bugün

entry'ler (177)

malum işten sonra tuvaletin gelmesi

faydalı olduğunu okuduğum durumdur. Ancak biz erkek milletinde işi tamamladıktan sonra prolaktin hormonunun salgılanması ve ardından gelen ağırlık ve uyuma isteğiyle gerçekleştirmesi çok zor gelir. Fakat üşenmeyin tutmayın gidin işeyin efendim faydalı olduğunu söylüyor doktorlar.
Hem işemeniz sayesinde uykunuz açılır dişi kişisini biraz daha okşayıp seversiniz böylece işini görüp götünü döndün ve yattın tavrıyla karşılaşmazsınız.

türk kızlarının parmağında oynatamadığı erkek tipi

zeki ve gururlu erkektir efendim. bazen sonuçları onlar için üzücü olsa da asla ama asla başkalarının aklıyla hareket etmeyecek yanlış bile olsa kendi doğrusunu yapacaktır. çünkü kalıba sığdırılmaya ve kontrol altına girmeye her zaman karşı olacaklardır.

halbu ki adam seni seviyor ve sana ömrünü adamış. nedir bu kibir, ego, memnuniyetsizlik?

Not : alfa olarak tanımlanan erkektir.

acaba kızlar ne zaman mastürbasyon yapıyordur

milletin amından sikinden ne istiyorsunuz? sorusunu sormadan duramayacağım.

düşünecek daha önemli şeyleri olmayan insanlarıda kıskanmama neden oluyor aynı zamanda.

libidosu düşük erkek

şimdi bunun 2 tipi vardır. aslında daha fazla çoğaltılabilir ancak kimseye ibne,top gibi betimlemeler yapmamak amacıyla yalnızca ikiye ayırmak lazım. Diğer 3. grup kişisel cinsel tercihlerdir, bizi ilgilendirmez kim kimi sikerse, kim kime siktirirse siktirsin ya da siksin.

1- kuşu kalkmayan erkek
evet efendim. malı bir türlü kaldıramıyor, kaldırmak istiyor ama olmuyor. Bunu yaşayan birini tanıdım, zor bir durum allah şifa versin yaşayana, düşmanıma vermesin.(aklıma geldikçe açar cinsel uzvuma bakar, onu "seni veren allaha gurban olayım" diye sever ve şükrederim, hakkaten zor bir durum kimsenin başına gelmesin.)

2-kuşu kalkan ama uçkuruyla düşünmeyen
2.başlık gayet anlaşılır aslında. kuşu kalkar, erkeksi fonksiyonları gayet yerinde ve sağlıklıdır ancak hayatta onun için seksten daha değerli şeyler vardır. bu erkek herhangi kadının kontrolü altına girmez, hiçbir kadın bu erkeği kontrol edemez çünkü bu erkeğe libidosu hükmedemez. bu erkek için seksten çok bir kadını tanımak, onunla sohbet etmektir nihai amaç. kendinden ödün vermez, kontrol edilmez kontrol eder. kısacası bahsedilen alfa erkek budur, en çok sevişen erkekte genelde bu tiptir efendim.

Eğer biz bütün türk erkekleri 2. başlığımda ki gibi olsaydık o zaman kadınlar şu an gördükleri değerin yarısını göremeyecek, bizi kendi egolarının tatmin aracı olarak kullanamayacaklar ve daha mütevazi olacaklardı. Genelleme için özür dilerim, istisnaları tenzih ederim.

ankara

Çocukluğumun, gençliğimin, sevinçlerimin, hüzünlerimin şehri. Bütün yaşantımı tamamlamak istediğim yer. Benim için sadece Türkiye'nin değil huzurun da başkentidir.

dans kursuna giden erkek

ilk fırsatta aralarına katılacağımdır efendim.
Burada yok ılıktır, yok kız düşürmeye gidiyordur vs. yorumlarda bulunulmuş.
Çok güzel bir laf vardır, "kişi kendinden bilir işi". senin aklın hep uçkurunda olduğu için, dans etmeyi, dans kurslarını seks partneri bulunacak bir yer olarak görürsün, buralara giden kızlar senin gözünde aranıyordur erkeklerde abazandır.
Dans kursuna giden, dans etmeyi öğrenmek isteyen birey olamaz mı? Kendine bir şeyler katmak, bir hobi edinmek istiyor olamaz mı kişi? Değiştirin dostum bu kafanızı. Her şeyi cinselliğe bağlamayı bırakın, kafaları değiştirin hayata uçkurunuzdan ya da kadınların bacak arasından bakmaktan vazgeçin.

