bugün

bilim konusunda çok eksik kalan kanal.
Türk belgeseline yeni bir soluk getiren kanal çok başarılı programları var kanal d gibi fox gibi pkk destekçisi kanallarin kırdığı reyting rekorlarını bu kanallar kirsa zaten şuan bambaşka bir Türkiye olurdu.
güzel belgeseller yayımlayan kanal. "türkler, belgesel çekemiyor." diyenlere kızılcahamam ormanları'nda çekilen akbaba belgeselini izlemelerini öneririm.
Bir dönem staj yaptığım, memurlarının sabahtan akşama kadar birbirlerine kahve falı baktıkları, stajyer kızlarının güzel olduğu kanal.
Tek eksiği tek bölümden öteye geçemeyen belgeselleri yayınlayıp durması.
bazen gerçekten harika belgeseller yayınladığı oluyor. şaşırıyorum aslında bi nat geo kıvamına yakın belgeseller yapıyor bazen ama çoğu zaman vasatın altında kalıyor ama yinede sevelim koruyalım bizim olan her şeyi bu da kamu spotu olsun.
izlenebilecek tek kanal.

Bi ihtimal adlı programı şuan yayındadır. Açıp izleyiniz.
Her daim yalnız veya ailecek izlenebilecek Türkiye'nin en kaliteli belgeseli, böyle prodüksiyonlar görmek gurur verici..
Pusula doğu adlı programda Suriyeli kıza sorulan, savaşmak zorunda kalsan ne yapardın, sorusuna kız çocuğu "kontrol noktasında kendimi patlatırım" diye verdiği cevabı aynen yansıtan kanal.

Devletin bir kanalında kalkıp böyle bir yorumu belgesel adı altında yayınlamanın ne anlamı var. Sigara paketini bile sansürleyen zihniyet bu tip özendirici şeyleri niye görmez. Son 6 ayda tam 4 kere canlı bombadan canı yanan bir halka böyle bir diyalog neden izletilir? Anlamak pek mümkün değil.
acil durum senaryoları programı güzeldir. az önce çöldeki çamuru çorabına katıp suyunu sıkıp içecek kadar mide rahatsız ediciydi ama neyse...
Ülkedeki En izlenesi kanal denebilir şu dönemde.
şu anda eski çağ tarihiyle ilgili süper bir belgesel yayınlamakta olan kanal. tvde izlenebilecek ender kaliteli kanallardandır.
şahane belgeselleri var, var da konuyu arada olmadık yere bağlıyorlar ya, hani siyaset falan o zaman direk kapat yani. o derece arap.
son yılda gerçekten kayda değer değişiklikler yapıp beni yıllar sonra tv izlemeye başlatmıştır ama ramazan ayında kanal 7'ye döndüler ve tekrar tv izlemeyi bıraktım.
ciftlesme goruntulerini kesiyolarmis dogru mu?
TRT HD'nin kapanmasından bu yana TRT belgesel'i izler oldum kanal anlamında. Güzel programlar var. Favorim Şehrengiz ve Acil Durum Senaryoları. Bear Grylss'in hayatta kalma becerisi hayranlık uyandırıyor. Keza hayranı oldum bile.
Sürekli aynı belgeselleri yayınlayan kanaldır.

(bkz: bear grylls)
en çok, ev temizlemeli programını izlediğim tv kanalı.

hiç unutmuyorum, bi kertenkele belgeseli vardı. bildiğin bizim bahçede çekmişler.
An itibari ile favori kanalım. Özellikle hayvanlar aleminden ziyade insan doğası ve inanç belgeselleri harika kanal.
TRT deki tek izlediğim kanal. çok geliştirdi belgeselde . parayla satılsa alırım.
size güvenip bu akşam bakayım dediğim kanal. hadi bakalım.
Bir zamanlar cok seyrettigim kanal.

Man vs wild programini bilirsiniz. O tarihlerde hastalik nedeni ile izinliyim ve evde yatiyorum. O siralar internet olmamasi sebebi ile de surekli trt belgesel izliyorum. Bear grylls'i takip ediyorum izlemek icin.

Neyse bir gun bear camurlu su icip karnini bozdu. Sonra kayaliklardan asagi isemeye başladı. Anneni kesim nasıl bir bilinç altı olduysa o gece rüyamda ben de dag bayır gezdim. En son kayalıkların altından işemeye basladım.

Sabah bi uyandım yatak mahvolmus aq. Altima isedim ibne yuzunden.
Fakir kanalidir.
(bkz: Digiturk)
(bkz: Discovery channel)
iki üç gündür takip ettim. sabah başlayıp akşama kadar ancak bir kanal belgesel yalanı altında bu kadar Osmanlı şakşakçılığı yapabilir ! soyumuzu sopumuzu biz de iyi biliyoruz. gurur duyuyoruz ama bu kadar insanların bilinciyle oynanmaz. Atatürk e çaktırmadan laf giydirmelerden tut, ingilterede bir kulübü Osmanlının kurduğu yalanına kadar saçma sapan habercilik anlayışı ile güya 'belgesel' yayınlayan kanal.
sunucusuna 278 bin tl aylık maaş ödeyen ve vergilerle beslenen Osmanlı rüyasına yatmış gibi yapıp milleti dolandıran kanalın güya belgesel koludur.
yersen!

edit : yukarıda ki bir entry deki yazar gibi kerizseniz yersiniz.
güncel Önemli Başlıklar