bugün

ne yazık ki önemsenmeyen bir yaradır ve başımız çok ağrıyacaktır.
şöyle ki yapılan elbette güzel şeyler vardır,
ama bazen o kadar bilinçsizce yapılıyor ki. örnek olarak tinerci cocuklarla ilgilenen bazı kişilerin kendi evlerinde esrar ve bilimum parti çeşitlerini düzenledikleri görülmüştür bu bünye tarafından, elbette ki bu kişilerin nasıl bir faydası olacaktır bilemeyiz bu yaramıza.*
suçlu degil,suça itilmis cocuklardir.
türkiye' nin en büyük sorunlarından biridir.devletin hizla bir cozum bularak bunlar icin ozel rehabilitasyon merkezleri kurmasi gerekmektedir
iyisi ve kötüsü olan insanlar grubu. benim bizat tanıdığım bir kadıköylü tinerci zeki vardır ki tinercilerin idolü olmalıdır.* yeri gelir cumaya gider yeri gelir insanlara yardım eder. boş zamanlarında teyipiyle kimsede bulamayacağınız damar şarkılar dinler. halk kahramanıdır sevilesidir.* * *
iyisininde kötüsününde bir şekilde ıslah edilmesi gereken çocuklardır. henüz çocukturlar pek bir şeyin farkında değillerdir, ama artık birilerinin onların farkına varıp bir şekilde topluma kazandırması gerekir.
(bkz: sokagin askerleri)*
ülkemizi kanatan yaralardan bir tanesi. ülkemizi de değil, sevdiklerimizi kanatan.

en çok da "toplum bunları suça itmiş" yalanıyla savunulurlar. kimi ittim kardeşim ben? yardım isteyen oldu mu, tinercileri kalkındırma derneği mi var? ne suçum var benim ve sevdiklerimin bu organizmalar karşısında? herkes babasından dayak yiyip adam mı deşmeli bu sokaklarda?
(bkz: sır çocukları)
kırmızı başlıklı kız hikayesinin kötü karakteri olan kurdu temsil eden çocuklardır. ormanı güzelleştirmedikten sonra bu çocuklar her zaman kurt olacaklardır. *
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
anayasasında sosyal devlet yazan hiç bir ülkede on sekiz yaşın altında evsiz barksız çocuk göremezsiniz. bunların rehabilitasyon altına alınmaması da yetkililer açısından anayasal bir suç teşkil eder ileri medeniyetlerde...

anası zevk için doğurdu, bu çocukları meydana saldı diye sen bunlara orospu çocuğu muamelesi yaparsan bunlar da gün gelir sana, anana, bacına saplayıverir.

(bkz: kanayan yara)
çocuklukla büyüklük arasında sıkışıp kalmış, tinerden beyin hücreleri ölse de, hala aynı kalbi, aynı ruhu taşıyan kayıp çocuklar.

hayatın ibneliği, ironisi. bazıları tonla para döküp çocuk sahibi olmak için mastürbasyon odalarında debelenirken, sikini sallayıp spermlerini oraya buraya bırakmış adam da çocuklarını istanbul'un muhtelif semtlerine serpiştiriyor.

sigaram nerde lan.
öldürmek serbest olmalıdır bu itleri.
öldürülmesini isteyen, süreli hor gören, bilerek isteyerek bu durumda olduklarını sanan andavalların yardım eli uzatmak yerine toplumdan dışladığı çocuklar.
http://www.izlesene.com/v.../muzik-aci-gercek/1498108
izle anlarsın aslında ne istediklerini..
(bkz: fakir çocuk elleri)
Nedense hiç rastlamadığım cocuklardir. Sokakta falan çok kaldım yani 3-4 sefer ama hiç rastlamadım. Rastlasaydim çıkarıp bıçağı deşerler miydi, bilemiyorum ya da dost mu olurduk. Böyle hayatları merak ederim. Hatta ozenirim bile. Ancak sanırım durum benim sandığım gibi değil. Acilen aklımı başıma toplamam gerekiyor. *