bugün

Chelsea'daki kariyeri tam bir hüsran olsa da toparlamaya çalışan futbolcudur.
az evvel bala göte arsenal e karşı durumu 1-1 e getirdi.

ama yine de hayatımda gördüğüm en kazma alman forvet olabilir. carsten jancker bile o kazmalığı ile daha iyiydi bundan.
Son 35 maçta 3 gol atan alman panzeri. Bunun hakkı maksimum red bull salzburg falan.
kalabalık ve gürültülü stadyumlarda oynamayı pek sevmez ki tecrübesiz olduğu zamanlarda beşiktaş deplasmanına geldiğinde korkudan oyundan çıkmışlığı da vardır.

barçaya transfer olacak deyüler.
Chelsea'ye transfer olarak kariyerinde dibi görecek olan futbolcu.
Bugünkü Leipzig - mainz maçında hat-trick yaparak yine şov yapmış olan 24 yaşındaki santrafor.

2019/20 sezonundaki 27 maçta 22 gol kaydetmiştir. Klopp ile çalışmak istemesinden dolayı gönlü Liverpool'da ve lfc kendisini bu yaz satın alabilir.
Kaldı yine leipzigde. Adam oyunlardaki über performansını reel hayata tam olarak yansıtamadı. Ama Fifa 18 de (bkz: marcel sabitzer) ile birlikte yeri ayrıdır.
t:alman santrafor.
gelmiş geçmiş en balon alman futbolcu.
abi ne alaka ya.. *
görsel
yüksek sesten rahatsız olup erkenden oyundan çıkmış alman top tepici. alman olduğunu özellikle belirttim. yani ne bileyim baya komik durum aslında. bu nasıl mental fakirliktir. ilk defa böyle bir şey gördüm ben de. yani bu ülkeden oliver kahn gibi bir adam da çıktı mesela.
Taraftara yenilen leipzig'in genç alman forveti hayatımda ilk defa ses yüzünden oyundan çıkan birini gördüm.
çok ilginç adam. maçtan önce "beşiktaş'tan kormuyoruz, sonuçta bayern ya da dortmund değiller" dedi.

sonra maçta kulağını siktiler.

http://www.ntvspor.net/fu...-59caca89c3159e1c40fb913c
sese dayanamayıp, önce kulak tıkacıyla oyuna devam eden daha sonra ise oyundan çıkan leipzig takımının santrafor oyuncusu.
Birkaç sezon sonra Bayern' e gideceğini düşündüğüm oyuncudur. Çok iyi bir çıkış yakaladı. Bayern de uzun zamandır sansasyonel transfer yapmıyor. Bayern' e giderse yaşlanan Ribery veya Robben' in yerini alır. Çok yetenekli bir oyuncu.
6 mart 1996 doğumlu, 2016'da red bull leipzig'e transfer olmuş futbolcu.
medya holdingi gibi topçu mübarek.
(bkz: time warner)
fmde oynadığının çeyreği kadar performans gösterememiştir. evet.
football manager 2014' de scoutların bolca tavsiye ettiği bir wonderkid idi. bonservisi yaklaşık 9.5 milyon euro civarındaydı. alman futbolu altyapısının ne kadar emin ellerde olduğunun önemli bir göstergesidir kendisi.
2-3 seneye kalmaz bayern in Stuttgart tan alacağı alman forvet. Alman alt yaş milli takimlarinda leblebi gibi gol atiyor.
yeni nesil alman gol makinesi.
çok fantasik bir adam bu. buralar değerlenecek.
bu haftaki freiburg macinda iki harika gole imza atmis genc forvet, bir nevi alt model robben.
1996 doğumlu alman satrafor. stutgart forması giyiyor.
güncel Önemli Başlıklar