bugün

diğer bir ilginç istatistik, 3 golle 7 puan alan karadeniz temsilcisinin gruplarda alınan en yüksek puanı egale etmiş olmasıdır. http://www.sporx.com/futb...-egale-ettiSXHBQ259226SXQ
bir can daha almıştır efenim. eski kaptan ahmet can satılmış maçı izlerken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiş. allah rahmet eylesin.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=99949
uefa'dan elenip şampiyonlar ligine gönderilen, şampiyonlar liginden de elenip tekrar uefaya giden takım.
olmayacak şey oldu, cska inter'i deplasmanda yendi ve bu yüzden şampiyonlar liginde bir üst tura çıkamadılar. nasıl komik değilmi hamsi kardeşlerim, bu yıl inter'i yenmeyeni dövüyorlar dediğimizde entryleri eksi manyağı yapıyordunuz. olmayacak şey, askadgadgjlhjsaf.
lille maçında ortaya koyduğu oyuna, futbol demek hata olur. bu kadar berbat, bu kadar ezik ve bu kadar korkak bir futbolla cl'ye devam etmesi hata olurdu. hatta uefa avrupa ligine devam ediyor olması bile büyük hata. bir takım cl'de bir maç boyunca aldığı tüm topları rakip takıma hediye eder mi? pas hatası yüzdesi bu kadar yüksek bir takımın cl'de işi ne? bir ara üşenmedim saydım 10 dakika içinde yapılan pas hatası sayısı 58. bir de 11 kişi ile kendi yarı sahasına kapanıp ileri çıkamayan bir takımı cl'de görmeyi kim ister? maç boyunca bir ya da iki korner kazanmışsınız korner atışı kullanılıyor ceza sahası içinde bir tek trabzonspor'lu yok. sahi, inter karşısında oynayan o takıma ne oldu?
devre arası yapacağı takviyelerle uefa kupasında başarılı olma ihtimali olan türk takımı. ilk senesi olmasına rağmen şampiyonlar ligi'nde ellerinden geleni yapmışlardır, bize de tebrik etmek düşer.
Sampiyonlar liginde ulkemizi basariyla temsil eden futbol takimiz.

Simdi uefa da yoluna devam edecek. Yolun acik olsun.
Tebrikler.
uefa da galatasaray' dan sonra ciddi anlamda bir başarı sağlamasını beklediğim kulüp. kupayı beklemiyorum ama en azından bir çeyrek final görmek çöken ülke futbolu açısından güzel bir başlangıç olacaktır.
bu futboluyla anca çeyrek ekmek arası döneri görür.
taraftarı olmadığım fakat sevdiğim kulüp. ama dün resmen çıldırttı, tiksindirdi beni.

şenol abi, anladık haddini biliyorsun. yattın sıfır sıfıra. elindeki malzeme de belli neticede. abi hepsini anladım. eyvallah. deplasmanda bu skoru 90 dakika tutabiliyorsan hakikaten büyük başarı. ki çoğu türk kulübü bu işi başaramaz. abi eyvallah, büyüksün.

ama cska öne geçti, duydunuz. dakika 88 olmuş, sen sağ kanattan frikik kazanmışsın. ileride 3 adam var, birisi topun başında. 8 adamın kendi sahanda. son 3 dakikayı böyle oynama hakkın yok.

abi tamam uefa'yı küçümsemiyorum, onu riske atma. ama duran top oldu mu, geriye en hızlı iki adamını bırak, 8 adamı yolla ceza sahasına. kullandın, kontra mı yiyorsun? ilk adamın alsın derinliği, önde kalan adamın da yakalıdığı ilk rakibine uçan tekmeyi bassın. ye kırmızı. dakika olur 90. bir kişi eksik kalsan ne olacak. en kötü senaryo bu olur. uefa'yı riske atmazsın ama duran toptan bulursan golü tarih yazarsın.

