bugün

canlı yayında gösterdikleri kızıl şahin yuvasındaki yavrulardan biri sanki seleksiyona uğrayacak gibi duruyor. diğerleri ayağa kalkıyor ama bu kalkmıyor ve sürekli ağzını açıp kapatıyor. üzülürüm lan ölürse.
nevşehir, kayseri belgesellerinden sonra silkelenip kendine gelen kanaldır. çok yol katetmesi gerekiyor ama şimdilik gayet iyi durumda.
naklen yayın işi çok iyiymiş ama.
Trt belgesel mükemmel. Ben ameliyat olduktan sonra hastanede odama alındıktan sonra Trt Belgesel izledim, o zaman güzel , akıcı , sıkıcı olmayan bir kanal olduğuna karar verdim. Dahada önemlisi kendi üretmeli bazı önemli projeleri hocam. Hazır belgeselcilik Türk insanının damağına kendi kanalında nereye kadar sunacan be abi. Tv de üst sıralara taşıdığım bi kanal ayrıca. Seviyorum ya, böyle bizden çıkan kanalların dünya genelinde izlenmesine. Bizden Türklerden Türkiyeden bi belgesel televizyonu dünya genelinde izlenmesi... süper bişey gardaş süper..
discovery science izlediğim için , reklam aralarında baktığım kanal.
kuruluşundan beri en iyi çalışan kanalardan biri. cihan ı şumül bir kanal mı olacak ne !
son zamanlarda kendi aştı.
Günümüz dizilerinden bin kat daha iyi ve ufku genişletecek şeyler anlatan program. bir de buna ek olarak ntv Türk işi programı fena sayılmaz.

Ayrıca mucitler için bir yarışma vardı. ne oldu o programa? Bilen deyiversin.
bir ara Bear Grylls'in sunduğu belgeselleri veren kanal. hala veriyor mu bilmiyorum ama şimdi o programın türk versiyonu var. bir şeyi uyarlayınca gerçek tadını vermediğini bilmeyen kanaldır ayrıca.
bazen güzel programlara denk gelinen kanal. evet.
Tebrik ettiğim oluşum. süper.
Şehir belgeseli yapıyorlar iyi çok güzede arkadaş her şehirde aynı adamlara takla attırmak nedir?
Her defasında her defasında kadrajda birileri hopluyor zıplıyor yapmayın böyle şeyler en son diyarbakırdaydınız çocuğun ayakları bi daha yere değmeyecek diye korktum.
Sürekli insna doğaya karşı Programını yayınladığı için sebepsiz yere eleştirilen kanal kodumun history Kanalı'da sürekli depo savaşçılarını gösteriyor.
bear grysll denen ingiliz sas komandosu ayıdan habersiz insanlar da görmemizi sağlamıştır.

natgeo ya da discovery o belgeselleri yıllar önce yayınlamıştı. ormanda yürümeyi öğrendim sadece gerisi çok hayali gelse de her sahneyi ezbere biliyorum o "çişini içen adam" için.
gayet güzel belgeseller vermeye başlamıştır. neredeyse discoveryi aratmıyor.
türkiye radyo ve televizyon kurumu'nun (trt) ülkemize kazandırmış olduğu belgesel kanalı.
yayına başlama tarihi 17 ekim 2009'dur.
kesinlikle trt'nin en güzel ve en kaliteli kanalı. hd yayına başlamasıyla yüksek çözünürlükteki belgeselleri daha net izleme imkanına sahip olduk. şu an newyork metrosunu anlatan bir belgesel yayınlıyorlar izleyin derim çok güzel.
internet sitesi de kendisi kadar güzel ve bilgi verici.
güzel programları var izliyorum. Bilgi ve kültür seviyenizi arttırır. Vuruşmalı dizi izleyeceğinize sizde bunu izleyin yazar dostlar.
herhangi bir programı yayından kaldırma cezası yese sıkıntı çekmeyecek kanal.
4 nisan 2015 de yeni yayın dönemine geçen kanal, daha iyi projeleri seyirciye kazandırmayı amaç edinmiş belli . Lakin insan olarak önce kendimize bakacağız, bu ülkede sanata ne kadar değer veriliyor . Sanat ya da çok derin bir "belgesel" yapsak kim izler ki ? Ama sürekli yermeye aşağılamaya endeksli bir millet olduğumuzdan dolayı ki bu da (aileden gelen ) geliyor . Haliyle güzel işler yapıyorlar. Tanımam bilmem ama gördüğüm bazı değişimler var halkını vermek lazım . Evet bazı programların çok tekrarı var can sıkıyor ama bunlar da bir düzene oturursa iyi olur . Sevdiğim programlar ya da gözüme çarpan bazı programlar .. (bkz: son karar) (bkz: özel tim) (bkz: bir türk filmcinin dünya yolculuğu) (bkz: kılavuz) (bkz: bir koşu Türkiye) tavsiye ederim .
hala aynı kızıl şahin yuvasından yayın yapan kanal.
kaç ayda yetişip uçuyor ve yuvadan ayrılıyor bu kuşlar lan?

ayrıca bu saatte hala hava aydınlık. bizi mi trollüyorlar amk.
bu aralar belgesel konusunda national geographic kalitesini yakalamaya calisan kanal.
sonunda ülkemizin tam anlamıyla bir belgesel kanalı oldu diyebileceğimiz bir kanal hakikaten tam anlamıyla belgesel.

önceleri yabancı belgesel kanallarına maruz kalıp sadece Afrika ve avustralya kıtasının güzelliklerini agzimiz açık seyrederken trt nin böyle bir hamle yapması ve özellikle programlarının konusunu yerli yani turkiyede çekmesi hakikaten müthiş bir sey insan izlerken burasıda mi Türkiye dedirtiyor insana.

özellikle yurdumuzun her yerini bucak bucak özelliklerini belgesel yapıp ve bunuda müthiş kamera açılarıyla çekip o güzelliğe birde estetik bakış açısı kazandıran TRT hakikaten önemli bir iş yapıyor bence...
fakirin national geographic kanalı. severek izliyoruz. arada tekrar yapmasaydı iyiydi.
Yavaş yavaş iyileşen tv kanalı.