bugün

Afedersiniz ama yarak gibi filmdir. Maykıl bey midir ne sikimdir ben böyle davar bir yönetmen görmedim adam resmen patlama sahnelerinin arasına götü ile senaryo uydurmuş film bundan ibaret. Saçma salak hareketler yapan sırf komiklik olsun diye düşüp kalkan robot karakterleri gördükçe resmen cinnet geçiriyor insan.
Mark walhberg olmasa sevebilecegim film. Tamam anlıyorum aksiyon filmine kaslı başrol lazım ama bu filme gitmemiş. Kadın oyuncu ile kimyaları da tutmamış.
imdb puanı 5 küsür olan film. 2017 camaro hariç olmamış.
Orospu çocukları bu filmin bütçesini efsane senarist, yönetmen, tayfun güneyer hocamıza verseydiniz daha iyisinin yapardı yemin ediyorum. Utanma duygusu yok mu sizde hiç ? onur kavramı yok mu sizde hiç ? bre ibneler. Komik yancı zenci karakter, cesur duygusal hispanic kız, sadece dekoltesi gözüksün diye var olan kadın başrol, sıkıcı aksiyon, ne ararsan var amk. Hasbro oyuncak satsın diye zaten bir boka benzemeyen seriyi iyice sikmiş bu mıchael bay denen yaratık. Star wars göndermesi yaparak sevimli, komik olmuyorsunuz amk zaten disney onunda anasını sikti hatırlatmayın bari. Bari rrated bir sex sahnesi koy da rahatlayalım amk. Mizah o kadar kötü ki recep ivedik, cumali ceber tayfası daha komiktir amk. Ergen filmleri izlemek istemiyorum hacı ben. robotlar epic müzik eşliğinde dövüşsün, mutlu son olsun, güzel bir sevişme olsun, optimus prime finalde duygusal bir öğüt versin and credits. Filmden tek beklentim bunlar sadece bari bunları karşılayın amk çocukları. Hispanic ergen kızın ağlamaklı suratını görmek istemiyorum artıkkk.
serinin en rezil, en kepaze, en saçma ve kötü filmi.

diğerleri de kötüydü zira michael bay gibi gavat bir yönetmen(!)'in elinden çıkan filmleri düşününce insanın söyleyecek şeyi kalmıyor.

megatron'un yeni hali dışında hiçbir şey güzel değildi.
şuan televizyonda* yayınlanmakta olan serinin en vasat filmiymiş. *

türkçesi için (bkz: transformers son şovalye) (bkz: transformers 5 son şovalye)
Shia labeouf ve megan fox un yokluğuyla sadece vakit geçirmelik olan film.

Şu seride bir türlü küçükken çizgifilmlerinden aldığım zevki alamadım.
transformers filmlerinin sadece ilki güzel. gerisi çok fazla cgi. ruh yok filmlerde.