bugün

kendine bile kifayeti olmayan.
kimi, neyi bilmeden alkışlayan üniversitelilere salak yakıştırmasını yapan kişi. kenanım evrenim yüzünden bu mallık ama bilen, anlayan kim değil mi?
haiti yararına babylon'da konser verecek ya da sahneye çıkacak olan rocker.
dobra bir adamdır kendisi severim şarkılarını
hakkını yemeyelim başarılı, duygusal, cool herifin teki. istanbulda sonbahar şarkısını çok severim ayrıca. birde bu adam hep mutsuz. çünkü hayatı lay lay lom değil ciddi düşünenlerden. babasının erken yaşta ölümü onu çok etkilemiş kanımca. bazı insanlar vardır nice acılardan başı dik, mutlu devam ederler. bazılarıda vardır çok çabuk kırılıp etkilenirler. her ne kadar belli etmemeye çalışsalar bile anlaşılır. işte böyle hassas, duygusal, mutsuz biri teoman.
not:severim kendisini.
sanatçılığının yanında aynı zamanda iyi bir yönetmen ve oyuncudur.
Bardan çıkan bir insana alkol aldınızmı diyerek, yüzüne kamera ışıkları tutan, kameraları kapatım çelme takan magazincilerin bizlere içi boş gibi gösterdiği, müziğinden pek de haz almadığım adamdır kendisi.. kenan evreni alkışlayan muğla üni deki öğrencilere salak demek gibi bir muhteşem cümle performansı yapmış, alkışlanası genç (bkz: o salaklar kenan evreni alkışladı)
hayat tarziyla, egrisiyle dogrusuyla oldugu gibi gorunen, memleket meselelerinde pekcok kisiden daha ciddi ve tarafsiz degerlendirmeler yapabilen, sozunu esirgemeyen bir cesuryurek. Bir de icra ettigi meslegin en iyilerinden biri olunca ister istemez hayranlik duymamak elde degil.
teomanı neden sevdiğimi bir kez daha anladım. bu zamanda doğruları çekinmeden söyleyecek insanlara ihtiyacımız var. bir üniversite öğrencisi olarak ben de etrafıma bakınca teomanın hissettiklerini hissediyorum. teomana helal olsun diyor alnından öpüyoruz. ailecek severek takip ediyoruz kendisini.
kupa kızı ve sinek valesinden sonraki en büyük lafını değerli (de)jenerasyonuma giydirmiş. iyide etmiş.
adını görünce 2,3 yıl kadar önce ankara overall da sahnesini zevkle izlediğim gecenin sonunda söylediği:
"sarışın ve balık burcu olanlar kulise gelsin" lafı aklıma geldi...
neyse o ya bu adam, ben takdir ediyorum walla.
ülkemizdeki dinci soytarıların ne kadar sahtekar ve afedersiniz şerefsiz olduğunu kanıtlamış kişidir.
kenan evren'i alkışlayan üniversite gençliği için salak demişti. ve bu sözü dahil, o programda konuşmaları taktirlik idi.

neyse bu sözünü yayınlayan dinci basına bakayım dedim. daha doğrusu oradaki yorumlara.
öyle ya bunlar darbe karşıtı falan. *
aman allah'ın o da ne.
yorumların yüzde 60-70'i teoman'a saldırmış.
yok bu adam içkici imiş, laikçi adam.
yok sen ne anlarsın darbeden be alkolik tarzı akıl almaz yorumlar vardı.

ah be kuzularım sizler değil misiniz ergenekon diye, tsk diye etrafa kin kusan, insanları darbeci ilan eden.
ne oldu da teoman kenan evren denen korkunç bir insanı alkışlayan akıl fukaraları için salak deyince kızdınız.

ee sonuç yine buraya çıkıyor.
(bkz: akp nin kenan evren i hala yargılamaması)
o yüzden teoman'ı bir kez daha taktir ettim. bu dinci soytarıların sahtekarlığını, ikiyüzlülüğünü bilmeyerekte olsa ortaya çıkardığı için.
erdal eren'in uzaktan akrabası olduğunu bugün öğrendiğim rocker.

Kaynak: milliyet
boğaziçi sosyoloji mezunudur.
- : magazinciler
+ : teo.

- efendim gece gece nereye böyle?
+ arkadaşımın doğum gününe geldim.
- hediye aldınız mı efendim?
+ yok yaa unutmuşum ben onu.

--------------------------------

- efendim, ramazan geliyor. ramazan size ne ifade ediyor?
+ * işte pide, oruç falan öyle..

daima kafası 10 numara gezen harika sanatçı.
hayatı daima 'koy götüne rahvan gitsin' modunda yaşayan, lakin bu başıboşluğunu müziğine yansıtmayan iyi rocker.
(bkz: dursun dünya)
gerçekten neler yaşadığını merak ettiğim , son derece iyi şarkılara sahip olan bir şarkıcıdır.bir insan nasıl o sözleri yazar , neler yaşayıpta yazar gerçekten aklım almıyor.

(bkz: kisisel bir sey)
yenmiş tırnakları ve titrek zayıf elleri olan şahıs...

(bkz: ıyy iğrenççç)

(bkz: tırnak yemek mi bööğğğ)
holden caulfield e göre biraz yaşlı raif efendi ye göre biraz genç gösteren yalnızlardandır.
aşkı kendi youmuyla muhteşem anlatan şarkıcı, bazı şarkı sözleri çok çarpıcıdır...
cumhuriyet halk partisi'ne "dersim'i savunan nazilerle birlikte olmam diyerek" çatmış tatlı su içicisidir. sözleriyle atatürk'ü de hitler ilan etmiştir. ayık kafayla söyleyip söylemediği belirsizdir.

http://www.netgazete.com/...lerin_yaninda_olamam.aspx

(bkz: dersim i savunan naziler in yanında olamam)
ulkenin genc nesli hakkinda "o salaklar evren'i alkisladi" dedigi icin cok cok daha fazla sevdigim insan....
mtv'ye verdiği röportajda konuşma güçlüğü çeken, "dalga"yı biraz azaltması gereken müthiş müzisyen.
"gece 4'te benim alkolsüz olduğum yoktur" gibi süper bir cümleyle beni gülmekten kırıp geçiren, hayatı istediği gibi yaşayan, verdiği röportajlarda lafını esirgemeyen mükemmel insan.
''kenan evren ölmeden önce, utansın, yüzüne tükürülsün ve sonunda bu dünyadan bir fare gibi göçüp gitsin istiyorum.'' demis sarkici.