bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ingiliz keane grubunun vokalisti elma yanak eleman.
  8 mart 1979 East Sussex doğumlu.
  sesiyle keane i keane yapan kişi.
  3 ... leblebi tozunun hastasiydim
 2. 2.
  gördükçe içimde o yanaklarını sıkma isteği uyandıran, temiz yüzlü,romantik sesli ingiliz.
  en sevdiği içeceklerden biri bloody mary imiş yanlış hatırlamıyorsam.
  ... mylastdaysasachild
 3. 3.
  soyadından dolayı charlie chaplin 'i akla getiren,sevimli, güzel bir sese ve etkileyici bir yoruma sahip ingiliz keane grubunun solisti. yaşadığı alkol ve uyuşturucu sorunlarından dolayı bir süre ara verse de geri dönmeyi başarmıştır. *
  1 ... emma
 4. 4.
  somewhere only we know'ı müthiş söyleyen insan.
  (bkz: keane)
  2 ... aylaqbakkal
 5. 5.
  freddie'nin ruhunun içine kaçtığını düşündüğüm insan. (bkz: it s a hard life)
  ... benimkalbimiyi
 6. 6.
  21. yüzyılın en iyi gruplarından keane in hak ettiği değeri görmeyen solistidir.Aslında bu grup için de geçerlidir.Coldplay'in dünyanın en büyük rock gruplarından biri kabul edildiği camiada Keane çok daha büyük olmalıydı.En azından coldplay kadar değer görmeliydi.
  ... satanic
 7. 7.
  (d. Thomas Oliver Chaplin, 8 Mart 1979, Battle - East Sussex, ingiltere) ingiliz müzisyen ve besteci, piyano rock müzik grubu Keane'ın solistidir.

  David Chaplin ve Sally Taylor çiftinin oğlu olan Chaplin, Tim Rice-Oxley'in erkek kardeşi ile yaklaşık bir ay arayla doğdu. Chaplin ve Tim Rice-Oxley'in annesi hastanede arkadaş oldular ve Tom diğer iki kardeş ile bugün hala devam eden bir arkadaşlık kurdu. Tom'un babası Robertsbridge'da "Vinehall" okulunun müdürüydü ve iki arkadaş birlikte aynı okula gitmeye başladılar. Daha sonra Chaplin, Rice-Oxley ile birlikte "Tonbridge School"a gitmeye başladı. Burada okurlarken ileride grubun bateristi olacak olan Richard Hughes ve basçı Dominic Scott ile tanıştılar. Dominic Scott 2001 yılında gruptan ayrıldığını açıkladı. "Vinehall"da okumaya devam ederlerken, Chaplin, okul oyunlarında aktif oldu ve okulun koro grubunun bir parçası oldu. Okul süresince flüt te çalmıştır. Tom, "Tonbridge" okulundaki beş yılını Chapel korosunda geçirdi ve sürekli olarak solo çalışmalarda boy gösterdi.

  1995 yılında bu üçlü 'The Lotus Eaters' adındaki ilk gruplarını kurdular. Bu grup U2, Oasis ve The Beatles nin şarkılarının coverlarını "Sussex pub"'da çalan bir grup olmuştu.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Tom_Chaplin
  ... hasmet ibriktaroglu