1. 1.
  love song,friday I'm in love gibi unutlmaz parçaları söyleyen aşmış grup..
  5 ... thoth
 2. 2.
  metallica'nın load albümünden hoş ve gaz bir şarkı...
  2 -2 ... apeiron
 3. 3.
  the cure grubunun solisti robert smith;
  lullaby die bir sarkısı vardır oda gercektende dinlenelisi ve akılda kalıncak hos bir parca..ayrıca bu sarkınında bi hikayesi vardırki insan dinleyince daha da bir tat katıyor..
  (bkz: lullaby)
  3 ... insence
 4. 4.
  Bugüne kadar 12si stüdyo olmak üzere 27 albüm, Amerika ve ingiltere'de çoğu ilk 40ta yer alan 30dan fazla single yayınlayan ve toplam albüm satışı ise 30 milyona yaklaşan grup
  3 ... ferrole
 5. 5.
  ankara da, sarkilarinin begenilmesi durumunda, izmirli kizsin sen, love songda da aglarsin simdi diyerekten kucumsenmeme neden olmus grup.
  (bkz: alakasizlik)
  4 -1 ... dramtatatam
 6. 6.
  rock n coke 2005 i şenlendirmiş gruplardan biridir.
  1 ... kemalettin şentürk
 7. 7.
  destruction konserine alakasız şekilde gelmiş veled-i zinaların ön taraflarda olmalarına rağmen boys dont cry,love song muhabbetleriyle piç ettikleri gruptur.grubun bahtsızlıgı olsa gerek ülkemizde bir boys dont cry birde love song muhabbeti sanki başka şarkısı yokmuş gibi.ayrıca kendileri türk medyası tarafından rockn coke'daki makyaj vesilesi ile yerlere vurulmuştur.satanizm damgası yemiştir.
  3 ... vandalkepceoperatoru
 8. 8.
  (bkz: apart)
  1 ... wunsch
 9. 9.
  1979' da killing an arab single larıyla piyasa çıkmış alternatif rock grubu. love song, friday i'm in love, boys don't cry gibi hit olmuş şarkıları vardır.
  2 ... oylumunelumune
 10. 10.
  friday i m in love ile olayı bitirmiş gruptur. ama ya bendeki kayıtlarında bir sakatlık vardır, ya da gerçekten öyledir bilemiyorum; çok silik, çok berbat kayıtları var.
  1 ... lyla