1. 11.
    evden çok uzaklaşılmamışsa içten küfür edile edile geri dönülür. aynen şöyle: telefonu evde unutmak
    5 ... diveynveyd
  2. 12.
    Savaş meydanında silahsız kalmış asker gibi hissettiren durum. Bir yaniniz eksik hissedersiniz, günü zor bitirirsiniz.
    2 ... susturulamayan avrat
  3. 13.
    günümüz insanı için donsuz sokağa çıkmaktan beterdir. evet.
    2 ... oytunkaran
  4. 14.
    günümüz insanı için donsuz sokağa çıkmaktan beterdir. evet.
    2 -1 ... oytunkaran
  5. 15.
    Telefonu aşırı kullanmayan insanın başına gelebilecek durumdur. Hiç yaşamadım, yeni nesil hiç yaşamayacak.
    ... stepback
  6. 16.
    bilinçaltının oyunları bunlar. arayan soran olmadığından, arayan da işi düştüğü için aradığından.. birazdan yine evde unutup çıkarım.
    ... yenilmis tirnaklar
  7. 16.
    götüm götüm eve dönmeme neden olacak unutma eylemidir. o telefona değil 1 gün, 1 saat bile bakmasam müşteriler ebemle rough sex yapar amk.
    ... asansorde osuran adam
  8. 17.
    bir nevi kendini unutmak gibidir. yaptığın işe odaklanamazsın, kimler beni aradı sordu diye eve gidene kadar düşünmektir.
    ... anasonicenadam
  9. 18.
    Bu eylemi gerçekleştiren kişinin sevgilisi olmadığına işarettir. acı olaylardan biridir eve gelmek akşama kadar iple çekilir.
    1 ... nickimdekideli
  10. 19.
    Bunu fark ettiginiz anda saatlerce küfür etmenize sebep olacaktir ve gununuz igrenc gecer. Hele bir de biriyle bulusmaya gidiyorsaniz. Suradayim su kadar vakte kadar oradayim diye haber de veremezsiniz.
    1 ... eriksiz