1. 1.
  new york sokaklarında ansızın bir gece tanıştığı kızı öldürmekle suçlanan nasir khan'ın tutuklanma, soruşturma ve dava sürecini işleyecek, hbo'nun 8 bölümlük yeni mini dizisi.

  daha ilk saniyelerle insanı içine çeken ve bölüm boyunca içine hapseden yapısıyla, biraz da ilerleyen bölümlerde parmaklarının üzerinde biraz daha yükselmesiyle hbo klasikleri arasında yerini alabilecek bir yapım gibi duruyor.

  ratingi bol olsun.

  the night of
  3 ... yazar kasa cok yazar
 2. 2.
  jeneriği heyecan verici, karanlık karanlık ilerleyen hbo dizisi. miniymiş ona üzüldüm. sanırım dizi konusunda çektiğim yokluk bununla bitti. çok daha hızlı ilerleyen bi şey olarak düşünmüştüm ama değilmiş. yine de her saniyesini merakla izledim ilk bölümde. diğer bölümlerden çok daha umutluyum.

  https://www.youtube.com/watch?v=556N5vojtp0+

  --spoiler--
  o değil de kobe cidden bir maçta 81 sayı mı atmış?*
  --spoiler--
  4 ... ingemisco
 3. 3.
  On numara beş yıldız dizi.
  Yaz tatiline ilaç gibi geldi.
  Konu anlaşıldığı üzere criminal. Bu türe ilginiz olmasa da dizi sizi içine çekecek. Oldukça sanatsal çekimler ve alıp götüren müzikler mevcut.

  Toplamda 8 bölümlük minidizi olacakmış.

  ilk 3 bölüm itibariyle sıkmadan sürükleyerek izletti diyebilirim.

  Ayrıca dizideki adamım;
  the night of
  2 ... aziz iskender black
 4. 4.
  Olayın bir yerde kediye bağlanacağı dizi.
  ... yamaha
 5. 5.
  sessiz sedasız başlayan, şimdiden gelmiş geçmiş en iyi mini serilere girebilecek bir dizi.

  meğer birkaç sene önce başlaması gerekiyormuş ama james gondolfini ölünce yeniden çekmek zorunda kalmışlar.
  ... cifthasekipasa
 6. 6.
  ilk bölümünün yarısına kadar sıkılarak izlediğim fakat sonra efsane saran bir yeni dizidir ve çok tutması da muhtemeldir.
  1 ... haremdeki uzayli
 7. 6.
  turturronun egzemalı ayakları dışında her şey iyi gidiyor.ipucu mu acaba bokunu çıkardılar artık.
  ---spoiler---

  son bölüme kadar esas oğlanın katil olablieceğini hiç düşünmedim.müptezel çıktı herif.ayrıca freddy bunu fena yolacak bence.
  1 ... i m a fucking matt damon
 8. 7.
  kurgu,oyunculuklar,karanlık atmosfer,gerilim bir mini dizi için bu kadar birarada olabilir ancak. the wire ' dan omar reisi görmek sevindirdi. bir insan bu kadar cool ve kötü karakteri bu derece iyi oynayabilir. başroldeki eleman da gayet iyi oyuncu duygularını hissettirdi. avukatın egzamasını nereye bağlarlar bilemiyorum ; ama bir yere bağlamak zorundalar çok üzerinde durdular...
  --spoiler--
  büyük ihtimal başroldeki bebe, cinayeti işledi. insanın fıtratında varsa,kafası da uçtuysa rahat bir şekilde içindekileri dışa vurabilir.
  --spoiler--
  1 ... varolus sancisi
 9. 8.
  hbo yine yapmış dedirten bir mini dizi ilk bölümü izledim sadece ama içine aldı götürdü abi karakol sahnesinde geril geril bir hal oldum o yavaş tempoda*
  3 ... aegis
 10. 9.
  boşboş bir 6.bölüm izlettirmiş dizidir. kaldı 2 bölüm.
  -1 ... cifthasekipasa