bugün

2013 yılının kasım ayında çıkacağını tahmin ettiğim oyun. yapımcıları, fm2013'den sonra büyük bir devrim yapacak diye düşünmekteyim.

benzer bir devrimin yaşandığı yıl olarak; (bkz: football manager 2009)

bi de acaba o zamana sözlük kalcak mı lan? ya da biz kalcak mıyız?

ama kabul etmek gereken bişey var ki; eğer yaşıyor olursak, resmen 5 yıl sonra bu saatte football manager 2014 oynaycaz lan. ne garip. hayat çok hızlı akıyor abi.
(bkz: ya olursek)
futbolcuların maçtan önceki gece masturbasyon yapıp maça yorgun çıkacabilecekleri oyun.
masturbasyon özelliği ekleneceği şeklinde bir dedikodu aldığım oyun.* eğer böyle birşey doğruysa, dalarım lan, ben şimdi durduramıyorum adamları.

burdan yapımcılara sesleniyorum; 'oğlum bak 5 yılınız var daha, adam gibi düşünün. üzmeyin lan.'
managerlik ve futbol oyunlarıyla ilk tanıştığımız, yeni tanıştığımız ve bizi kalbimizden fetheden o 90 lı yılların sonlarındaki oyunların ve o günlerde ki rahatlıkla ya da masumlukla oynandıklarını çok ama çok kolay farkedebileceğimiz acı ama gerçek olacak fm serisinin tahminlerimizde bir yanılma olmaz ise 2013 yılında milenyum kuşağı çocuklarına çıkartacağı oyun. **
5 sene sonra kuvvetle muhtemel iş hayatında olacağımdan hayallerini kuracağım oyun. kuvvetle muhtemel rakibi yine, yeni, yeniden cm01 02 olacaktır.
başlığı altına "amazon'dan siparişini verip $120 basıp aldığım oyun, izlenimlerime gelelim" şeklinde entry girebileceğim ilk oyun olacaktır muhtemelen. gerçi o zaman hala iş hayatına atılmamış olacağız, hangi parayla 120 dolar veririz bilemem. belki 30'a falan bırakırlar lan, eheh.

fm'nin muhtemelen 5. boyuta geçeceği oyun olacaktır. hazır çağrışmışken, kalp gözü falan da diyelim, ehiehi. maçlar muhtemelen mükemmel bir atmosferde, mükemmel grafiklerle oynanabilecektir. yani bir program yaptım da... önümüzdeki yıllarda 3d motorunu geliştirirler, başka bir bok yapmazlar. 2014'te artık 3d tamamen oturmuş olur, ufaktan bir şeyler de eklerler yanına. uu.
bugünkü trabzonspor kadrosunun galatasarayda,
fenerbaçedeki yerlilerin yarısı anadolu klüplerinde,
q7 nin bonservisinin elinde,
olacağı menejerlik oyunu.

not: türkiye yine avrupaya futbolcu satamamış olacağı oyun. satarsa ahada buraya yazıyorum ilk kariyeri o takımla açacağım.
football manager 2014'te futbolcular teklif ediyormuş diye bir söylenti mevcuttur. *
kasımda çıkması planlanan menajerlik oyunu. son 2 yılda oldukça gelişmiştir oyun, bu çok güzel olacak.
(bkz: football manager)
merakla bekliyoruz efendim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.