bugün

entry'ler (262)

unuttum sanıp köpek gibi sevdiğini fark etmek

unuttum diye düşündüğün zamanlar güzel kısmı ama sonra yavaş yavaş aklına gelmeye başlar ilk başta herkese onu unuttuğunu söylersin sonra onunla birlikte yaptığın şeyleri anlatmaya başlarsın daha sonra bir şey yaşadığın zaman ilk ona anlatmak istersin bir sonraki evre arkadaş olmak istersin bunları yaşarken hep unuttuğunu sanarsın ama bunlar hala onu köpek gibi sevdiğinin göstergesidir.

sözlük yazarı olmak için en ideal yaş

ne derseniz deyin beyler kendimle ilgili bir gerçek bu benim yazarlık hikayem yanlış hatırlamıyorsam 7. sınıfa dayanır yani 13 yaşında falanmışım ondan sonra uzun bir ara verdim gerçi bebeydim o zaman bir halttan da çaktığım yoktu sonra lisede tekrar bi heves ettim bu biraz daha uzun solukluydu 2 yıldan sonra bu aralar yine heves etmiş durumdayım

moova reklamları

beni bir huzurlu bir rahat hissettiren reklamlardır bütün gün izlesem sıkılmam .

turab

çakmayı düşündüğüm kızın abisinin adı abisinin adını öğrendikten sonra ve fotoğrafını görünce vazgeçtim .

güneş

aşık olduğum ve karşılık alamadığım ve aklımın hala onda olduğu kızın adı aga öyle bir şey ki gündüzleri sokağa çıkmak istemiyorum.

eski sevgiliye ait detaylar

nazımın şiirlerini bir mısrayı benim bir mısrayı onun okuması, tamamen içten gelen duygularla yazılan romantik günaydın mesajları, star wars ve lotr muhabbetleri, elfçe dövme yaptırma hayalleri, zürafaları çok sevmesi, onun için yapmış olduğum bilekliği hiç çıkarmaması, tamamen uyuşan bi müzik zevkimizin olması, adının güneş olması ve hava kararana kadar onun her an aklımda olması ve daha nicesi...

sevgine karşılık alamamak

ilk defa başıma geldiğinde bana karşılık vermeyen kız şu an bana aşık ve bu aralar ikincisi başıma geldi içimde acaba yine aynı şey olur mu umudu var ama ne olursa olsun çok boktan bi durum.

yeni sevgiliyi eskisinden çok sevmek

olması muhtemel durum hatta eski sevgilim bana bir şekilde geri döndüğünde onu sadece arkadaşım olarak görmemi sağlamış olay.

kızları erkeklerin gözünde bitiren olaylar

Asosyal bir kızla ben bunu açarım aga diye konuşup kızı açamama durumu bu sümüklüyle mi konuştum tribine sokması.

lana del rey

Dudağı olmasa güzel kadın.

sıcak kakao

Manisada bizim mekan adli kahvede 75 kurusa icebileceginiz ve arkadaslar arasinda kagawa diye tabir ettigimiz ve simitin yaninda harika giden icecek.

ıslık çalamadığı için dolmuş kaçıran insan

5. Sınıftan beri başıma gelmeyen olaydır ki bu konuda kız arkadaşım dahil sokaktan geçen herhangi birine yardım ettiğimde göğsüm kabarır

kezban

kezban kız tiplemesi : arkadaşımın aylarca konuştuğu vıcık vıcık aşk kokan mesajlardan sonra kıza açıldığında kızın ben kimseyi sevemem ki ben herkese aynı şekilde davranıyorum sen beni yanlış anladın demesi.

person of interest

sonradan fringe gibi olmasını beklediğim yeni bölümün çıkması için dört gözle beklediğim yeni dönem diziler içindeki en bomba dizi.

evgeny grinko

sevgilinizden posta yedikten sonra cidden sizi sakinleştiren ve hayata tutunmanızı sağlayan müzikler yapan muhteşem sanatçı.

ncldlbz

bana abi demesi gereken yazar.

40 sayısının gizemi

toplam rekat sayısı da kırk. bunu da ekleyelim.*

okul kantininde sevişen tipler

(bkz: link var mı link)*

sokak köpeklerinin kediler gibi dilenmemesi

piknik yerlerinde bu tespit çürür efenim.
sizden biraz uzak bir yerde bir köpek oturur, gideceğiniz anı bekler, ona bir iki kemik atmanızı bekler. kedi de görürse bekler yani.* ancak kedi yemeğini alırsa bir teşekkür eder gider, köpek bunu yapamaz size bağlanır. sizi sahibi sanar.
aldığım bilgilere göre kediler nimetin allahtan geldiğine inanıyormuş, nasıl tespit ettiler bilmiyorum o yüzden size bir teşekkür ederek oradan ayrıldıktan sonra Allah'a şükür ederlermiş, ancak köpekler ise kemik atanı haşa Allah olarak algılarlarmış.

bayan yazarların erkek yazarlara kur yapması

(bkz: olsa da yesek anlarında)