bugün

afedesin sik gibi bir dizi. netflix bu entel dantel senaristlerle işi çok zor türkiyede. yapacağınız diziyi..
arkadaşımın aşkına aşık oldum, vay be ne kadar orijinal bir hikayeymiş.
Ben popüler kültüre karşıyım deyip tüm popüler dizileri izleyenlerin yeni dizisi ahahajah.
kendi s.kini dökemeye amannn kendi dökünü s.kemeyec amannnnnn kendi söküğünü dikemeyecektir işte kısaca.
başıma bir şey gelmeyecekse epey beğendiğim dizi.

her şeyden önce, unutulmuş gitmiş, yeni nesiller tarafından hiç bilinmeyen, hiç duyulmamış, hiç bilgi sahibi olunmamış müthiş bir edebi eser olan "fuzuli kantatası"nı popüler kültüre tanıtmıştır.

buyrun;
https://www.youtube.com/watch?v=dBnSPZK9hAQ

dizinin muhteşem bir hikayesi var.
çok kültürlü, kozmopolit, özlenen bir türkiye var altyapısında.

zengin bir rum ailesi, o aile ile ortaklık ilişkisi içindeki aşiret kültüründen gelen ama anadolu kültürünün doruk noktasındaki türk ailesi ve bunların geçmişinde yatan muhteşem hikayeler, sırlar...

izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
ikinci sezonu da yayınlanmış. tek şöyleceğim şu; olgun şimşek, rol için kendini ne şaklabanlıklara soktun ben utandım amk.
fena dizi değil arkadaşımla izliyorum. ama biraz daha hareketli olabilir. ikinci bölümdeyim.
üçüncü sezon yani final sezonu yayınlandı. ulan dimitri karı seni istemiyor bunu 75 bölümdür anlamadın amk. yani ismet gürbüz olsa bunu anlardı. bize ne izlettiniz siz ya. fakat iyi izledik.
olgun simsek ve salih bademci nin sov yaptigi dizi.
Salih bademci'nin oyunculuğunu konuşturduğu dizi.
Aynı dizide ruhumu çekip emen, soğukluğu ile beni hayattan soğutan Çağatay Ulusoy'un kadın partneri var ki Eros canını seven kimseye böyle yar oklamasın. Ruhsuz, soğuk nevale ölü gelin asdjf. Lan Peyami, Cemre gibi hayat dolu, kıpır kıpır, alev alev aurasi olan ateş gibi bir kadın varken kankanin suratsız karısına tutuldun ya aptal orgazmsız!
Sırf meraktan, Hızlandira hızlandira bir buçuk saatte hatmettiğim dizidir.
salih bademci nin oynadigi, digerlerinin salih bademciye figuranlik yaptigi dizi.
orada Ece Sükan gibi bir kadinlik abidesi varken Şifanur Gül gibi buzluktan yeni cikmis canli bir cesedi paylasamamalari tam absurt zaten.
insan olmaya çeyrek kalanın hayatından esinlenmişler.
Çok merak ettiğim bir dizi.
Uygun motivasyonu bekliyorum izlemek için.
benim de elimin terzi çok pistir...