bugün

çıkmasını kesinlikle istemediğim film. Ama bi merak da yok değil hani. 2.filmden daha iğrencini nasıl yapabilir ki.
ilk 2 ile 3 ne ulan amk dediğim filmler serisi.

iğrençir.

izlemeyin efendim.
anlaşıldığı kadarıyla açmayın dedeler'den bile daha derin bir uyarıyı hak eden iğrenç bir film.
amına kodumun filmi lan izleyin izlettirin bünyeye iyi geliyor arada değişiklik yapmak lazım.
izlediğim en mükemmel ve yaratıcı film. Böyle bir senaryo akıllarına nasıl gelmiş anlamadım. Umarım 3. filmi hemen çıkar
izleyin izletin...
--spoiler--
Dassagini yerim cumlesini gerceklestiren filmdir.ayni zamanda dalagini skrim sozu de gercek olmustur.
--spoiler--
2.sini izlemem gerektiğini bana hatırlatan film.
izlediğim en iyi filmlerden biri olmuş diyebilirim. tom six önceki filmlerinde acemiliğini atmış ve bu filmde yönetmenliği olgunlanmış. hem kendisini tanıtmak için de filmin içine koymuş.

bunu izlemek için 1 veya 2'yi izlemenize gerek yok.

bu sefer film insan kırkayağı fikrini göstermekten fazlası. zaten öyle olması da lazım çünkü 1 ve 2'de fazlasıyla gösterdiler. film hapishanede geçiyor ve mahkumların ıslahı bütçeyi fazlasıyla sarsıyor. vali de bu durumundan rahatsız ve hapishane yöneticilerini kovmakla tehdit ediyor.

filmi bu kadar güzel yapan şey ne konusu ne de başka bir şey. kesinlikle oyunculuk. başrolu oynayan dieter laser ustalığını konuşturmuş, döktürmüş resmen.