bugün

One Piece manga/anime serisinde bir karakterdir. Kuzey Mavi'den gelen Kalp korsanlarının kaptanıdır. 11 Supernova'dan biridir. Bana göre one piece'de tasarlanmış en karizma karakterlerden biridir. Sol el parmaklarında D-E-A-T-H dövmesi vardır. Law, Ölüm Cerrahı ve Karanlık Doktor lakaplarıyla anılır. Law'da meyve kullanıcıdır, şeytan meyvesinin gücü oluşturduğu küresel bölgede vücutları parçalar ama öldürmez böylece etkisiz hale getirir. Bu küresel güç bölgesini oluştururken nodachisini kullanır.
ölüm cerrahdırı bölüm 392'de ortaya çıkmıştır değişik bir şapka giymektedir kılıcı çok uzundur kılıcının ismi nodachi'dir kendisi kılıç ustasıdır ope ope no mi'yi yemiştir çok güçlüdür shibukai olmak için 100 korsanın kalbini sökmüşdür korsan tayfasının adı kalp korsanlarıdır ödülü 400 Milyon B.dir haki sahibidir.
Sabo olabilme ihtimali üzerinde durabileceğimiz bir karakterdir. Marineford Savaşı'ndaki tutumu bunu söylemek için yeterlidir. Ayrıca "Shambles" sözcüğünü söyleme şekli oldukça hoştur.
--manga 729 spoiler--
donquixote doflamingo tarafından hercü merç edilmiş strawhat luffynin müttefiki shichibukai. doflamingo kalbine 3 kurşun sıktığı halde, tahminen, bir şekilde sağ çıkacaktır.
--manga 729 spoiler--
--spoiler--

adamın tam ismi trafalgar d. law çıktı ya la...

--spoiler--
tam adı trafalgar d. water law dır.
--spoiler--
Acaba öldü mü? diye üzüldüğüm, eiichiro odaya ve toei animation a saatlerce küfürler etmeme neden olan adam gibi adam.
Shin Sekai seni unutmayacak Trafalgar D. Water Law.
--spoiler--
One piece' de en sevdiğim karakter. Kendisi D'lerin hasıdır. Tayfasını korur, kollar. Eski savaş lordu. Umarım sağlam bir sağ kolu olduğu zamanları görürüz.

--spoiler--

Adam, luffy ve Kid ile birlikte 2 yonkou'ya kafa tutuyor ama güçlü bir sağ kolu yok. Bepo tatlı ve utangaçtır, severiz kendisini fakat sağ kol gücünde değil.

--spoiler--

(bkz: Trafalgar D Water Law)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.