1. 1.
  ankara da ozellikle cuma ve cumartesi gecesi mekanidir. guvenlik caddesinde bulunur. giriste kesinlikle dam sorunu yasanir. giris ucretlidir. iki katli mekanda, alt kat rock, üst kat R&B calar. haftanin her gecesi aciktir. cuma ve cumartesi alt katta grup, canli canli soyler.
  1 ... painkiller
 2. 2.
  ing. genel olarak, manasina kullanilir.
  3 ... child
 3. 3.
  cumartesi gecelerinin kalabalığından hafta içi tercih edilesi mekan. hafta içi karaoke aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.
  ... atipik
 4. 4.
  ankara'da, güvenlik caddesinde, kaliteli müzik dinlemek için tercih edilebilecek kısıtlı mekanlardan biri. üst kat eller havaya şahsiyetlere, alt kat ise rock dinleyenlere hitap eder. an itibariyle salı ve perşembe günleri üst katta karaoke yapılabilir. soul stuff(perşembe) ve soul project(cumartesi) mekanda çalan dinlenilesi gruplardandır.
  ... oylumunelumune
 5. 5.
  19 mayıs bayramlasalım zırvesının gerceklestıgı mekandır. *
  1 ... painkiller
 6. 6.
  black_cool, painkiller ve redwinemania tarafından gerçekleştirilen, resmi olmayan mini ankara zirvesinin mekanıdır. adı da 19 mayıs bayramlaşalım zirvesidir.
  1 -1 ... redwinemania
 7. 7.
  hemen her gece aynı parçaların çalındığı fakat ne tuhaftır ki insanın her gittiğinde aynı parçalarla eğlenebildiği mekan. Özellikle cumartesi günü gidecekseniz size bi tavsiye wc ye yakin bir yerde bulunun.Aksi takdirde oraya ulaşmaya çalışırken birçok insana çarpmamak için özür dilemeniz gerekebilir.
  1 ... geniusdr
 8. 8.
  kıçınızı sıkıştıran olgun hatunların barındığı mekan. seviyor muyuz? evet.
  2 ... ekocan
 9. 9.
  gurultu sevmeyenler ıcın ıskence gıbı bır mekan...hatır ıcın bıle gıdılmez.*
  ... froidviolace
 10. 10.
  ankara'daki mekanlar arasında en çok nefret edilen.
  ... pandoraninkukusu