyaç duymuyorum .
hakaret ve küfür içeren her yorum ve mesaj için yasal olarak hukuki işlemin başlaması için dilekçe vereceğim hiç kimseye burada olmam bana hakaret hele ki küfür edebileceği anlamına gelmez küfür ve argo konuşarakta gereken cevabı veririm ama tacizin ve hakaretin yasalarda ki cezasını öğrenmeli yazar arkadaşlarım.
hoş gelmiş, hızlı gelmiş yazar.
on birinci nesil silik yazar.
ateşi sönmüş*

bir yazar, silikte olabilir.
(bkz: rüzgar gibi geçti)