1. 1.
  eğlenceli bir konusu var gibi duran, başrollerini eddie murphy ve ben stiller'ın paylaştığı komedi-aksiyon filmi. kasım 2011'de vizyona girecek. ayrıca fragmanı hiç de fena değil.
  ... asharkinthewater
 2. 2.
  bu hafta baya bi çıkış yakalamış olan film. bakalım nasılmış.
  ... marshall eo
 3. 3.
  Ben stiller ve eddie murphyin oynadığı akıllara zarar bir film.
  ... sanatsal sanat adami
 4. 3.
  acayip klasik, bir kaç hollywood filmi izlemiş birisi bile bir daha ki sahne de ne olacağını çok rahat tahmin edebiliyor. ama yine de film, yer yer baya kopartıyor. çok bir şey beklemeden izlerseniz de o kadar hayal kırıklığına uğramazsınız. kısaca eğlenceli klasik hollywood filmi.

  Puanım: 6.0
  3 ... denzel
 5. 4.
  zaman kaybı bi film.
  -1 ... barajyolu
 6. 5.
  Ocean's serisi tadında çerezlik bir komedi. 10 üzerinden 6.5 alır.
  ... true
 7. 6.
  aksiyon ve komedinin çok güzel işlendiği bir film.

  tavsiye ederim.
  ... fiera
 8. 7.
  kadro iyi, film eğlenceli. 7/10
  ... salovi
 9. 8.
  ailecek izlenecebilecek filmlerin içinde yer alır. cinsellikten prim yapılmaya çalışılmamış ayrıca eğlenceli kadrosu ile güzel vakit geçirebilir. ocean's çakması gibi olmuş biraz fakat kendine has bir senaryosu var.
  1 ... ruyaqibi
 10. 9.
  (bkz: kule soygunu)

  http://www.imdb.com/title/tt0471042/

  Film Adı: Kule Soygunu
  Orjinal Adı: Tower Heist
  Yapım yılı: 2011
  Tür: Aksiyon / Komedi / Suç
  Dil: Türkçe Dublaj

  Josh Covacs (Ben Stiller), New York'ta yaşayan ve şehrin en güvenli ve en lüks konutlarından birinin yöneticisidir. 10 yılı aşkındır sürdürdüğü bu görevde uçan kuş bile ondan sorulur. Fakat bu binanın en üst katında büyük bir vurguncu olan borsacı Arthur Shaw (Alan Alda) yaşamaktadır. Yatırımcılarından 2 milyar dolar çaldıktan sonra yakıyı ele veren Shaw bu süper lüks kulede ev hapsindedir ve Arthur'un en büyük mağdurları da parasını ona kaptıran kule çalışanlarıdır!

  Josh ve ekibi Arthur'dan hem paralarını hem intikamlarını almak için bir plan yaparlar. Büyük bir dolandırıcı olan Slide (Eddie Murphy)ı ekibe dahil edip, Arthurun dairesinde saklandığına emin oldukları 'şeyi' çalma hedefindedirler. Soyguncular acemidir, fakat yıllardır korudukları binayı herkesten daha iyi tanımışlardır...
  ... unsuz filozof