1. 1.
  love song,friday I'm in love gibi unutlmaz parçaları söyleyen aşmış grup..
  5 ... thoth
 2. 2.
  metallica'nın load albümünden hoş ve gaz bir şarkı...
  2 -2 ... apeiron
 3. 3.
  the cure grubunun solisti robert smith;
  lullaby die bir sarkısı vardır oda gercektende dinlenelisi ve akılda kalıncak hos bir parca..ayrıca bu sarkınında bi hikayesi vardırki insan dinleyince daha da bir tat katıyor..
  (bkz: lullaby)
  3 ... insence
 4. 4.
  ankara da, sarkilarinin begenilmesi durumunda, izmirli kizsin sen, love songda da aglarsin simdi diyerekten kucumsenmeme neden olmus grup.
  (bkz: alakasizlik)
  4 -1 ... dramtatatam
 5. 5.
  rock n coke 2005 i şenlendirmiş gruplardan biridir.
  1 ... kemalettin şentürk
 6. 6.
  destruction konserine alakasız şekilde gelmiş veled-i zinaların ön taraflarda olmalarına rağmen boys dont cry,love song muhabbetleriyle piç ettikleri gruptur.grubun bahtsızlıgı olsa gerek ülkemizde bir boys dont cry birde love song muhabbeti sanki başka şarkısı yokmuş gibi.ayrıca kendileri türk medyası tarafından rockn coke'daki makyaj vesilesi ile yerlere vurulmuştur.satanizm damgası yemiştir.
  3 ... vandalkepceoperatoru
 7. 7.
  (bkz: apart)
  1 ... wunsch
 8. 8.
  1979' da killing an arab single larıyla piyasa çıkmış alternatif rock grubu. love song, friday i'm in love, boys don't cry gibi hit olmuş şarkıları vardır.
  2 ... oylumunelumune
 9. 9.
  friday i m in love ile olayı bitirmiş gruptur. ama ya bendeki kayıtlarında bir sakatlık vardır, ya da gerçekten öyledir bilemiyorum; çok silik, çok berbat kayıtları var.
  1 ... lyla
 10. 10.
  hayranıyızıdr efendim hayranıyızdır tüm dinleyenleri arasında en az sevilen parçalarını da bendeniz en çok sevmekteyim
  (bkz: close to me)

  ayrıca a letter to elise ağlatır.

  edit: yukarıdaki entrylerde gördüğüm kadarıylsa istemeden de olsa verilen doğru sanılan yanlış bilgiler vardır* saat sabahın körüdür tekrar geldiğimde ben bir düzeltme geçeceğimdir.
  3 ... sosyete kizi suzan