bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türkiye'deki ismi ah mary vah mary olan 1998 yapımı Bobby & Peter Farrelly filmdir. Cameron Diaz ve matt dilon başrolleri paylaşmıştır.
    3 ... roy mustang
  2. 2.
    başrollerinde cameron diaz, matt dillon ve ben stiller' ın oynadıkları 1998 yapımı romantik komedi. türünün en eğlenceli örneklerinden biridir.

ayrıntılı bilgi:

http://www.imdb.com/title/tt0129387/
    ... fth
  3. 3.
    bir kızın erkeklerle bu tür filmlere gitmesinin en büyük hatalardan biri olabileceğini öğreten film.
    ... freedean
  4. 4.
    (bkz: jöle)
    1 ... scarface
  5. 5.
    98 yılında gösterime giren , o zamanlar için gerçekten komik olan , şimdilerde benzeri olsa güldermeyecek olan klasik amerikan komedi filmi.
    ... ryu
  6. 6.
    türkiyede vizyona girdiği ismi hızlı bir şekilde söylenmeye çalışıldığı zaman "ah veri mah veri" şeklinde telaffuz edilmesi muhtemel hollywood filmi.
    2 ... fdngnr
  7. 7.
    başrollerinde cameron diaz ve ben stiller in oynadığı pek bi eğlenceli film. türkçe ye ah mary vah mary olarak çevrilmiştir.
    ... ee caylar kimden
  8. 8.
    gülmekten ağlatan filmler katagorisinde 1 numaraya yerleşmiştir.
    ... gamze
  9. 9.
    Ben Stiller in fermuara sıkıştırma sahnesinin olduğu klasik amerikan komedisi.
    ... dont be cute
  10. 10.
    sevgiliyle izlendiğinde ayrı bir komik hal alan ve ben stiller in iyi bir performans sergilediği komedi filmi. türkiye 'de adı ah mary vah mary olarak uyarlanmıştı. ne alakaysa..
    ... hop tereyagli balli tarak