bugün

Başlık; hava çok sıcak

Entry; hava çok sıcak bugün. inşallah dışarıdakiler zarar görmez. Görürlerse eril sistemin dayattığı bir rahatsızlık olabilir. Dünyada kimsenin kimseye karışma gibi bir hakkı yok. Burada insanların insanlara küfür etmesi çok kötü bir şey. Arkadaş olun, yapmayın. Şunu da eklemeliyim ki parklar herkesin alanıdır, insanlar hava alır. Sırf bu yüzden insanlara bir şey denmemeli.

Off inşallah ben de anlamsızca 100 artı oy alırım. Olum aynısından yazdım lan harbi.

Edit; way amq, entryde iş yokmuş. Önemli olan themis portia olmakmış. Themis portia entrysi atmak seni themis portia yapmıyor. Hll.
paspaslamaktan dilleri kurumus birtakim mericler tarafindan pohpohlanan entry'lerdir.

themis portia gibi kezbanlarin olayi millete ozel mesajla kuyruk sallamak. bu sebeple bu kadar arti aliyor entry'leri. yoksa kendi halinde oyle birseyler karala millet degil arti vermek okumaz bile.
Önüne geleni okumadan 50 kere arti oyluyor, ondan sonra geri dönüşler de "aha hatun bana yürümüş, ben de yürüyeyim" şeklinde oluyor.

Bu sekilde her entry'si yuksek oy aliyor. Fikirleri ve yaziları kimsenin sikinde değil. 2 memesi oldugu ve açık oylama yaptığı için bu şekilde.
Neden hep konulari aydınlatmak bana düşüyor?
Görünen o ki Yazabilmek için themis portia olmak lazım.
taklit edebildiğini sanan tipinki ancak bu gerçeği kanıtladı.

Bir de özel mesajla kuyruk sallamak deyince geçen kurban, bayramımı kutlayan cici bir çocuk geldi aklıma. Meğer Bana kuyruk sallıyormuş. Anlamamıştım. Ondan böyle döndü demek ki.
Neyse Bu themis'e bir entrysi nedeniyle mesaj atayım demiştim özel mesajı kapalıymış.
Yani öyle bilir bilmez konuşmamak lazım.
Bir de bu artı oy eksi oy meselelerine takık anormaller var. Sırf bu yüzden kadına düşmanlar.
Sözlüğe bir Bağış butonu eklenirse bütün mevcut oylarımı bunlara bagışlayacağım. Sevaptır.
Çok komiksin straw, hahaha bagislayacakmis çok da seyimde oylama.
Ben orda entry'nin arti alma şeklini yazdım. Neden çok arti alıyor, anlaşılsın diye.
Benim umrumda değil.
Üstelik ben kızı değil, onu geri oylayanlari elestirmisim bak. Bi okuduğunu anla da, sonra girelim birbirimiZe.
Özlem duyulan entrylerdir... themis bebeğim seni çok özledim. Nolur geri dön themiiiisssss. Yalçın abiye mi gitsem napsam?

Portiam portiam sen canlan ben silik olam.

Ufkumuzu açan, evrenin sırlarına nail olmamızı sağlayan 2 cümlelik olan ama artılara boğulan entrylerini bu kadar özleyeceğimi tahmin etmezdim. Öpüyorum seni.
Özlenen entrylerdir.
Gitti gideli müthiş ayarlara hasret kaldı bu gözler.
bir cümleyle rahatlıkla anlatılabilecek bir konunun bol bol duyar kasılarak 3,4 paragrafla anlatıldığı entry lerdir.
"enter" tuşunun ne işe yaradığından bi haber olup, ishal olmuş bir kedi için histeri krizlerine girip 1 metre yazı döşeyen bir ucubeyi özleyen varsa ya gerçekten ahmaktır, yada alkoliktir!
bir mıymıy, kafa şişiren ağrıtan, ruh ve saplantı hastası ve ilgi budalası ortam hümanistinin bir dönem her gün nickaltı sol frameye düşerken, iki kelime yazsa direkt 25-30 artı alırken, gidişinden sonra hakkında sadece 2 entry girilmiş, patlamış bir balonun buram buram gereksiz edebiyat kokan entryleridir.
kadın olduğunu belirten bir nick alınca, önüne geleni seri artıya boğunca ve hele bir de uzun entryi görünce damlayıp çatır çatır oylamaya başlıyor millet.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.