bugün

entry'ler (101)

mısır için üzüleceksiniz diye atar yapan şakirt

update gerektiren zihniyetin Çıkarımı.halen hüsnü mübarek zamanında yaşarsa bir zihniyet,gayet tabi boyle Çıkarım hiÇ şaşılacak gibi değil.insanlara üzülmek iÇin şakirt olmaya hacet yok.

müslüman kardeşlerdeki mantık hatası

Troll olma Çabaları iÇeren bünyenin sıÇma girişimleri.

stephen hawking

(bkz: beyin bedava)

29 ağustos 2010 real mallorca real madrid maçı

mourinho için kabus gibi başlangıçtır. higuain zaten kaçınılmaz maçın en talihsiz adamı seçilebilir ama benim için en talihsiz an mesutumun topu kontrol edip topu ağlara gönderemediği o pozisyon sayılabilir.

windows live messenger 2010

indirip kurduğum beta program. yalnıııızzzz kişi listesinde normal seçeneklerde msn nickim görünmüyo sadece isim olarak gözüküyor nedendir diye soruyorum kendi kendime. bulamadım arkadaş çözümünü.

mastürbasyona alternatif isimler

(bkz: hatırat yazma)

alışırım gözlerimi kapamaya

düşündüren şarkı. şarkıyı dinlerken filistin geldi aklıma belki çok serbest çağrışım olacak ama olsun sözlük. dünya tertemizdi evet doğduğumuzda ve inandık. ama dünya öyle değildi. sorular sorduk. cevaplarımız hep düzmeceydi tabiri caizse tırttı. sonra baktık ki dünya o kadar değil. o kadar temiz değiliz be kardeşim. manga da bunları anlatmış kadar olmuş. belki ideoloji olarak zerre kadar yakında durmayabilirler grup olarak. ama şarkıda beyinde canlandırılanlar anlatılır. yazıldıkça yazılır bu şarkı için. en üsturuplu olanı oturup sessizce alışmak gözlerimizi kapamaya.**

sozlukveebesi

ortalaması 1.70- 1,75 arası yazardır. aha sana deşifre*

daniel gonzalez güiza

daum'un yüzde yüzlük golü kaçırınca acıyarak baktığı, taşak geçtiği oyuncudur. motive falan değil o olm.

25 nisan 2010 kasımpaşaspor fenerbahçe maçı

bekir irtegün'ün hayatının maçıdır. yavrum bekir.

"best of guiza" içeren maçtır.

hiç bir fikri bile olmayan angut'ların kendilerini illa bir teori atmak zorunda hissederek mal mal triplere girdiği maçtır.
-- ulan fener zaten zar zor yeniyo ya şimdi de taraftarına bileti 120'den alıp 50'ye satma ayağıyla maçı satın alır a.q.
-- sittir lan.

20 nisan 2010 inter milan fc barcelona maçı

lucio'nun barçanın inanılmaz bi golünü çıkardığı maç.*

fox tv sports spikerinin milito'nun golünden sonra ağzına bal tadı çalındığı maç.*
düzeltme: hala garip garip tepkiler veriyo adam.

harıl harıl linki aranan karşılaşmadır. star tv ye saydırmak bi tarafa kalsın da. maç linki verenden bin defa razı olsun Allah diyorum başka bişey de demiyorum.

unutulmayacak tv dizileri

(bkz: ezel)
(bkz: deli yürek)

zamunda

üye alımını tesadüf ederi öğrendiğim sık kullanılanlarımda sign up sayfası bulunan tracker. üye alımına sevindiğim bir başka torrent sitesi hatırlamıyorum*.

bu yağmurlar

yine kaliteli bir çalışmayı bize armağan emre aydın'ın yeni albümünün çıkış şarkısıdır. lirikleri iç burkucudur.

--spoiler--
Kaybettikçe bir çentik attı
Alnımın üstüne Tanrı
Büyüdün dedi.Bu yağmurlar bu yüzden
--spoiler--

netbook ile tuvalete girmek

(bkz: özencan entry)

tuvalete elinde dizüstü bilgisayarla girmek

eğer öğrenci evinde yaşıyosanız ve arkadaşlarınız tarafından yalnız bırakılma lüksünüzün olmadığı zamanlarda asılma eylemi için kullanılabilir bir eylemdir*