3-4 yıl kadar önce yanlış nick seçtiğini bugün farketmiş olan yazar. luna olmalıydı oysa ki. (bkz: luna lovegood)
(bkz: #8797751) ile birazdan başlayacak havai fişek gösterilerini üstlenmesi gereken yazar.
sözlük ahalisine doğum gününü duyararak yüzsüzlük yapmak isteyen yazar. 16 ağustos akşamı istanbul semalarında havai fişeklerimi görmek istiyorum artık.*
(bkz: #8712762) şu sıralarda doğum günü olan yazar. kutlu olsun *

`http://galeri.uludagsozluk.com/g/tonks/` kendisine naçizane bu hediyeyi yolluyorum.
(bkz: kahin ahtapot paul vs tonks)

enteresan bir adet yazar. sadece tahminci kişiliği ile değil, yekün halinde enteresan.
aldığı tebrik mesajlarından sonra gaza gelip "iddaa danışma merkezi" kurma planlarına başlayan yazar. ayrıca ahtapot paul'un popülaritesini içten içe kıskanmaktadır.

bu kasaba ikimize dar paul, bilesin.
(#8272917) müneccimlerle ilişkisi olmasından şüphelendiğim yazar. tebrik ediyorum kendisini.
dünya kupası ile ilgili yaptığı tahminden dolayı tebriklerimi ilettiğim yazar. güntekin onay gibi bir şey. * hatta daha iyisi.
kahin tonks. henüz ününü duyuramamış olan yazar.

(#8272917)
emre belözoğlu' ndan nefret etmede benle yarışabilecek nadir bayanlardan. *
(#7278424) başarılı araştırmalarını takdir ediyorum.
bayan futbolsever.

nekkadar mutlu oluyorum böylelerini görünce. tabi futbolcunun yakışıklısından falan da bahsediyor arada ama olsun. biz sanki kadın tenisçilerin güzeline bakmıyor muyuz?
patronusu kurt adamdır. ne alaka ben de bilmiyorum.
futbol konusundaki ince entryleri zevkle okunan yazar. saygıyla selamlamak düşer bize de...
20 eylul 2007 atletico madrid erciyesspor maci başlığında bile lost'a değinebilmiş, lostçu yazarlardan.
metamorfmagus özelliğine sahip olan ender cadılardandır. biraz sakar da olsa başarılı bir seherbazdır. annesinin koyduğu 'nymphadora' isminin çok budalaca olduğunu düşündüğü için 'sadece iş arkadaşları' değil, herkes ona tonks der. ha bir de sirius black'in kuzeninin kızıdır. kurtadam remus lupin'i de alttan girip üstten çıkıp kendisine aşık etmiştir. ****
geçmiş doğum gününü kutladığım nesildaş.
4. nesil yazar. sözlükte az miktarda bulunan hp'cilerden biri olarak gelmesi mutluluklara yol açmıştır.

ayrica dengesizligim yuzunden 7. kitap spoiler'ima kurban gitmis ve ogrenmemesi gereken bir bilgi ogrenmistir. ne kadar ozur dilense az gelecek yazardir. *
yazar olmayı başarabilmiş olanı ise henüz öss sonucunu bekleyen ufak birşeydir işte.

edit: tey teey, üçüncü sınıfa gelmişim bile, n'oluyoruz lan?
ilk adı nymphadora olanı harry potter serisinde sirius black* kişisinin kuzeni olan, zırt pırt saçının rengini değiştirebilmesini sağlayan bir yeteneğe sahip cadı, doğru yol* insanı. rumuzuma soyadını vermiş tatlı kadın.
hoşgeldi sefalar getirdi yazarıdır.
tam adı "nymphadora" olan harry potter karakteri.
aynı zamanda yeni bir 4. nesil yazar.hoşgelmişler...
(bkz: nymphadora tonks)
bir harry potter karakterini hatırlatan yazar ismi..hatta bu kişilik şekil filan değiştiriyordu yamulmuyorsam..
4. nesil yazardır. bugün itibariyle 15 eşsiz bünyeden birine sahiptir.iyidir hoştur... hoşlar getirmiştir.