bugün

entry'ler (19)

kürtleri aşağılayarak kendini iyi hisseden insan

yerinde isyandır. kaçak elektrik faturalarını ödemekten bıkkınlık geldi

vici

bu sene 2. kez adam öldürülen mekan. kapıdaki güvenliklerin kendilerini teksas eşkiyaları zannedip gelen müşterilere kurşun sıkacak kadar kalleş olmaları. bence kulüp sahipleri mekanın dekorunu düzeltmek yerine önce sizi besleyen müşterilerinizi kapıda ağırlayacak bilgili elemanlar alıp zihniyeti değiştirin. iri yapılı, minik beyinli adamlarla mekan korunmaz.Halkla ilişkilerde uzman, bilgili, akıllı, konuşmasını bilen insanlar koyarsan tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır atasözünüde uygulamış olursunuz.

esrar

esrarlı gözler kelimesi gizemli gözler olarak lanse edilir. yani aslında gizem sır demektir esrar.

aklın kimde

aklın kimde? ve neden onda?

murat boz

ben tarkan hayranıyımdır ve bu adamı hiç hazetmiyorum. tarkan ne zaman bişey yapsa bu ezik ertesi sene aynısını yapmaya çalışıyo. tarkan fanta konserleri verdi geçtiğimiz senelerde. buda hemen taklit edcek ya yedigün konserleri yapıyo. te allahım ya fanta varken kim içer yedigün muro.

christoph daum

daumsuz türkiye, türkiyesiz daum asla!

demet akalın

seni çözemedim ben yahu. roman mı bu kadın?

vici

Bursa' da vici diye bi mekan keşfettim, tilllate. com' un en çok çekim yaptığı bi kulüp Bursa'da. tilllate orada çekiyosa vardır bi klası mekanın. resimlerden gördüğüm kadarıyla mekan gözüme hoş geldi. içi geniş ve göz yormayan dekoresi var. hemen hemen ortalama ayda 1 sanatçı çıkarıyorlar. gençlerinde bol olduğu bu kulübü bigün bursaya gidip keşfetmek istiyorum. vici duy beni sana gelicem bulucam seni.

tilllate bursa

itiraf ediyorum murat boz konserinde çekmiş olduğunuz resimleri ben bizim sitede kullandım. tamam ben hazırım alıkoyun beni, tutuklayın, objektifiniz karşısında deklanşörleyin beni. flashlarınızı üzerime patlatın. ama bana kızmayın. nabim giremedim ön tarafa benim, çektiklerim uzaktan çıktı hep. tilllate iyiki varsın.

tilllate com

tilllate. com böyle yazılıyoda okunuşu söylenişi nasıldır bunun arkadaş demi ama. tilleyt mi? tileyt mi? tilayt mı? ben tilleyt'te karar kıldım. tilleyt. com harika. site sanırım dünyada tek, sloganlarıda öyle zaten. the worlds biggest nightlife community. yani diyo ki yakalarsam affetmem. şaka bi yana dünyanın en büyük eğlence portalı, olmadık yerlerde karşınıza tilllate fotoğrafçısı çıkabilir. bunlar paparazinin kralını yapıyo. tarzları çok hoş genelde halk ağırlıklı çekim yapıyorlar, yani sanatçıları çok az çekiyorlar. halk magazin desek yanlış demiş olmayız. ülkenin farklı şehirlerinde, gece kulüplerindeki güzel hatunları, yakışıklı adamları fotoğraflayıp, bi çekimde ortalama 80-100 resim atıyorlar. ve bunu yapan tek site. ben başka hiçbi medya yayını yapan sitenin bu kadar sık ve çok fotoğraf yüklediğini görmedim. gören varsa lütfen beni düzeltsin.

matematiğe kesinlikle kafası basmayan insanlar

basmıyo abi matematik ne ya nasıl bişeydir bu x y z. x'i z'le çarp çıkan sonucu y'ye böl allahım sana geliyorum.

işe geç kalma bahaneleri

hastaydım kalkamadım, trafik çok kötüydü, yolda kaza vardı, arabanın lastiği patladı, annem rahatsızlandı, ayağıma kramp girdi, telefonumu evde unutmuşum yarı yoldan döndüm. bahane çok.

savaşta barışta türk ordusu

o eskidendi. çanakkalelerde dumlupınarlarda kaldı türk ordusu. israil askerleri gemimizi basıp vatandaşlarımızı taradı bizim ordu uyudu. suriye savaş uçağımızı düşürdü bizim ordu uyudu. yine suriye hataya havan toplarını yolladı bizim ordu uyudu. reyhanlıyı havaya uçurdular bizim ordu uyudu. eskidendi o, eskidendi.

cuma namazına alınmayıp linç edilen eşcinsel genç

kendilerini dindar zanneden onun bunun cocukları. herkesin ibadeti kendinedir kardeşim. eşcinselde olsa onunda Allah'ı var.

saat 4 buçukta entry silen moderatör

moderatör dediğin silmeli, eklemeli, görmeli, bilmeli, memeli dememeli, aslına bakarsan moderatör, terminatör, nötr, elementlerin arka arkaya sıralanmasıyla oluşan, atom fizik ve tarih dersleride çok sıkıcı. matematiğim hep bu yüzden sıfırdı ve hocalarım bana hep kızardı. bigün yüzüm kızardı sırf bu olaylar yüzünden ve kendimi yaz tatilinde bodrumda buldum. turistler falan orda çok güzel bi tatildi.

uzak şehirlerde sevgili olmak

gözden uzak olan gönülden iran olur derler ya boşuna dememiş atalar dedeler. sevgilim trabzonda ben izmirdeyim. telefonla konuşuyoruz hadi kamerada açıoruz birbirimize. eee nerde dokunuş nerde sarılış, nerde öpülüş. uzaksa uzaktadır arkadaş.

türk erkeği

karı kız hastası, para araba meraklısı, işinden kaçan, gezmekten sıkılmayan, yaz geldimi sahillere akan, kış geldimi içine yün don giyen, arkadaşı borç para istedimi aga valla bendede yok deyip karıya kıza borçla para yediren, evlense bile karı kız hayatına devam eden bi çeşit türk erkeği.

mutlu evlilik için öneriler

unut, yarını düşün ve cocuk yap. bana göre mutlu evliliklerin en ana sebeblerinden biride unutmak. neyimi, tabiiki yaşanılan olumsuzlukları. üstüne birde cocuk yapmalısın en büyük evlilik tutacı cocuktur bence.

semih yolşen

semih yolşen seviyorum lan seni