bugün

Beni modlara şikayet edecek olan espri fakiri yazar. Değişik tehdit stilleri var sanirim daha ergen.
" iner şafağın alacasında
karıncalar ordusu şehre
iner kenar mahallelerden
yürüyerek ve trenlerle

su satan çocuklarıyla
kapılarda vagonların
çamaşırcı kadınlarıyla iner şehre
iner şehre sincan'dan,
iner şehre mamak'tan.

battal gazi destanı ve kan kalesi
ve kılıcıyla ali'nin
mızraklı ilmihalle

yok başka bir cehennem
yaşıyorsunuz işte..."
Hahah tam bir abaza oldugunu düsünürken yanilmamisim demek ki. Kendisiyle hicbir muhabbetim yok ama abaza oldugu yazdiklarindan bile anlasiliyordu.

Bir yazar.
(bkz: Oo ifşa alırım bir dal)
gençliğini balanar oynarak geçirmiş sözlük yazarımız. *
domuz yazar.

edit: pardon donuz.
10.nesil çaylak. halbuki merveleregidenkiz ile güzel kapisiyorlardi. sonuç? ikisinede kırmızı kart.
taklitler aslını yüceltir.

oytunkaran yücel evladım.
oytunkaran'ın yerini almaya çalışan yazardır. belki de oytun'un yan hesabıdır, kim bilir.

her cümlesinin sonuna evet koyması gerçekten çok sinir bozucu. oytun bitti sen başladın.

(bkz: cık cık)

(bkz: işte bu olmadı)

(bkz: diren sözlük bu günler de geride kalacak)
bir 11. nesil olarak sevdiğim yazar. oytunkaran'ı da severim. güneşin yokluğunda girdiği entryler bir farklı oluyor.

during the day, no one fears balanar
thenightstalkersla ilgili bilgiyi açıklıyorum arkadaşlar.

bu adam oytunkaranın ikizi. zall oytunkaranın paralel yapılanmasına karşı onu gözden düşürdü. tabi oytunkaran gibi işsiz olan başka yazar kim olabilir. evet bildiniz ikizi. sözlükteki girilen entry sayısının azalmasından dolayı zall da thenightstalkers a başvurdu. bu adam da oytunla mal mülk miras konularından kavgalı olduğu için hemen işi kabul etti.
(bkz: boş insan)
Hemen yardımcı olalım genç adama.

Buyursunlar,

http://www.iskur.gov.tr
Çaylak olmasına saatler kalmış olan yazar.
Onuncu nesil çaylak.
on birinci nesile çok kaynıyor. askerde bu çocuktan tam bir üst devre olur.
onuncu nesil kalitesiz yazar.
sözlüğün tek on ikinci nesil yazarıdır. keşke çıkış butonuna bassa.
iyi yazar biraz trolük yapmasa daha iyi olacak.
Gece gece girdiği 3 iqluk entrylerle dikkatimi çekmeyi başarmış, profilini inceletmiş ve girdiği bütün entryler ''yapmakta olduğumdur'' ve ''vurduruyordur'' dan ibaret olan vasat yazar. Yönetim istifa.
biraz trollük demişsin dostum ama bu bildiğin troll.
11. Nesile atar gider yapiyormuşsun sen hayırdır?
Kendi hesabına göre 10 yaşında. Olsun seviyoruz seni bebe.
Yazarları karıştırıyor anlaşılan.
ikinci abdulhamide köylü diyen yazar. Saraylarda eğitim almış, yaşamış bir elitten bahsediyor bir de. Yazık.