bugün

entry'ler (414)

vizyonsuzluk gösteren küçük detaylar

Kesinlikle ama kesinlikle erken yaşta evlenmek.

boynuna ismi yazılı kolye takan kız

Aynı zamanda telefon duvar kağıdının kendi fotoğrafı olma olasılığı %99.999 civarıdır.

aşık olmak için beklenilir mi

En mantıklısıdır, arkadaşım siz nasıl vizyonsuzsunuz ki ilk buluşmada hemen aşık oluveriyosunuz. Bir sakin.

recep tayyip erdoğan

Her çıkışın bir inişi vardır bu bir doğa kanunudur. En zirveyi gördükten sonra inmeye başlarsın, belki bugün belki yarın.

liseyi sevgilisi olmadan bitiren insan

Görüyorum ve artırıyorum: üniversiteyi sevgilisi ve hatta flörtü bile olmadan yarılamış olan insan.

22 mart 2018 kadıköy tavşantepe metro rezaleti

Dakikalar önce yaşanmış olan rezalettir. Gencecik maksimum 18-19 yaşlarında,muhtemelen okulundan çıkıp huzur içinde eve gitmeye çalışan bir arkadaşımızın ayağı yanlışlıkla yanında oturan orta yaşlı bir hanımefendiye deydi diye metroyu ayağa kaldıran, " Siz ne diyorsunuz çocuk daha o " diye karşı çıkan diğer vatandaşlara bilip bilmeden " ne çocuğu ya 20 yaşında" diyerek hem genç kardeşimizi zan altında bırakan, " o çocuğum yaşında benim" diyen orta yaşlı hanımefendiyi de " demekki alan memnun veren memnun" gibi iğrenç bir ifadeyle zan altında bırakmaya çalışan rezil adam sana sesleniyorum. Ortada herhangi bir " namussuzluk" bile söz konusu değilken sen kime, neyine güvenerek namus bekçiliği görevini üstlenip başta o hanımefendi ve genç arkadaş olmak üzere bütün metro yolcularını rahatsız edersin? Nasıl iki tane masum insanın gününü mahvetme hakkını kendinde bulabilirsin? Yeter artık sustukça tepemize çıktınız! O iğrenç zihniyetlerinizi de alıp çıkın gidin artık hayatımızdan.

hayatınızın fon müziği olsa ne olurdu

" So what's the big fucking deal? what the fuck are we doing out here I ask you, whatever fuck are we doing here? "

https://www.youtube.com/w...&list=RDMMk78OjoJZcVc

la casa de papel i hala izlememiş köylü

popüler kültürün etkisiyle trend olan ne varsa izleyip, izlemeyenlere "köylü" diyenler nasıl primciyse " popüler olan hiçbir şey izlemem, ne yapayım bünyem almıyor mehh" ciler de primcilerin bayrak taşıyanıdır, primlerin efendisidir. Fıstık gibi dizi işte izle geç her şeyden neden prim yapma peşindesiniz lan.

poncik waffle

Genelde hiçbir yazar için entry girmem ancak sözlüğün kalitesini ciddi derecede düşüren yazar(ımsı).

mat ruj

dudakları büyük göstermek için taşırılarak sürüldüğünde nedense anlaşılmıyor algısı yaratılmış ruj çeşidi.

dip not: anlaşılıyor.

amorphis

Kesinlikle hak ettikleri değeri görmediklerini düşündüğüm finlandyalı metal grubu.

potansiyel piç erkek isimleri

"meriç" diyorum ve susuyorum.

birinden hoşlanınca ne yapıyosunuz

görsel

hugh jackman ı traş etmek

Hugh Jackman'ın yaralarının çabuk kapandığını hiç sanmıyorum. Fakat Logan denilseydi doğru olurdu.

e devlet alt üst soy bilgisi sorgulama

(bkz: bana gürcü dediler daha kötüsü ermeni dediler)

burnu kemerli kız

Sürekli estetik yaptırması için baskı uygulanan kızdır. Yaptırmıyorum arkadaş bir düşün yakamdan yahu.

e devlet alt üst soy bilgisi sorgulama

o değil de giren bir screenshot falan paylaşsın ya, ben giremiyorum.

birini sinirden kudurtup karşısında gülmek

(bkz: ben orospu çocuğuyum demenin farklı yolları)

ikinci el bir bayanla evlenmek

sıfır olsa dahi alınmayacak doğan görünümlü şahin söylemi.Bu başlığın sahibinden daha akıllı arabalar mevcut.

saçlarını yoruldum mavisine boyayan kız

üniversiteyi kazandım kırmızısından sonra en sevdiğim renk tonunu tercih etmiş olan kızdır.