1. 1.
  bu seferinde testere*, dünyalar savaşı*, garez*, king-kong gibi filmleri dalga konusu yapacak olan film. genelde çok komik olan serinin 4üncü filmi. bunun da komik olması beklenmektedir. 14 nisan'da amerikada izlenebilecektir. türkiye'ye geldiğinde mutlaka sinemada izlenmelidir. divx'ini falan bulup izlemek büyük terbiyesizliktir.
  5 ... zall
 2. 2.
  komedi/korku türünde bir film. yönetmenliğini david zucker yapmıştır. oyuncular anna faris, regina hall, simon rex, leslie nielsen, craig bierko dur.kısaca konusu şöyle: 4 genç bir ödev için öğretmenleriyle birlikte bir eve giderler. Lanetlenmiş olduğunu bildikleri bu evde zamanında bir genç kızın ruhu hapsedilmiş ve birkaç din görevlisi tarafından da şeytan çıkarma seansları gerçekleştirilmiştir.
  2 -2 ... worldlike
 3. 2.
  türkiye'de 16 haziran'da gösterime girecek olan serinin 4. filmi.
  http://www.youtube.com/.....?v=h0zalxr1uos&dpos=1
  1 ... manson
 4. 3.
  köy filmini de dalga konusu yapan film.
  ... nahil
 5. 4.
  her türlü korku filmi ile itina ile kafa yapan * geçen komedi filmi..
  2 ... carleone
 6. 5.
  ilk 3 filmi izleyenlerin izlemesi gereken , diğer korku filmleriyle her zaman oldugu gibi dalga geçen ve acaba ray var mı diye merak ettiğim filmdir * * * *. eğlencelidir ama bir seriyi cok uzatmak yerine zirvede bırakmak en akıllıcasıdır.
  1 ... aby
 7. 6.
  daha vizyona girmeden 5-6 ay önce 12-18 yaş arasındaki bir çok gencin korsan cd/dvd sayesinde izlediği muhtemelen türkiye de vizyona girdiğinde gigli den sonra sinema tarihinin en büyük hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalacak olan film. * *
  ... hipernova
 8. 7.
  -oh my god!!
  -what?....what?
  -you cut wrong foot..

  diyaloğu ile testere(saw) filmiyle süper dalga geçmiş hem eleştirilen hem de poh pohlanan film.
  2 ... eskisevgili
 9. 8.
  izlenmek için kasılmaması gereken filmsi. birkaç sahnesi ile hakkaten koparsa da olmamış.
  -1 ... volkanat
 10. 9.
  ne yazık ki artık baymaya başlayan filmin bir serisidir. konular çok güzel bir şekilde tiye alınmaktadır ama başroldeki oyuncunun 4 film boyunca tepkisi aynıdır. sanki bir önceki seriyi izliyor gibiyim. ama şu war of the worlds iyi işlenmiş. saw konusunda yorumsuz. işte fena değil. son bölüm aşırı komik onun haricinde monoton bir anlatımdan kurtulamamış film.
  ... kacak kelebek