bugün

entry'ler (180)

ilk buluşmada 70 lik rakı içen kız

saygı duyulası bi ablamızdır. ilk buluşma falan anlamam ben, 70lik rakı içebiliyorsa helal olsun. saygılar.

en yakındaki kitabın yazarı

anton çehov.

ilk buluşmaya mini etekle gelen kız

kız mini etek giymeyi seviyordur. hele bi de yaz aylarındaysa kendisini pantolon lanetine bulaştırıp acı çekmesine gerek olmadığının farkındadır. normal bir ilk buluşmaya giden kızdır yani, bunun altında farklı anlamlar aramak nasıl bi işsizlik acaba.

julia roberts antipatikliği

sadece bana mı böyle geliyor bilmiyorum; ama bi türlü kanım ısınamadı şu kadına. onlarca filmini izledim, izlediğim hiçbir filminde oynadığı karakteri bile sevemedim. oysaki genelde de iyi ve sevimli kadın rollerinde oynuyor. her filminde düşünmüşümdür, şu rolü sevdiğim bi oyuncuya verseler filmden bin kat daha fazla zevk alırdım herhalde diye. yanlış anlaşılmasın oyunculuğunu eleştirdiğim falan yok, orası benim haddime değil zaten. Ama yok arkadaş, kadının en güzel hali bile bana çekici ve feminen gelmiyor. sanki böyle bi erkeksilik, bi iticilik var üzerinde. eminim bunu okuyunca kendisi de çok üzülecektir; ama napalım durum bu.

kedi esnerken ağzına parmak sokmak

yapmaktan çok zevk aldığım eylem. keşke kedim hep esnese de ben de hep parmağımı ağzına soksam diyorum bazen.

ince dudaklı kadınların daha zeki olduğu gerçeği

ne yazık ki olmayan gerçektir.

iki durak ayakta duramayan türk kadını

bi sonraki durakta inecek de olsa yer boşalır boşalmaz hemen takdir edilesi bi mücadele ile orayı kapar, 10 sn boyunca zaferinin tadını çıkardıktan sonra sıradaki durakta iner. neden yaparlar bunu bilmiyorum.

big fish

insanın içini ısıtan film dedikleri var ya, işte bu film tam olarak o film. hikaye anlatır şekilde ilerleyen filmleri hep sevmişimdir zaten, bu film de ewan mcgregor farkıyla birkaç adım öndedir benim için.

en güzel bira

yüksek alkollü-amsterdam
standart-carlsberg.

hiç deniz vb görmeden yüzme bilmek

ana rahminde henüz bir sperm iken mümkündür pek tabii.

mini etek giyen kızın namuslu olması

9 lira için değmez be kardeş. (bkz: 9 lira ile sevgili nereye götürülür)

izmir e gidince olduğundan daha açık giyinen kadın

mini etekle oturup kalkma konusunda çok pratiği olmadığından frikik verme ihtimali oldukça yüksektir.

ya aşkım saçmalama tabiki sen ilksin

hakkında yapılan capslerden iğrendiğim, insanların ne kadar iğrençleşebildiklerine ve de bunu ne kadar normal görebildiklerine şaşırdığım, kimin söylediğini ya da doğruluk değerini bir gram umursamadığım söz. ne zaman insanlar için özel ve hassas olan konuları boktan bi mizah(!) için meze edebilecek kadar düştük anlayamıyorum. işin en çok şaşırdığım tarafı da bu cinsiyetçi akıma dahil olmuş hemcinslerimdir. yazık vallahi, kendi kadınlığınıza saygınız yok anladık da en azından bizimkine saygı duyun.

yay burcu kadını

ne de güzel anlatmışsınız ya. yerim ben hepinizi.

gözlemeyi eliyle yiyen görgüsüz

önünüze konulan her şeyi kullanıyor musunuz sorusunu aklıma getirmiştir. onlar sadece birer seçenektir karar şahsınıza kalmıştır. pizzanın yanında da servis olarak çatal bıçak getirilir; fakat pizza anavatanında da olduğu gibi elle yenilir, tabii isteyen olursa buyursun çatal bıçakla yesin. bize ne?

hukuk fakültesi öğrencilerine öneriler

denizcilik hukuku gibi bir avuç insan üzerinde tekelleşmiş alanlarda uzmanlaşabileceğiniz hayaline çok da kapılmayın. gerçekçi olmakta fayda var.

para karşılığı seks yapmış erkek

anlam belirsizliği nedeniyle yorum yapamadığım erkek.

kıro kızların benzer hareketleri

namus timsali gibi dolaşmaları. hatta yeri geldiğinde namus bekçiliği yapmaları.

hande erçel

mükemmel derecede güzel bi kız kendisi. gerçekten vücut hatları da inanılmaz derecede düzgün ve çok doğal bi güzelliği var. yalnız bok atmak gibi olmasın da son bölümde sanki biraz kilo almış gibi geldi bana. belki de çok kısa sürede 5 kilo verdiği için koruyamamış olabilir formunu; olsun hala çok güzel.

uzun tırnaklı kızlar

manikürünü yaptırıp ojesiz bırakmadığınız takdirde çok hoştur. hatta ojesiz bile güzel durabilir. yemek yaparken pis olurmuş falanmış filanmış diyenlere aldırış etmeyin, zira onların eldiven denilen şeyden haberleri olmadığını düşünüyorum.