bugün

çok süper bir müzik türü. türkiye deki en iyi temsilcisi için (bkz: dj tarkan)
house müziğin en çok dinlediğim kolu.Sound larıda Türk Kültürü ne çok yakın olduğunu düşündüğüm tarz.
(bkz: tribal enfeksiyon)
(bkz: tribal king)
dövme sanatında anlamı olmayan karışık şekillere verilen isim.
(bkz: trip)
nasıl desem,nasıl anlatsam.hani içinde bir sıkıntı vardır.kelimelerle anlatamassın..sorunun ne olduğunu bilemessin ya,bunalım takılmak istersin,ama sebebi yoktur.sözlükte de anlamını bulamassınız zaten..kişi içinde hisseder bunu tripsel davranışlar,sorunlar melankoli.ulan bakıyorum da bu melankoli lafını çok kullanıyorum şu ara..yoksa yoksa bende mi?..bilmem belki de,manik depresiflik olduğunu zannediyorum kendimde..iki saat önce deliler gibi eğlenirken şuan ağlıyorum belkide,hüzünlüyüm mutsuzum..heh önemli mi..belki de herşeyi yerinde yaşıyorum..eğlenmem gereken yerde eğleniyorum,kendimle baş başa kaldığım vakit hüzne boğuluyorum..kim bilir belki insanları kandırmaktır benim yaptığım,belki de kendimi kandırmak..ama şurası kesindir ki,insanlara karşı sorunlu bir insanmış gibi görünüp onların canını sıkmaktansa,eğlenmiş gibi hiç birşey belli etmemeyi yeğliyorum..ya da gerçekten mutlu oluyorum..bilmem çözemedim diyebilirim kendimi,gün içinde bir milyon tane insan olabiliyorum,bazan mutlu,bazan mutsuz,bazan hiç bir şeyi siklemeyen,bazan en ufak şeyi bile kafasına takan,bazan sorumlu,bazan dunyanın en sorumsuz insanı..bazen sorunlu,bazen herşeyi yolunda..ne bileyim..kendi içinde çelişmek mi desem?,yoksa iki yüzlülük mü,kişiliğ bölünmüş bir insan mı?,taklitçi mi?,yalancı mı,olduğu gibi mi?,ney? tanım yapamıyorum..tribal heh,bir de bu eksikti,hadi bakalım tribal mi değil mi,baksana şuraya,kendimi bile tanımlayamıyorum..ya da bunların hepsi benim için bir tanım..tanımlar,kavramlar,tuhaf şeyler bunlar..enteresan..insanları kısıtlayan,yaşama ket vuran..sanırım gene saçmalamaya başlıyorum..sapıtıyorum yavaştan,cümleler kopmaya başladı birbirinden..tirbal bir davranış sergiliyor cümleler..tıpkı sahipleri gibi..tribalizm bu sanırım..ne olduğu belirsiz..belki de uzaklarda benim bilmediğim bir tanımı vardır..kim bilir..
argoda, ortamda alınan kararlara ters çıkan, hiçbir şeye uymayan artist insanlara söylenir...
(bkz: tribal wars)
ankara da tunalı civarlarında bulunan ve sürekli gay bar olduğu rivayet edilen bar. inanılır mı bu rivayete? ben inanmadım şahsen.
dövme çeşiti olarak kullanıldığ görülmüştür. *
ankaradaki gay bar ve duyduğum kadarıyla sahibi mafyaymış ee tabi o da gay.. gençken ben çok sorun çektim bu yavrucaklarım da çekmesin diye düşünerek açmış.. (bkz: düşünceli insanın hali başka oluyor)
edit: gar bar yazmışım gar bar ne lan
şimdilerde kapalı olan ankara-tunalı'nın eski gay bar'ı. hayvan gibi iri, kaslı, rimelli, bıyıklı fedaileri olurdu eskiden kapısında.
cristal castles: air war, baptism.
bir dövme çeşidi olduğunu duymuştum da ..
ing. Kabile ile ilgili demek olan sıfat.
Kökü (bkz: tribe)
(bkz: tribal enfeksiyon)