Ha ben bunları dedim siz hemen dediklerimi yapacak mısınız? Tabi ki hayır.

sözlük kızları

java.lang.NullPointerException.

nişan atmak

Kız anası olacak o zatı muhterem o muhteşem kibri ve egosunda bizide sevgimizide boğdu sözlük ve beni bu eyleme itti. Pişman mıyım? Hayır. Üzgün müyüm? Evet. Seviyor muyum? Malesef evet. O kadın kendi evinde kocasıda dahil herkesi avcuna almış sözlük ve müthiş bir kibir ego var. Beni yıllardır tanıyan nişanlım ise anasının izine gitmeye devam etmiş, anasının egosuna kibrine kapılmıştır.
Bakıyorum güneş yeniden doğuyor,batıyor, insanlar işe gidiyor, ölümler ve doğumlar oluyor kısacası hayat devam ediyor sözlük.
Çok sevdim, çok seviyorum ve seveceğim ama ne kendimi ne ailemi paspas edemem sözlük. Bunuda atlatırız değil mi? Allah bugünü aratmasın.
Umarım onu benim sevdiğim gibi seven birini sever ve kendine mutlu bir hayat kurabilir. Hiç yaşamamışım var olmamışım gibi, tıpkı bir duman gibi dağılırım etrafından. Tek temennim anasına rağmen onun mutlu olmasıdır sözlük ama bensiz.

edit: 10 gün oldu. Onsuz 10 gün... Evet zor ama biliyorum ki ihtiyacım olan şey zaman sözlük, zaman bana iyi gelecektir. Gene biliyorum ki hiçbir zaman tam olamayacağım, hep eksik kalacağım, hep yarım kalacağım. Biz yarım kaldık sözlük. Kavuşacaktık meşk olacaktı, kavuşamadık şimdi aşk oldu.

erkeklerden erkeklere tavsiyeler

bir kadına onu ne kadar çok sevdiğini hissettirdiğin andan itibaren seni kölesi yapmaya çalışmaktan bir an bile vazgeçmeyecektir. uyanık olun, sonra ben bunları hakedecek ne yaptım diye düşünmeyin.sadece kendine değil işin içine kaynana olacak anasıda girecektir, dikkatli olun. az gülün, az konuşun ve dengeyi koruyun. ağır duruşunuzu bozmayın.

edit: eksileyenler benim tespitimi bizzat yapmış, yaşamış kızlar. kesinlikle doğru tespit.

bir insan kaç yaşında evlenmelidir

20 yaşından sonra olması gerektiğini belirterek söylüyorum ki bu işin şu yaşta olsun denevek bir yaşı yok. Bırakın şu yaşta evlenilmeli, şu yaştan sonra evde kaldın takıntılarını. Plan yapmayın, hayatı biraz spontane yaşayın. Ne demişti Harun Kolçak, unutma sen plan yaparken hayatta kendi planlarını yapıyor.

bay döner

Efendim şimdi kıyma döner satan yer diye eleştirilmiş. Öncelikle amacınız döner yemek mi yoksa iskender yemek mi? Çünkü ikisi farklı şeylerdir. Döner yemek istiyorsanız evet kıyma döner güzel bir tercih değil yemeyin, yaprak döner yemelisiniz bunun da yeri baydöner değil zaten. Yani döner yemek istiyorsanız yeri baydöner değil.
Eğer iskender yemek istiyorsanız o zaman yeri baydöner doğru yerdesiniz.
Şimdi ben ne mi demek istedim. Baydönerin mönüsüne bakıyorum orada döner yazmıyor, mönüde döner yok. O zaman bu adamlar dönerci değil, iskenderci. O zaman bu adamların dönerinin kıyma olması normal. Yani döneri kıyma diye eleştirmeyin.

He damak zevkiniz yaprak dönerden iskender seviyordur ona birşey diyemeyiz tabi ki ama iskender kıyma dönerden yenir. Bunu Uludağ Kebapçısında(Florya,Ankara Denizciler Ankara Çayyolu) iskender yemiş insanlar bilirler efendim.

Nasıl bir memleketsek herkes gurme, ama sonradan gurme.
iyi akşamlar efendim.

bay döner

Hizmetinden, iskenderinden gayet memnun olduğum iskender restaurant'ı zinciri. Deneyin efendim, pişman olmazsınız.

düşün ki o bunu okuyor

Kimseyi suçlamıyorum, emin ol. Hakkım herkese helaldir. Bu yaşadığımız kendimden ziyade umarım sana hayır ve güzellik getirir. Ben bir şekilde atlatırım, hep atlattım ama aklım sende kaldı. Mutsuz olurda pişman olursun diye korkuyorum.

film tavsiyesi

Sürpriz sonlu polisiye/gerilim : El Cuerpo

kişiye güç veren sözler

Olmayan sözlerdir efendim. Çünkü sözler insana güç değil gaz verecektir ve onunda etkisi kısa süreli olacaktır.
insana güç veren sahip olduğu değerleridir. En azından benim için geçerli olan durum budur.

