bugün

eksisever yazar.
şaka maka şahane reklam yapan yazar. o değil, yarın tiesta gera adında bir cep telefonu markası çıksa, ne bileyim bir kanal kurulsa şimdiden ismi hafızalara kazımıştır.
(bkz: tiesta gera bence insanın kendine yakışanı giymesidir)
sözlügün en önde gelen durum gözlemcisidir.yaptigi yorumlar bir yerden sonra komediye kaçmis oldugunu böylesine zeki bir bünye mutlaka biliyordur.günlük yasamdaki "harbi lan böyle yapiyorlar" dedigimiz olaylari, bazen kendi içimizdede buldugumuz olaylari, durumlari saçma sapan yöntemlerle elestirmektedir.
tespit yapmazsa ölecek hastalığına tutulmuş bir uuser.
acil şifalar diliyoruz kendisine.
yazdıklarını silen bir arkadaş. eskiden burlarda bir entry vardı. kimsenin umrumda değilsiniz filan diyordu.
geçen haftanın en kötü entryleri sıralamasında ilk 3'e girmeyi başarmıştır.
bu filmi daha önce görmüştük (bkz: beratulanberat)
(bkz: beratulanberat nerdesin varisini bulduk)
peder zickler'in yandan yemişi. yanlış anlamayın peder zickler'i havada karada yer.
kötü bir yazar. hatta çaylaklıktan nasıl olduda yazar olduğunu bir türlü anlayamadığım yazar. tek yapmaya çalıştığı insanları ezmeye çalısmak. "şöyle tip" "böyle zihniyet" gibi başlıklar görünce direk bu şahıstan çıktığını anladığım yazar.
yarın saat 13:00'de bir basın toplantısıyla kimliğini açıklayacağım sahte yazar.
lüzumsuz genelleme ve tanımlamalarıyla artık gerçekten kabak tadı vermiştir. moderasyon bu saçmalığa ne zaman dur diyecek, merakla beklemekteyim. belki de elele verip bizi kafaya alıyorlar. çünkü ancak böyle bir ihtimalin söz konusu olması halinde bu yazarın yazılarına devam etmesine izin verilebilirdi.

kendisi muhakkak ki yazdıklarıma kızacak ama ben de onun insanları aptal yerine koymasından nefret ediyorum. artık haddini hududunu bilsin, yeter!
(bkz: zoltan gera)
lüzumsuz genelleme ve tanımlarıyla moderasyonu hiç mi hiç ilgilendirmemesi gereken yazar. zaten yeterince sazan -ki bu sazanlardan biri de bendim- ilgileniyor kendisiyle. başlıklarının altı doluyor, ağır abilerimiz süper zeka ürünü bakınızlardan meydana gelen ayarlarını eksik etmiyorlar.

başarılarının devamını dilerim.
(bkz: seni ancak peder zickler)
tuna kiremitcilik mertebesinden freud'a arz-i endam etmiş olan zannederim ilerleyen günlerde neron, caesar, buyuk iskender (yogurtsuz olacak) mertebelerini göreceğimiz aşikar oldugu yazar. zat-i sahaneleri bana nedense uslub olarak behiç pek'in zalak mahmut'unu andirmaktadir.
birilerinin sozluge renk gelmesi icin giri$tikleri ilginc bir olu$um olma ihtimali vardir.
yoksa yazarlar sessiz sakin takiliyor, tingir mingir entry giriyor.
sozlukte bi atraksiyon olmaliki dikkat cekilsin, hareketlensin ortalik.
dani$ikli dovu$ oldugunu du$unuyorum, olmayabilir de..
sonra diyorum ki; ayni halti ben yesem, moderasyon tarafindan coktan siktir edilirdim bu super, mega, ultra nezih ortamdan.. daha sonra "amaaan koy gitsin" diye duruluyorum..
açtığı başlıklara dikkat ettiğimizde karşımıza enteresan veriler çıkartan yazar .

bi kere bu adam neredeyse dilbilgisi hatası yapmıyor ,açtığı başlıklar da kesinlikle bir hata yok , sonra cümle kurgusu , kelimeleri seçişi ve genel kültürü de gayet iyi .

insanın aklına iki şey geliyor :

bu adam ya sözlükten intikam alıyor . *

yada fena şekilde hepimizle dalga geçip hepimize yarıla yarıla gülüyor . *

kesinlikle zekası küçümsenmemesi gereken bir adam .
popüler olmanın en kestirme yolunu bulmuş kişi. herkes yapamaz bunu.
(bkz: tiesta gera tarzı başlık açma rehberi)
1. tenis maclarini takip etmeyen gorgusuz/#1918428 tiesta gera
2. corbaya ekmek dograyan insan/#1902416 tiesta gera
3. test cozerken muzik dinleyen hoduk/#1917440 tiesta gera
4. galatasaray/#1891972 darkness nights
5. elinde kitap tasiyan ozenti yurdum genci/#1902217 tiesta gera
6. fransa nin cezayir den ozur dilemeyi reddetmesi/#1913440 balon
7. okan bayulgen/#1913520 shdwgrl
8. muhendisim diye gecinen bogazicililer/#1929079 paris hilton
9. bakanin elini sikmayan ogrencinin tutuklanmasi/#1938236 chemicalali
10. aldatan kadinin cinsel organinin kesilmesi/#1929112 paris hilton
11. cavusoglu omer cimboma gomer/#1937036 mulayim
12. komunist kadinlar/#1903812 siyahbeyazkizil
13. sabah sabah seda sayan zirvesi/#1890250 paris hilton
14. plajda tavla oynayan gorgusuz/#1891914 tiesta gera
15. yolda yururken vitrinlere bakan hoduk/#1896593 tiesta gera

geçen haftanın en kötülerinde liste başı olan yazar. çok seviliyormuş ben niye ilk defa farkettim tu kaka bana. ikinci sırada paris hilton.
entrylerini dikkatlice okudum ve vardığım kanı:

(bkz: beratulanberat lan bu)
büyük türk düşünürü.
sözlüğü mastürbasyon aracı olarak kullanan zevk düşkünü. yazıyo böyle abidik gubidik entryler sonra ortaya atlayan sazanları okuyup eğleniyo. ***
kelime dağarcığı biraz daha büyük olsa, özendiği büyüklerinin yanında adı anılabilir. ama bu hali ile *gözümdeki statüsü pek parlak değil.
oltasına sazan olduğum, oh olduğum.