bugün

çen çaylak mi oldun cok ücüldüm kemo bebeyim denen öylesine bi yazar. nasıl geçiyor mapus günlerin temiz atlet iç çamaşırı pötibör pesküvit sigara göndereyim mi sana.

görsel
frank lucas sendromuna tutulmuş ağır kemoş öylesine bi yazar. geçen gün üç küfür etti silindi ben hiç etmedim bak gene etmiyorum sana çünkü küfür edilecek adam değmeli bu orman kerrkenezi benim nerde mahlamı görse küfür etmeyi kendine ilke edinmiş tipik frank lucas sendromu.
dün uyardım seni keko yazar. frank mahlası sana ilk günden beri acayip batıyor değil mi bi türlü hazmedemiyorsun ben sana hazmettirmesini bilirim merak etme sen. gelip pislik yaparsan dolaylı yollardan yavşak dersen karşılığını görünsün .
Atatürk düşmanı tarafından karalandığına göre iyi biri.
sürekli ve devamlı püsküllü yavşağınnın görselini paylaşmasından mütevellit, tipinin hal ve hareketlerinin ona benzediğini düşünüyorum. yavşak olup olmadığı hakknda ise yorum yapmıyor kararı kamuoyuna bırakıyorum.
Heykelci yazar .
atatürk mü allah mı diye sorsan direkt atatürk diyecek kadar kafayı tırlatmış zattır. bide tanımlarda küfür etmeden yazabilmeyi öğrense. ineyseeeeeeeeee. yazık...

görsel
Çürümüş fikirleriyle, pislik kokan cümleleriyle utanmadan atatürkü savunmaması gereken şahıs.

Yobazlar nasıl din konuşacağım derken insanların dinden uzaklaşmasına sebep oluyorsa bunun gibi şahıslar da Atatürkü ağızlarına aldıkça atatürkün aydın, çağdaş, medeni, ileriyi gören fikirlerinin sanki din karşıtlığıymış gibi algılanmasına sebep oluyorlar.

Atatürk din yobazlarına olduğu gibi sizin gibi din karşıtı yobazlara da karşıydı. Atatürkten azıcık daha haberdar olsaydı utanacak olan şahıs...
her entarisine ve fikrine yüzde yüz katılmasam da ak troll ve solcu maskeli terörist sevici yazarlara milyon kere tercih edebileceğim yazarlardan birisidir.
keşke tam yörük olsaydım siye sitem eden yazardır.

sözlüğün en ır pardon türkçü kişilerindendir.

kanınızda kürtlük varsa %0.00001 bile bu adam sizi terörist beller.

neyse ki kürt değil. intihar etmişti şimdiye kadar.
Hoş yazardır.
orman çocuğu trolleri kudurtan yazar gibi yazar.
Gölge gibi peşimde dolaşan yazar, evet hangi başlığa yazıyorsam altıma damlıyor, hayırlara gitsin.
Türkçü yazarlarımızdandır.
Selam olsun.
Kendi tuttuğu ezik takımı her aşağılayana içten içe kin duyup başka kulvarlarda sataşıp küfreden cahil bir kuşgil.

Her özelliği ile kimlerin galatasaraylı olamayacağını bize anlatıyor, her özelliği ile ikinci planda kalan kıskançların neden böyle saldırgan olduklarını izah ediyor.
gazcı. her yazdığını ilgiyle okuyor ve takip ediyorum. muhteşem bir üslubu var (gerçekten). her başlığa atlamasa süper trol olur kendisinden... türkçesi de güzel. kız olsam verirdim mesela.

galatasaray'a bir daha laf ederse, acımam ama! ayakta!
yazar olmuş ama insan olmak yolunda henüz adım atmamış yazar. burada kimin ne fikirde olduğu ideolojisi beni ilgilendirmez yazılanlara takılmam kimseye de ana avrat küfür etmem. bir kişi girilerimde küfür etti desin hesabımı silerim. sen benim küfür edebiyatımı bilsen hayattan soğur intihar edersin sen küfür etmeye bile değmez birisin.

buda kapı gibi belgemiz kenarda dursun : görsel
Bu kupa sana girsin..

hani gs taraftarlarına vatan haini demiştin ya, o bakımdan şey ettim..
görsel

Aslan hakanım nasılda açmış ağzını sevince bak be..
kendini türk zannediyor bu da yetmezmiş gibi türk olmayı dünyanın en iyi şeyi zannediyor. keşke bizim muhitte yaşıyor olsaydı çok taşak geçerdik.
Çomarlar nick altında havliyorsa iyi bir yazardır sanırım.
karakteriyle sorunumun olduğu yazar. eski bir fetullahçıyı her halinden tanırım, fetöden vazgeçmiş olsalar da tatiklerinden vazgeçemezler.
kendisiyle husumetim olmamasına rağmen durmadan nik altıma gelip pislik yapan yazarımsı. lan sen benim psikopat ruhlu biri olduğumu galiba bilmiyorsun ekremini kemalını al az ötede oyna ibiş..

görsel
ödeşmenin adetten olduğu bilmeyen yazar. (#43099365) bunu atarsan nik altında görürsün. evet..

görsel
takımıni bilmem ama siyasi görüs olarak doğru yolda ileri gorüşlü bir arkadaş.
fb fanatizmi gözünü kör etmiş olsa da, siyasal islamcı ibnelerden ve pkk piçlerine kıyasla adam gibi adamdır.
güncel Önemli Başlıklar