365 dönem yedek subay yazarlar

bu gün 365. dönem yedek subay/kısa dönem adaylarının durumlarının ve birliklerinin açıklanması ile aralarında bulunduğum yazarlar grubudur efendim.

Eğitim Birliği : K.MÜRSELBEY EĞT.MRK.K.KURSLAR K. KURSiYER TABUR K. / ALTINOVA / YALOVA
Kuvvet : DENiZ KUVVETLERi KOMUTANLIĞI
Statü : YEDEK SUBAY
Sınıf : DENiZ

365 dönem yedek subay adayı yazarlar

aralarında bulunduğum, devreleri olduğum yazar grubudur efendim.

kendileri lisans mezunu olup her biri şu an için yedek subay adayıdırlar. 21 Ekim 2016 saat 10.30 da e-devlet kapısından sülüslerinin ilan edilmesi ile yedek subay olarak mı yoksa kısa dönem olarak mı askerlik hizmetine başlayacakları belli olacaktır.

milli savunma bakanlığı internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Kasım 2016 celp döneminde askere katılacak her bir grubun birliklerine teslim olma tarihleri de ilan edilmiştir.

Gruplar ve birliğe katılma tarihleri :
2,5 aylık eğitime tabi tutalacak yedek subaylar 14-15 Kasım
1 Aylık temel eğitime tabi tutalacak yedek subaylar 27-28 Ekim
Kısa dönem 1. grup 31 Ekim - 03 Kasım
Kısa Dönem 2. grup 07-09 Aralık

edit:

Bölüm : Bilgisayar Mühendisliği
Ortalama : 2.50
Yedek Sby. Olmak istiyor musunuz ? : EVET
Komando Olmak istiyor musunuz? :EVET

unutulmaz baba sözleri

babam acayip ayar veren bir adamdır, klişenin dışındadır.

bir gün gelecekle ilgili hayal kurarken babama baba bende yardım ederim sana birlikte yaparız dediğimde aldığım unutulmaz cevap :

-mezarımdan taş çalmada fatihanı istemem.

köye gittiğimizde tarlada incir fidanlarına destek çakayım derken düzgün yapılanı bozduğumda

-oğlum karının kötüsü g*tünü yıkarken *mını bok edermiş seninki de ona döndü.

bir de şu var

-*mına kodumun piçi(severken). lan *mına kodumun çocuğu(sinirliyken.)

annenin söylediği unutulmayan sözler

annelerin unutulmaz sözleridir.

-6 aylık dana bile suyunu kendi içiyor.
-sen doğuştan açsın evladım.
-karın çalışırsa mecbur yardım edeceksin gel şuraya öğren.
-keşke kız olaydın.
-ikisi de aynı babası(kardeşim ve benim için) hiç bana çekmemiş.
-keşke birisi kız olsaydı.
-bu çocuk beni yedi bitirdi(kardeşim için).
-ters bu çocuk çok ters doğarken de tersti zaten(kardeşim için).

edit : iyi ki varsın canım anam. kasımda askere gidince mermilerden canım anam yazıp sana resmini atacam.

edit2: hee birde köyde babamla babanem arasında geçen tartışmadan sonra babanemin babama verdiği tarihi ayar var.

"Sana ekilen tuza yazuuuk, sana bükülen dize yazuk." hala aklıma geldikçe gülerim.

atilla ergüzen

Kırıkkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Yrd.Doc. hocalarından birisi.(yani ben 2014 te mezun olduğumda böyleydi).

Çok vizyon sahibi, derya deniz bir adam. o kadar bilgili ve bilgisini aktarma konusunda istekli ki anlatmaya başladığı konu bağlantılarla çok uzak noktalara gidip dağılabiliyor. tabi bundan şikayet etmiyoruz her bilgisini aktarmaya çalışmasından gelir.

her mühendislik öğrencisinin sahip olması gereken hoca tiplerinden birisidir. sektörü iyi bilir; sektörün sizden ne istediğini, ne beklediğini size iyi aktarır ve sizi kendinizi buna göre geliştirmenize mecbur bırakmaya zorlar.

Biçimsel Diller ve Otomata, işletim Sistemleri, Nesne Yönelimli Programlama(keşke biz senden alabilseydik Atilla Hoca),Veri Yapıları, Algoritmalar gibi derslerde çok fayda sağlar. kalıplaşmış şeyleri sorup anlatmaktansa senin beyninizin ve yeteneklerinizin sınırlarını zorlayacak sorular ve ödevlerden hoşlanır öyle ki vize,final sınavlarında sınavda ki soruyu çözmeye çalışırken bile size bir şeyler kattığını anlarsınız.

Allah önünüzü bahtınızı açık etsin hocam, her şey için teşekkürler.

not: Atilla Hoca sporun sağlığa zararlı olduğunu düşünür eğer o spor beyni çalıştırmıyorsa.