1. 1.
  korkutmayan bir korku filmi...

  Yönetmen
  Takashi Shimizu

  Oyuncular
  Sarah Michelle Gellar (Karen)
  Jason Behr (Doug)
  William Mapother (Matthew Williams)
  1 -2 ... ferrole
 2. 2.
  --spoiler--
  Karen uluslar arası öğrenci değişim programıyla Tokyo'ya gelmiş ve eğitimine devam etmektedir. Ancak program gereği yeni geldiği şehirde sosyal hizmetler için çalışmak zorundadır ve O da hastabakıcılığı tercih eder.

  Amerikalı bir ailenin yatalak annesine bakmakla görevlendirilen genç kız ilk defa girdiği bu evde üst kattan gelen acayip sesler duyar. Olanı biteni araştırırken, bir anne ile oğlunun uzun yıllar önce bu evde öldürülmüş olduğunu öğrenir. Bu katliamdan sonraysa evin her yeni sahibinin başına benzer felaketler gelir. Karen kendini çok kısa zamanda bu dehşet çemberinin içinde bulur. Eğer intikam için dönen ruhlardan daha hızlı davranmazsa, aynı trajik sonla kendisi de karşılaşacaktır.
  --spoiler--
  ... ferrole
 3. 3.
  2004 yılında korku gerilim filmi olarak sinemalarda gösterime girmiştir. korku filmi ve garez ikisi aynı cümlede çelişki yaratıyor diyebilirim.bir adam çıkıyor, garip bir kelime söylüyor ve sonra çıt yok. bari bir atraksiyon görsek dedirten film olup bayağı bir kişi ölmüş ama ortada enteresan bir ölüm göremediğim insanı sıkan bir film.oyuncular; sarah michelle gellar , diğerlerini söylemek yersiz *
  -1 ... kacak kelebek
 4. 4.
  afişinde simsiyah saçlarının arasından kocaman,iri açılmış,siyah gözleri olan bir kadının olduğu korku filmi.
  ... asiti kaçmış kola
 5. 5.
  cümbür cemaat izlemeye gittiğimiz , sadece tek sahnesinde korkutan ( kadının emekleyerek merdivenden indiği sahne ) , onun dışında bol bol güldüren , sonu muallakta kaldığı için 2. sinin çekilmesini beklediğim saçma sapan film.
  ... witch
 6. 6.
  scary movie 4te dalga geçilen filmlerden biridir.
  1 ... nahil
 7. 7.
  tüm filmi büyük bir gerilim içinde seyreden insanlar,film bittiğinde hep aynı şeyi söylerler;
  - eee nooldu şimdi?
  -1 ... gothic evil
 8. 8.
  scary movie 4'te dalga gecilen filmlerden birisi.
  -1 ... static
 9. 9.
  baştaki sahnesi ile "noluyo lan" dedirten devamında "neydi şimdi bu" moduna geçmeme neden olmuş filmsi.
  ... volkanat
 10. 10.
  2.sinin gösterim tarih 20 ekim.filmle ilgili gaza getirici teaser lar ve röportajlar http://www.sonypictures.com/movies/thegrudge2/site adresinde.
  ... balbassar