bugün

neye para vermiyoruz ki. bence gold olup sizi beğenen kamyoncu dayıları görmelisiniz
sazan avı true ona para verilmez.
Ped markası sandım.
uygulamanın amacı tek gecelik ilişki üzerine kurulmuşken ülkemizde evlilik uygulaması olarak kullanılar bir date uygulamasıdır.
karımın ara sıra takıldığı uygulama⁵⁵⁵.
Hala çalışıyosa deneyeceğim uygulamadır. Popi diye suyu çıkmıştır gerçi.

Hem orada profil ayarlamakla kim uğraşacak şimdi demek üzereydim ama canım sıkılıyo zaten, denemeye değer.

Date ayarlayamazsak yeni insan tanımış oluruz en azından, win-win.
Türkiye’ de match bulunamazken belarus ayarı yapılınca üç match yapılabilen uygulama. Yorum yok.
görsel
Haftasonu sikişkenlerinin en sevdiği platform.
Benim gibi 35 yaş üstü, ağzı laf yapmayan, göbekli ve normal biriyseniz hiçbir şey kazanamayacağınız uygulama.
Kadınların koca aradığı erkeklerin ise tek seferlik bir şey aradığı tanışma platformu.
"burası ekmek fırını mı" diye insan sormadan edemiyor.
bir bakayım dedim nedir ne değildir diye, kadınların koyduğu fotoğraflara bakınca anam bu ne lan felan oldum.
çok şükür ne tiktok kullandım şu zamana kadar ne tinder. bi sözlüğümüz var işte o da dudak tiryakiliği yani ne yapalım.
bu uygulamadan tanışıp mutlu bir evlilik yapanlar da var.
büyük de konuşmak istemiyorum ama acizlik göstergesi olduğunu düşünüyorum.

bir de buradan düşürüp, havaya girenler ayrı bir seviye.
10 yıllık tinder hayatımda hiç eşleşemedim sanırım bozuk uygulama.
Sahalara dönüş appi. Kendimi bir toplayayım ilk durağım wapa ikinci durağım tinder olacak.
aslında eğlenceli bı yer. bazen giriyorum milletle şakalaşıp gevezelik yapıyorum onlarda iki gülüyorlar sonra başka kadınlarla sörf yapmaya devam ediyorlar. bazen dertleşiyorlar. ewed
mastürbasyon için kullandığım uygulama.
Arkadaşımın civciv fotoğrafıyla erkek düşürüp sonra onu kendine aşık edip bir senelik uzun iliski yaptığı uygulamadır. Civciv fotoğrafı evet. Adam civciv fotografına like atmış. Soyleyeceklerim bu kadar.
Bana çok kekoca geliyor bu uygulamayı kullananlar. Yüzlerce beğendiğin kişiyi sağa çekiyorsun eşleştiklerinle ise merhaba hanımefendi/beyefendi ben xxx sizi çok beğendim diyerek konuşuyorsun ama o kişi gelene kadar belki bin kişiyi beğendim diye sağa çekmiş oluyorsun. Ne kadar sahte bir ilişki başlangıç şekli lan. Hadi kadın kişisi zengin bir evlenilecek "canlı" arıyordur diye geçelimde bunu kullanan erkeğin kendisine 1 gram saygısı yoktur ki zaten erkeklerin fotoları aşırı varoş. Bir süru sakallı, arabasıyla, nargilesiyle, kaldırdığı dambılıyla poz veren kamil tiplerle dolu. Umutsuzca sağa çekip duruyorlar kızları. Çok kötü lan. Yazık mk çok üzülüyorum.
yemeksepeti gibi bi şey. üniversite zamanlarında kullanıyodum. sadece yüzümün göründüğü fotileri dayadım döşedim. 3 tane de hatunla buluştuydum. hepsi de kocaman göbeğimi görünce mekandan erken ayrılıp bi daha da yazmadılar. artık bayrağı gençlere devretme vakti gelmiş. geçenlerde tam 2 yıl sonra ilk kez yükledim. 1 kişiyle eşleştim. merhaba dedim cevap gelmedi, muhabbetine doyum olmuyor yazdım eşleşmeyi kaldırdı hatun. bizden geçmiş bu işler.
kullanıcılarının davet edildikleri düğünlere yalnız gitmemeleri için Plus One isimli yeni bir özellik getirmiş uygulama
https://tr.sputniknews.co...i-ozellik-1049980416.html
evli çiftlerin tek erkek bulmak için de kullandıkları başarılı uygulama.