bugün

rp tarzı güzel bir oyun...
efendim adamın tipinden tumanına kadar seçip oyuna başlıyor ve kendinizi kaptırıyorsunuz. lakin demosunu oynadığınız bu oyunun, aslını bulamıyorsunuz. yuh artık diyorsunuz haliyle...
immortal throne patch iyle oynamaya başladığım süper-düper * oyundur kendileri.. diablo'yu seven bünyelerin edinmesi gereken bir oyun... özellikle 2 skill seçerek karma bir hero yaratabilmeniz bir çok kere oynamanıza sebepte olabiliyor..
forum sitelerinde sürekli diabloyla karşılaştırılan grafikleriyle çok güzel duran,zevkli ve kaliteli bir oyun.
artık bunları aşmamız lazım:
(bkz: tüm rpglerin diablo serisiyle kıyaslanması)*
(bkz: tüm fpslerin counter strike ile kıyaslanması)*
(bkz: her yeni transferin alexle kıyaslanması)*
oyun güzel mi güzel oynamayanlara tavsiye ederim.
kral bir rpg. full ayarlarla crysis falan oynadım ama titan quest daha keyifli geliyor. bence diablo 2'den iyi.
yıllar önce titan quest immortal throne adında bir expansion çıkarmış harika oyun. mitoloji ağırlıklı diablo diyebiliriz. diablo 3'ü beklerken idare edilesi.
kesinlikle haruspex bir karakter yaratılıp oynayın. ( hunting + dream ). level 60'a kadar gelip iyi bir şekilde skill ve stat dağıtımı yaparsanız,ölümsüzlüğe hoşgeldiniz...
çok kaliteli bir oyun. diablo2 den daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. oyunun renkleri, ortamı, müziği ve geri kalan ne varsa mükemmel. rogue+hunting(rogue ağırlıklı, spear) karakter denemenizi tavsiye ederim. çok büyük dmg ler vurabilirsiniz.
baştan başlayıp başlayıp bitirmekten sıkılmadığım rpg oyunu. Şu aralar witchkingle yoldaşlık etmekteyim...
grafikleri itibariyle harikulade, oynanabilirlik açısından sizi kendisine bağımlı yapan ama aslen oynarken pek de zevk vermeyen rpg oyunu. yaratıklardan düşen itemleri köylere dönüp npclere satmaktan oyunu bitirmem 3243243 günümü aldı. takıntılıyımdır da biraz. 'yere düşen item nimettir, yerde kalmasın, hepsini sünnetleyelim.' mantığı ile oynuyordum.
Efsane bir oyundur. Eski yunan'da, antik mısır'da, çin seddinde geçen, heyecan dolu atmosferi ve dönemine göre harika grafikleriyle sınav kaybettiren, yuva yıkan bir maceradır.

Özledim lan.