olmadı şenol abi. küstüm sana.
(bkz: 82 puanın tamamı helal puanlardır)
2004-2005 sezonundaki bazı süper lig maçları trt'de naklen ve şifresiz yayınlamıştır.
ayrıca (bkz: #13923391)
bu ara şamar oğlanına dönmüş takım.
geçen sezon ortalığın damına koyan takımı dağıtıp yepyeni bir takım kuran, şampiyonlar ligi sebebiyle aşırı derecede yorgun olan ve bu sebeple ligde cortu çeken takım. yorgun savaşçı. işin ilginç yanı bu sezon ki tüm mağlubiyetlerini kendi evinde almıştır. devre arası biraz dinlenip kendine gelirse ve 2 kaliteli stoper - 1 kaliteli forvet transferi yapabilirse yine ortalığın damına koyacağına inancımız tamdır.
"fenerbahçe maçından önce böyle bi karar alınması manidardır" gibi saçma sapan bi açıklama yapmış kulüptür.

ebenin amı maç 2 gün sonra. cezayı 1 maça indirseler oynatıcak mısın fenerbahçe maçında?

edit: buarada avrupa ligi 2.turunda psv ile eşlemiştir turu geçme ihtimali yüksektir.
an itibari ile uefa kupası kuralarında psv ile eşleşmiştir. göğsümüzü kabartması dileğiyle.
Avrupa kupalarındaki kura çekimlerinde bu takım kadar bahtsız bir türk takımı yoktur herhalde.
Geçen sene Liverpool bu sene PSV.
Çekebilecek en güçlü rakipler sıralaması yapsan Trabzonspor mutlaka ilk 4'e girecek bir takımla eşleşir.
Orada mis gibi Paok, St. Liege var. Yok illa baba bir takım.
Gerçi Trabzonspor'un performansını bildiğim için onlardan Manchester City ya da Manchester United'ı çekmelerini bekliyordum.
Kötünün iyisi... Umarım bir üst tura geçerler.
2010'da feneri önce şampiyonluktan etmiş ardından da türkiye kupası finalinde 3-0 yenerek 2. kupadan da ederek türkiye kupası hasretini 29 yıla çıkarmış takım. bu sene de fenerin yerine şl'ye giderek fenerlilerin kuyruk acılarını daha da katladılar. yine de hamsi kafalıları sevmek için yeterli değil. geçen sene şampiyonluğu kaybedince fenerbahçe'den daha da çirkefleşmiş, laz çirkefliğini göstermişlerdi. halbuki şike için para bulamadığından şike yapmamışlar. neyse ki bu sezon geçen senenin şampiyonluğa oynayan iki şikecisini 3'ledik de şikeyi gördüler.
son haftalarda çöküşlerde olan takım. pazar günü fenerle maçı var. orda da yenilecek. inşallah ligden düşer.
bugün kalbimizdeki sevgiyi bir kenara bırakıyoruz. kin ve nefretle doluyuz. cehennemi yaşayacaksın trabzonspor bekliyoruz!!!

tanım: vasat anadolu takımı.

edit : az sayıda trabzonsporlunun çok sayıda bukelamunsporlunun oy verdiği entryler arasında bir numara oldum sayenizde.
fenerbahçeye saldırarak gündemde kalmak ve en azından son haftalarda alınan sonuçlara göre taraftarın dikkatini başka yöne çekmeye çalışan anadolu takımı. bu sene futboldan bir cacık olmayacak bali gündemde bir şekilde kalalım hesabı yapan burak ylmaz gibi bir fıs futbolcuyu bünyesinde barındıran bir garip oluşum. dikkat ederseniz hamsi espirisi yapmadım. hamsilerinde bir gururu var.
bugünkü performansını çok merak ettiğim takım. geçen hafta galtasaray'ın aldığı maçtan sonra şenol güneş; "sezon başında takımda köklü değişiklikler oldu. her yenilgi, hatadan sonra bunlara karşı tedbir almayı öğreniyoruz" dedi. kaç hafta oldu lig başlayalı şenol hoca? bugün merak ediyorum nasıl bir top oynayacaklarını. trabzon'un şampiyonluk yarışında, "ben de buradayım" demesi için fenerbahçe'den 3 puan alması şart.
bu akşamki maçta acı acı feneve koyacak takımdır. zemin kayganmış. trabzon kaygan sever.
edit: ibretlik kalsın. bu sene demekki feneve sadece biz koyacaz. (bkz: galatasaray).
ağlak yöneticilere sahip olan vasat takım.
(#13990048)

adam diye gezenlerin madam olduğu takım. kan alırız lan kan!