bugün

"Feto ile apo gs'li , ondan sebep gs taraftarı vatansever olamaz" demiş.

Pardon da sen kimsin ?

Doktor nazım, Galatasaray'ın başkanı mıydı yoksa ?

Ergenekon skandalına savcılık yapan Fetocularla halı saha maçı yapan Ünal Aysal mıydı ?

Senin mantığınla Fenerli de vatansever olamaz o zaman.

Sen kimsin lan ?

Senin haddine mi attila ilhan, barış manço gibi isimlerin tuttuğu takımın taraftarını vatansever olmamakla suçlamak ?

Galatasaray taraftarı attila ilhan ve galatasaray taraftarı barış manço'nun kaçta kaçı kadar hizmetin oldu ülkeye ?

Düne kadar aziz'e köpeklik yapan yoldaşlarının ülkeye hizmeti, Galatasaray spor kulubünün kaçtı kaçı kadar oldu mesela ?

Beyni, adaleti ve aklı körelmiş akılsız fanatik seni !
fb fanatizmi gözünü kör etmiş olsa da, siyasal islamcı ibnelerden ve pkk piçlerine kıyasla adam gibi adamdır.
takımıni bilmem ama siyasi görüs olarak doğru yolda ileri gorüşlü bir arkadaş.
ödeşmenin adetten olduğu bilmeyen yazar. (#43099365) bunu atarsan nik altında görürsün. evet..

görsel
kendisiyle husumetim olmamasına rağmen durmadan nik altıma gelip pislik yapan yazarımsı. lan sen benim psikopat ruhlu biri olduğumu galiba bilmiyorsun ekremini kemalını al az ötede oyna ibiş..

görsel
Hiçbir muhabbetim olmamasına rağmen seviyorum bu yazarı. Gördüğümde de sık sık artı oylarım. iyi yazmalar.
karakteriyle sorunumun olduğu yazar. eski bir fetullahçıyı her halinden tanırım, fetöden vazgeçmiş olsalar da tatiklerinden vazgeçemezler.
Çomarlar nick altında havliyorsa iyi bir yazardır sanırım.
kendini türk zannediyor bu da yetmezmiş gibi türk olmayı dünyanın en iyi şeyi zannediyor. keşke bizim muhitte yaşıyor olsaydı çok taşak geçerdik.
Bu kupa sana girsin..

hani gs taraftarlarına vatan haini demiştin ya, o bakımdan şey ettim..
görsel

Aslan hakanım nasılda açmış ağzını sevince bak be..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.